Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende böyle değer başkalarından duydum olabilir..merak etme.hayırlısı olsun.

Arkadaşlar merabalar ben melis siteye yeni katıldım tam olarak nasıl kullanılır bilmiyorum.24 yaşındayım 5 aylık evliyim.nerden msj yazıp cvp alıcam sölermisiniz şimdiden tşkler

mafoldumben kızlar salı günü kan testi yaptırdım maalesef negatif çıktı. o kadar heveslenmeyeyim dedim ama maalesef kaptırmışım demek kendimi. morelim çok bozuldu bütün gece ağladım. benım bebek gelecek aylara kaldı ((

Arkadaşlar merabalar ben melis siteye yeni katıldım tam olarak nasıl kullanılır bilmiyorum.24 yaşındayım 5 aylık evliyim.nerden msj yazıp cvp alıcam sölermisiniz şimdiden tşkler

canım aramıza hoş geldin en alt kısımda cevap bölümü var oraya yaz cevapla de daha yaşın çok küçükmüş canım hem 5 aylık evlisin daha bekle bakalım nasip ne zaman olacak soracagın soru olursa sor burda hepimiz bir aile olduk

canım üzülme eşin ve kendin çakrış otu iç aktarlarda satılıyor hem sperm kalitesini hemde yumurtları canlandırıyor ben her gün içiyorum bakalım ne olacak

Kizlar bisi sorcam size.Hamileligin ilk zamanlarinda yumurtlama günlerinde ki gibi kasikd agri olurmu?

canım üzülme eşin ve kendin çakrış otu iç aktarlarda satılıyor hem sperm kalitesini hemde yumurtları canlandırıyor ben her gün içiyorum bakalım ne olacak

biz keçi boynuzu kullanmıştık . onun faydasını görük gerçi eşimin sperm satısı 22 milyondan 63 milyona çıktı. gerçi keçiboynuzunu bıraktı şimdi. çakrış otu duymamıştım hiç. onuda deneyeyim.

Kizlar bugün hamis oldugumu ögrendim. Ama bi sorum olacak size. Suan kasiklarim daha dogrusu sol kasigim yumurtlama günlerinde ki gibi agriyo bu normal mi? Yani nasil anlatsam bilmiyorum böyle fazla dokununca hafif bastirincada gaz varmis gibi agriyo

canım tebrik ederim allah kucağına almayı nasp etsin. hamilelikte kasık ağrısı olduğunu duymuştum daha önce. hatta ilk başlarda adet sancısı gibi oluyormuş. inşallah sorun yorktur. ama yinede bir dr muayenesinden geç derim. sonuçta her bayanda farklı belirtiler oluyor. tekrar hayırlı olsun

Sagol canim. Benim hic adet olacakmis gibi bi agrim yok bilmiyorumkismile

meraba bebişkom88 hayırlı olsun ınşallah sağlıkla kucağına alırsın. Benimde adetim 3 gün geçti dün test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım ama adet olacakmışım gibi ağrım var seninde oluyormuydu hiç test yaptığında negatif çıktı mı cevap verirsen sevinirim

Sagol...
Canim ben günümden iki gün önce test yaptim ikinci cizgi cikmisti. Emin olmak icin bugün birkez daha yaptim yine cikti. Yani negatif cikmadi hic ama olsun hic belli olmuyor. Sen adet olmassan 2-3 gün sonra tekrar bi test yaptir. Gec döllenme felan olabilir.

ayy dur kiz bidk ya ben onu tüm unuttum kaydirigubbakcemile3
Rglden 3 gün öncede test yapmistim o kesin negatif cikmisti ama su erken cikartan test degildi normal gün gectikden sonra yapilandandi. 2 gün erken cikartandan yaptim cikti. Birde bugün normal test yaptim yine cikti

arkadaslar bende uzun zamandır hamile kalmak istiyorum ancak aylardır hiçbir sebep olmaksızın olmuyor( hayatımda ilkkez adetim 1 gün gecikti ve hemen dr a koştum ve bhcg baktırdım ( ama sonuç koca bir sıfırrrr..yani bhcg sıır cıktı.ama dün adet görmem gerekiyordu ilkkez adetim gecikti saati bile sasmaz.((hafif kasık agrım dısında birşey hissetyorum .çok moralim bozuk sabahtan beri aglıyorum .sizce bhcg sıfır çıkmasına ragmen hamile olma ihtimalim var mı(

kızlar aşırı bi sinir ve mutsuzluk var bende. ben böle olduğumu hiç bilmezdim, bi de dier regl döenmlerin haricinde aşırı bi korkaklık eklendi bana, herşeyden ürküorum belirti olur mu acaba yaabilmiyorumkismile

canım 2 gün erken çıkartan test hangisi ben hiç duymadım. kan testimi yoksa idrarda mı yapılıyor.

Selam kızlar benım adetım 1 nısandı gelmedı bakalım gelıcekmı dÜzensızlıkte var bende bu ay ınŞ.gelmezde bebıŞ gelır onun yerıne

ya ben hala regl olmadım. üç gün önce test yaptım negatif çıktı yine. ama sancılarımda geçti. test yapmaya da korkuyorum. lütfen karnımda bir bebiş olsunnnnn....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…