Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar ben hilal hamile kalmak isteyen arkadaşlar bide benim hikayemi dinleyin ilk söyleyeceğim söz stres bunu okadar çok duydum ki sonunda ne kadar önemli olduğunu anladım ben üç yıllık evliyim eşimle uzun süredir flörtlüğümüz olduğu için evlendiğimiz ilk günden çocuk yapmaya karar verdik hiç korunmadık biz iki saf hemen oluyor bu işler zannetik nerde birinci ay ikinci beşinci derken aylar geçti bizde tık yok başladı mı sorular niye olmuyor kesin bir sorun var etrafın sürekli sorması benden küçüklerin hamile kaldığını duymam beni iyice strese soktu hemen doktora gittik birçok test yaptırdık görünürde birşey yoktu ama neden olmuyordu ilaç tedavisi kullandım bi süre yine olmadı sonunda aşılama yaptırmaya karar verdim üç ay öce ilk aşılamamı yaptırdım ne kadar heycanlıyım her gün dua ediyorum test gnü yine hüsran oldu olmadı üç yıl boyunca yaptırmadığım tek şey rahim filmiydi hep kaçtım çünkü çok korkuyordum doktorum artık yaptırmamız gerektirdiğini söyledi kaçış yoktu aşılamamdan sonraki adetimin dokuzuncu günü hastaneye gittik beni öyle bir korku sardıki kalbim sıkışıyordu saat bir buçukta gelin dediler gittik bide ne desinler çekemiyoruz niye aletler bozuldu ben hem mutluyum bir ay daha zaman kazandım diye hemde kızgınım beni bulur hep böyle aksilikler diye çektiremedik öteki aya randevu aldık bekliyeceğiz artık bi kaç gün sonra karar verdim eşime dedim ben istemiyorum bir sene ara veriyorum belki kendiliğinden olur bıktım artık uğraşmıyacağım dedim eşimde kabul etti bü üç senede verdiğim en kesin karardı öyle bir kafamdan attımki hiç aklıma getirmedim ne yumurtlama günümü takip ettim ne de saçma sapan şeyler yedim içtim hiç umrumda değildi artık bu arada farkettimki adetim dört veye beş gün geçikti niye olmadımki diye merak ettim gittim test aldım ama okadar eminimki olmadığına bir aya önce aşılama yaptırmışım okadar ilaç iğne kullanmışım olmadıda hiç bişey yapmadan nasıl olacak imkansız diyordum bu kaçıncı test yapışım hep aynı şeyi görmekten bıkmışım yaptım testi koydum kenara bakmadım bile eminim ya bide ne göreyim ikinci çizgi silik yok diyorum yanlıştır test bozuktur ben de hiç belirti yok buralara öyle çok takıldımki belirtileri bekliyorum sizde benim gibisiniz işte belirtilere takılıyorsunuz ama bende hiç birşey yok gittim başka eczanaden başka marka test aldım oda aynı çıktı hemen eşimi aradım sakin ol heycanlanma böyle böyle dedim gel kan testi yaptıralım gittik yaptırdık yarım saat sonra pozitif sonucunu aldım mücize ogün ağlamaktan sarhoş olmuştum okadar uğraş ilaçlar kürler takipler aşılama kendiliğinden oldu kafamdan attığım ay hamile kaldım şimdi iki buçuk aylık hamileyim(çok şükür) arkadaşlar stres çok önemli sizde kafanızdan bi kaç ay atın bu düşünceyi ama kararlı olun hiç aklınıza getirmeyin takip etmeyin belki işin sırrı budur okadar çok takılırdım ki bu siteye belirtiler her ay aynı olurdu ama piskolejikti şimdi yeni yeni başladı belirtilerim kafanızı şişirdim ama dediğim gibi belki işin sırrı budur hergün dua ediyorum sizler için inşallah sizlerde tadarsınız bu duyguyu

Allah saglıklı bır dogum hamılelık ve bebiş nasıp etsın cnm sana...
Bende aynı fıkırdeyım...Sabıtlememek lazım hele ki stres en buyuk düşman...

kızar bişey sorcam acil cevap istiyorum sizden 4 gün önce idrar testi yaptım testi atmamışım bugün baktım 2.çizgi çıkmış çok net olmasada belli oluyo yani adetime 10 gün var bu testide bulantım kasıklarımda ağrı olduğundan yapmıştım negatif diye düşündüm bugün tekrar yaptım negatif çıktı onu da atmadım bu 4 gün önce yapılan testteki 2.çizgi geçerli mi yoksa zaman aşımı olduğundan mı çıktı emin olamıyorum ya da çok başında mı yaptım testi bilgi verirseniz çok sevinirim

o test gecerlı deıl cnm... usutunde yazan sureye gore bekleyeceksın ve o an gordugun sekıl gecerlı cnm... bırde 4 gun once dıyorsun hııc aldanma ve gununun gecmesını bekle cnm...10 gun varmıs reglıne gebelık varsa bıle cıkmaz...

merhabalar kızlar,sanırım bende hamileyim 10 aylık evliyim hiç bebek düşünmüyorduk bi gecede olan oldu ve devam ettik inşallah hayırlısıyla hamileyimdir umarım herşey yolunda gider herkezin ALLAH gönlüne göre versin....alkisalkisalkis

Akşam rüyamda çift çizgi test gördüm diye yapmamaya kendime söz vermem rasğmen sabah hemen test yaptım maksimum 10 dk bekledim çıkmadı 2. çizgi ,buyrunnnnnnnnnadetime 3 gün kaldı. Yok bu ay benden pas geçecek inandım . Adet öncesindenmidir nedir bir sinir geldi bana istemiyorum bebek diyorum kendi kendime Üzüntümden şaşırdım heralde .:)

ya ben hala hastalanmadım 4 gun gectı ama nıyeyse test yapmaya korkuyorum pek bı belırtı yok sadece goguslerım agrıyo cok değil hıc gecıkmezdı yapmalımıyım ?

ya sana sorsam sende belırtıler varmı bende pek bı belırtı yok ne yapıcagımı bılemıyorum

ya ben hala hastalanmadım 4 gun gectı ama nıyeyse test yapmaya korkuyorum pek bı belırtı yok sadece goguslerım agrıyo cok değil hıc gecıkmezdı yapmalımıyım ?

cnm gıdıp kan testı yaptır aaa niye beklersınız kı :) korkma en azından ogrenırsın olup olmadıgını ona gore tedbırını alırsın...

yaa arkadaşlar 3 aydır klomen kullanıyorum bu ay adetim gecikti kasık ağrısı meme hassasiyeti var idrar testi yaptım yok kan testi yaptırdım çıkmadı adet 2 gün gecikti kan testinde mutlaka çıkyormu bi ihtimalim bile yok mu ( zaman çok yavaş ilerlemeye başladı (

merhaba kızlar bende 3 aaydır bebek hayalleri kuruyorum ama bütün belirtiler çıkıyo her ay tamamem psikolojik bunu analdım... bu ay bi ilaca başladım iki üç gündür ağzımda acayip bi tat demir tadı gibi bu hiç olmamaıştı kullandığı ilaç da demir ilacı değil ama bi ihtimal belki ilaçtandır diyorum adetime 7 gün var idrar testi yapsammı acaba geçen iki ayda yapmıştım tek çizgi görmek çok kötü bunu sizden iyi kimse iyi anlayamaz napsam bilemiyorum......

merhaba arkadaslar.. ben bi konuda yardımınızı almak istiyorum.. bilgisi olan varsa lutfen yardımcı olsun.. 12 nisanda adet oldum. 3 gun kadar surdu. cok az geldi ayrıca. normalde 7 gun kadar ve yogun sekilde olurdu. her neyse gebelik testi yaptım negatif cıktı.. su anda acayip karın agrısı (sanki adet olacakmısım gibi), kasık ve bel agrılarım var. yaklasık dunden beri sure gelen bi durum.. sizce sebebi ne olabilir.. esimle bu agrıdan bi kac gun önce beraber olduk ve döllenme mi oldu diye dusunuyorum.. cvp yazan arkadas olursa sevinirim.. tesekkürler

döllenmede böyle agrılar olur mu bılmıyorum cnm ama ben yasamadım... gebelık olsaydı cıkardı aslında testte madem 3 gunluk adetten suphelenıyorsun... bence gıt kan testı yaptır... herkese bunu dıyorum net sonuc almak ıstıyorsanız kan testı yaptırın lutfen... gebelık testlerı acaba dedırtır her zamann

merhaba hanımlar

bende 3 senedir evliyim yaklaşık 1.5 senedir çocuk istiyorduk ufak bir problemimiz varmış meğer 3 ayda geçti çok şükür ilaçla. benım tavsiyem çocuk düşünmeye başladığınız zamandan itibaren eşli tedaviye gidin kimde ne var ne yok öğrenin her şey yolundamı diye. doktorlar 1 seneye kadar normal diyor bızde 1.5 sene böle beklemekle geçti son 3 ayda ilaç tedavisi olduk 4. ayda hamile kaldım suanda çok yenı daha 5 haftalık hamileyim çok şükür. allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

benım hamilelik belirtilerim pek yoktu gögüslerde hassasiyet ağız tadı değişiyormuş vs hiç bir şey hissetmedim. yanlız geceleri özellikle uykudan uyanıp sık idrara çıkma dikkatimi çekti acaba dedım normalde deliksiz uyurum. vede öksürürken hapşırırken bir kasık ağrısı gırıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…