Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

belirtilerin hamilelik gibi bir test yaptır istersen

ya cnm geçende günüm geçmeden yaptırmıştım ama adetimi birgün geçince kimyasal gebelik olduğu anlaşıldı şimdi cesaret edemiyorum nedense gerçi adet belirtileriyle çok benzer diolar peki bişi sorcam vajinada renk değişimi oluyormu bende sarımsı bi akıntı baştan beyazdı birde baş dönmesi de var

aynı belirtiler bende var ikimizde aynı gün olmuşuz bakalım hangimizde bebek var.

inşallah canım ıkımıznde olur ınsallah butun ıstıyenlerın olur ya ben 3 aydır denıyorum bbek ıçın duzensızlık oldu sımdı olursam gunume denk gelecek cunku duzene gırıyor yavaş yavaş .belım agrıyor göguslerım bıde kalçanmma batmalar gırıyor ınsallah hayırlısı ama umıtlenmekte pek fazla ıstemıyorum herseyın hayırlısı ınsallah butun ıstıyenlere rabbım nasıp eder.:ecrin_bebek:

amin canım inşallah.ALLAH olmayanlarada nasip etsin.benim bir tane oğlum var ikinci için mücadelem

aaaa neguzel canım benım ılk olursa olcak ama karnım sıs kasıklarım agrıyor bılmem kı canım herseyın hayırlısı olsun

s.a
kızlar beni hatırlayanız varmı bilmiyorum bişey soracaktım hamileyim 7 haftalık hamile kaldıgımı bilmiyodum anti biyotik kulandım ve dolgulu kanal tedavisi yaptırdım dişime

klızlar nolu bana yardım edin.ben bu gün yine test yaptım bu gün adet günümdü ikinci çizgi 5 dakika sonra çıktı diğerine göre biraz daha açıktı. Ben çok heyecanladnım test yanlış sanırım dedim. Birdaha test yapayım dedim ama idrarım yoktu ben de 1.5 litre su içtim 10 dakika sonra idrara çıktım test yaptım ama bu sefer hemen belli olmadı çok dikkatli bakıldığında belli oluyor ne yani şimdi ben hamile miyim değil miyim su içip idrara çıktığım için çıkmamış olabilir mi? Lütfen yardım.

ınşallah bir şey olmaz canım esirgeyen rabbim esirgedikten sonra... ablam depresyon ilacı kullanıyordu hamile kaldığını bilmiyordu.Bir sürü film falan çektirdiler bir şey olmadı.Teyzem doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmış bilmiyormuş 3 ay o ilacı kullanmış ama bi şey olmamış bebeğine.Rahat ol içini rahat tut

saol canım inşallah hamileyimdir.Önce istemiyordum zaten kazara kaçamak oldu.Ama testte o ikinci çizgiyi görünce içim bi tuhaf oldu.Çok değişik bir duygu.Canım sen de canını hiç sıkma rabbim sağlıklı nortopu gibi evladını kucağına almayı nasip edecektir sen ona sığın ona güven.

Eğer silik çizgiyi azda olsa gördüysen Allahın izniyle hamilesindir.Ben adet günüme 4 gün kala gördüm çok silik çizgiyi,hamdolsun hamileymişim.

Eğer silik çizgiyi azda olsa gördüysen Allahın izniyle hamilesindir.Ben adet günüme 4 gün kala gördüm çok silik çizgiyi,hamdolsun hamileymişim.

inşallah canım inşallah hamileyimdir.Valla çizgi silik değil de diğerine göre açık renk ama bakar bakmaz belli oluyor.

canım bende adetten sonraki 28.gün yanı diğer adet günümde test yaptım 2. çizgi diğerinden daha açıktı ama açıkta olsa pozitif demektir büyük ihtimalle hamılesin canım bence .su içtikten sonra yaptığında olsada çıkmayabilir önemli olan 3-4 saat bekledikten sonra yapcan tercihen sabah ilk idrarla inşallah hamilesindir canım yaz buraya

ay inaşallah canım.Eğer hamileysem hemen buraya yazacağım değilsem de yazarımeki canım bel ağrısı, kalça ağrısı normal mi benim kalçamda çekilme oluyor.Birde sol kasığımda ara ara batmaoluyor bunlar normal mi?

olur canım. herkes belirtileri farklı yaşıyor. benim göğüslerim berbat. hatta şimdi dokundum inanılmaz acıyolar ya çok ilginç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…