Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Canım çok ama çok sevindim senin adına, umarım daha çok gebe haberi alırız buradan. Ben cumartesi günü adet oldum maalesef bi daha ki aya inşallah.

bende bu sabah bi kalktımki kırmızılar akın akın geliyo öyle böyle değil ama (
çok üzüldüm ben bu ay çok umutluydum hepsimi psikolojikmiş belrtililrin yaa ama beni en çok adetin 18.günü gelen kan ümitlendirmişti yerleşme kanaması diye

arkadaslarrrrrrrrrrrrrrrr ayin 17inde hastalanmam gerekiyordu hala bise yokkkkkkkkkkkk
cok heyecanliyim test yapsamm suan cikarmi??

dayanamadim test yaptim ve hamileyimmmmmmmmmmm
cok mutluyummmmm!!! Allah olmayanlarada versin insallah, cok guzel bi duygu.
Allahima sukurler olsun...

tebrikler ne güzel bugün iki oldu allah analı babalı büyütsün eşine süpriz yap söyleme ne kadar zamandır istiyordun ki sen kaç yıllık evlisin :::enbuyukkk::CüvCüv:

ya esime süpriz yapamam cunku testi yaptiktan sonra sonucu birlikte ogrendik :)))
1.5 senelik evliyiz canim, 2-3 aydir istiyorduk, kismet buguneymis :))
Cok garip oldum ya görünce..
Allahim herkese bu duyguyu tatmayi nasip eder insallah!

ya esime süpriz yapamam cunku testi yaptiktan sonra sonucu birlikte ogrendik :)))
1.5 senelik evliyiz canim, 2-3 aydir istiyorduk, kismet buguneymis :))
Cok garip oldum ya görünce..
Allahim herkese bu duyguyu tatmayi nasip eder insallah!

inşallah bende iki yıldır bekliyorum ama yok sorun var 11 mayıs evlilik yıldönümümüz keşke olsada süpriz olsa ama mümkün degil yinede şans senin adına çok sevindim kucagına almak nasip etsin allah olmayana versinsüprizzzzz

kızlar bende hamileyimmmm sonunda allahıma binlerce şükürler olsun rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallahhhhh
canım tebrıkler... Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın cnmm
arkadaslarrrrrrrrrrrrrrrr ayin 17inde hastalanmam gerekiyordu hala bise yokkkkkkkkkkkk
cok heyecanliyim test yapsamm suan cikarmi??

ayy hadı hayırlı olsunn... Allah saglıcakla dogurmayı nasıp etsınn

canımm Allahım tez zamanda gonlune gre versın cnmm

amin canimmmm

darisi senin basina, insallahhh evlilik yildonumunuz icin supriz olur
Dualarimda senin icinde dua edecegim!

merhaba arkadaslar bende buraya yenı uye sayılırım bısey sormak ıstıyorum gecen ay adet bıtımınden 20 gun sonra tekrar hastalandım ondan oncekı ay ıse 23 gunde bu ay ayın 21ınde hastalanmam gerekıyo yanı yarın bır haftadır sağ kasığıma bısey batıyo belım cok agrıyo göğüslerımde aynı sekılde sızce bu adet belırtısımı yoksa gebelıkmı ve ne zaman test yapmam gerekıyo?

canım bekle test yapma iki gün daha bekle eger hiç gecikmiyorsa cuma sabah idrar testi yap çıkar hadi hamile haberleri çogaldı bakalım

canım bekle test yapma iki gün daha bekle eger hiç gecikmiyorsa cuma sabah idrar testi yap çıkar hadi hamile haberleri çogaldı bakalım

benım normalde gecıkmez erken olur gecen ay oldugu gıbı bes gun onceden geldı eger cumaya kadar olmassam test yapıcam ıns hamıleyımdırrrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…