Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Aysıma ınŞallah hamılesındır ne gÜzel bır kaza sonucu bızler kaÇ yıldır beklıyoruz bu allahın takdırı ıŞte bıze haber canım

arkadaşlar acil fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin. 5 yıllık evliyiz 3 yıldır bebek için uğraşıyorduk olmadı 2 aşılama ve 1 tüp bebek denemesi yaptık. tüp bebekle hamile kaldım ama maalesef 6 haftalıkken düşük yaptım aralık ayında. bende polikistikover var ve hiç bir zaman adetim düzenli olmadı dolayısıyla ovulasyon tarihimi hiç hesaplayamadım. ama hiç bir zaman 30 günden önce adet olmadım bu ay adetimden 19 gün sonra çok az bir kanamam oldu kahverengi koyu koyu 2 gün sürdü lekelenme şeklinde sonra kesildi. acaba bu tutunma kanamasımıydı onun dışında bir halsizlik çöktü bazen elim ayağım çekiliyor kendimi yatağa zor atıyorum kasıklarımda hafif hafif bir ağrı var adet olacakmışım gibi. daha önce hiç normal yollardan hamile kalamadığım için bilemiyorum. doktorlardan hastanelerden ve her ay ümit etmekten o kadar yoruldumki kan vermeye korkuyorum. sizden ricam bu belirtiler hamilelik belirltileri olabilirmi böyle belirtiler yaşayıp hamile olan varmı? bu kanama 19. günde olurmu sizce. acil fikirlerinize ihtiyacım var.

arkadaşlar selam.36 yaşındayım. Ben de 4 ay önce düşük yaptm. Kürtaj oldum. Yeniden hamile olmayı bekliyorum. Am hiç olmayacak gibi geliyo. Doktorum 2 a sonra tekrar deneyin dedi. Süre doldu fakat geçen ay hamile kalamadım. Ben de ne zaman anne olucam . O kadar üzülüyorum ki..

cnm üzülme senicok iyi anlıyorum bende 4ay önce düşük yaptımm cok zor psikolojikmen yıkıldımama toparladımkendimi unutma bizde bigün anne olucaz rabbimin izniyle ve moral cok önemliii strese sokma kendini

tatlım anlattığın implantasyon kanamasına benziyor inşallah öyledir. hamilesindir.a.s.

mrb ben daha yeni katıldım 7 aylık evliyim 3 ay korundum hapı bıraktım ama bir türlü hamile kalamıyorum ve her ay regl oldugmu görmek beni yıkıo mahvalıyorum a.sa.sa.s

mrb ben daha yeni katıldım 7 aylık evliyim 3 ay korundum hapı bıraktım ama bir türlü hamile kalamıyorum ve her ay regl oldugmu görmek beni yıkıo mahvalıyorum a.sa.sa.s

sebnem bildiğim kadarıyla hapı bıraktıktan sonra biraz beklemek gerekiyor. acele etme daha çok yeni başlamışsınız çalışmalara inşallah sende kavuşursun yavruna sağlıkla.

cnm normal korunma ilacını bıraktıntan sonra 3 ay devam ediyormuş oonun etkisi üzülme

canım yenisin daha bekle bakalım sıra bizim olmaz öyle şaka biryana hayırlısı hoş geldin aramıza

hıı.buralardayım cnm okuyorum işten dolayı sadece.benimde hesaplayııcya göre 13 nisan.bugünden başladı adet olacakmış gibi sancılar.hayırısı artık

canım bende bugün olurum artık bunaldım ne zaman olursa olsun eşimin spermi yıkandıktan sonraki hali15 milyon aşılamada bile 20 diyorlar zaten evlilikte problem var bilmiyorum kimseyle birşey paylaşamıyorum yaren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…