Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm arkadaşlar aranıza bende yeni katılıyorum birsey soracağım yardım edebilirmisiniz ben gçen ay ayın 23 de hasta oldum bu ay normalde 15 yada 16 olmam gerekiyordu ama hala olmadım kasıklarım ara ara arıyor hasta olacak gibi oluyorum ama hiç birsey yok aşırı yemek yeme başladı sizce idrar testi yapsam çıkar mı? yardımlarınızı bekliyorum

ınan bende senınle aynı durumdayım yarın olmam gerek eger olursa ılk olucak bende arkadaslara sordum cuma gunu test yapıcam ıns hasta olmam

kasık ağrısı bende de var sağ tarafımda bıseyler batıyo sankı ve belim kopucak gıbı agrıyo ben adet olucagım zaman hıc boyle seyler yasamazdım anlamam bıle hasta olucagımı belırtı yoktur yanı ama bu bır haftadır var ne oludgunu anlayamıyorum

canım sende anakaradasın bir çogumuz gibi ne güzel özeşden msn adresimi veriyorum sanada

ınan bende senınle aynı durumdayım yarın olmam gerek eger olursa ılk olucak bende arkadaslara sordum cuma gunu test yapıcam ıns hasta olmam

hayırlısı olur inşallah ben hissediyorum ama çokta ümitlenmek istemiyorum bakalım kısmet..

Arkadaşlar merhaba,

hikayemi anlatayım kısaca. 3 aydır korunmuyoruz. geçen ay 5 gün gecikmeli hastalandım.testler negatifti. bu ay da 10 gün gecikmeli hastalandım ama hiç akmıyo neredeseyse. tuvalette peçeteye geliyo sadece.4 gündür bu şekilde. 8 gün gecikince test yapmıştım çıkmamıştı. ama geç döllenme olup, üstüne görme olabilir mi? var mı benzer hikayesi olan veya duyan? teşekkürler

canım üstüne görme normel adet gününden daha kısa ve çok az dır yani seninkine benziyor farkı görüyorsundur böyle çok duydum ablamda böyle kalmış hayırlısı bekle canım 10 gün kadar test yaptır

canım bu ay çoğu kişi bende dahil olmak üzere geç hastalandık ama senin 2 aydır geç oluyor eğer şu an hamile değilsen ve de bir dahaki ay da düzensiz olursan dr. gitmende fayda var

Arkadaşlar acaba hamilelik en erken ne zaman öğrenilir illa adetin gecikmesini mi beklemek lazım?
Birde hamileliğin ilk haftasında antibiyotik kullanmak sigara içmek zarar verir mi bebeğe?

Arkadaşlar acaba hamilelik en erken ne zaman öğrenilir illa adetin gecikmesini mi beklemek lazım?
Birde hamileliğin ilk haftasında antibiyotik kullanmak sigara içmek zarar verir mi bebeğe?
cnm döllenme olduktan bir hafta sonra kanda çıkar sonuç idrtarda çıkması için adetin geçmesini beklemen laızm

Adetime 3 gün var zaten ozaman anlaşılır herhalde fena üşütmüşüm.ılaç bebeğe ilk günlerde zarar verir mi ki? Ateşim falan çıkıyor bayağ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…