Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar benım adete bı hafta var ben gecen ay 10da olmustum ve bugunlerde göguslerım ve belım agrıyor acaba sızce hamıle olabılırmıyım

kızlar merhaba bugün reglyimin 25.günü hamilemiyim diye düşünüyorum, afedersinizde akıntı gelmeye başladı iki gündür ve akıntım regyli kokusu gibi yani ilginç kokuyor, sizce regylimi olucam?hamilelik belirtisi olabilirmi*

ARKADAŞLAR BANA DUA EDİN BEN SİZLERE ÇOK DUA EDİYORUM BEBİŞ İSTEYENLERE ALLAHIM İKİZ NASİP ETSİN İNŞ. DUALARIMIZ KABUL OLUR :Saruboceq:

benim amacım kızlar hiç midem bulanmazdı bu sefer bulanıyo 8 aylık evliyim geçen ay yumurtalığımda kist vardı ve hemen geçti bu ay bişeyler hissediyorum geçen ay 7 sindey olmuştum inş. hayrlısı batmalar çok oluyo bide çok susuyorum inş. güzel haberlerimi size veririm inş. sizdende güzel haberkler alırım aminn

Son düzenleme:
inş. sizdende hayırlı haberler alırım yüce rabbim ne olur yardım et şu güzel kullarına nur topu gibi bir evlat nasip et amiiinnnnnnn

Son düzenleme:
benimde adetime 4-5 gün var belimin ortasında ve kasığımda özellikle sağ ağrım oluyor uyku hali var bilmiyorum başka nasıl belirti verioki geçen yazdım ama kimse yazmadı yumurtlama dönemini doğru tutturmuşmuyum acaba daha bilgili ve deneyimli arkadaşlar var burda ben 9 martta adet oldum 21 martta ilişki oldu acaba olma şansı yüksekmi düşükmü ...

inş. cnm vardır bebeşin eğer 2 günde bir ilişkide bulunduysan da yüksek aedet bittikten sonrada olan var hemde çok inş. hayırlı haberler verirsin bizlerekaydirigubbakcemile5

missbon cnm bende martın 7 sinde oldum inş.birlikte hamiş kalırız

inş cnm ama benim eşim yanımda yok ((biz ayda bir görüşüyoruz iş dolayısıyla ben ayrı yerde görev liyim o yüzden şans küçükte olsa bi umut varmı acaba

ayın 7 sinde olcakmışım öle dio :) yumurtlama dönemim 19-24 mart arası varmı olasılık :)

--------------------------------------------------------------------------------

mrb bende 23 martta ovitrelle çat.iğnesi vuruldum iğneden 1 hafta sonra test yaptırdım sonuç 12.50 çıktı doktor 3-4 gün sonra testi tekrarla dedi madem test tekrar edilcekti neden bana 1 hafta sonra test yaptır dedi anlamadım boşu boşuna beni az da olsa ümitlendirdi.Sizce sonuç nasıl nerdeyse her bölüme yazdım.

Ben de çok belirgin bir belirti yok sadece adet olcakmışım gibi ağrılarım var birde göğüslerde sızı var sizce sonuç nasıl 12.50

benim kimyasal gebelikte 16 çıkmıştı ama 5-10 arası gebelik var diye biliyorum ama takip için öyle demiştir sonuçta hergün 2 katına çıkması gerekiyor değerin yada 2 günde bir o yüzden demiştir geç döllenme ve erken die de olabilir adet günün geçsin bence öyle git derim ama normalde bu sonuca göre hamilesin :))

Sağolasın doktor 1 hafta sonra test isteyince tuhaf gelmişti eşimle ikimize ama dedi diye yaptık.Benim merak ettiğim iğne bhcg değerini ne kadar yükseltir yani 7.günde 12.50 olabilir mi.Benimle aynı durumda olan var mı onu merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…