Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

çok erken daha canım bekle

canım inşallah hamilesindir, benim göğüslerim adetim 2 hafta gecince agırmaya basladı sadece uclarında hafif hassasiyet vardı. belirginleşmesi 1 ay sonra basladı bende bunun için erken yani canım ama kanında baktırmanı tavsiye ederim oturup strese gireceğine her saat bası, git bi test yaptır yada idrarda baktır varsa ne mulu yoksaada bidahaki ay için çalışmalara baslarsın. allah dualarınızı kabul etsin

bende var ama göğüs ağrısı belirgin bişey yok ortada...inşlh canım hamileyimdir Allahım herkese nasip etsin inşlh:Saruboceq:

inşlh canım bendede hassasiyet var ama öyle dayanılmaz şkilde değil kan tahlilimide pazartesi günü yaptırcam inşlh hayırlı sonuçlar alırım...artık olmazsada bi dahaki ay çalışmalara devam...bilmiyorumkismile

arkadaşlar bende çok yoğun bi akıntı var, ama reglim henüz 1 hafta önce bitti, normal mi bu:s

kızlar transferden sonra 9.gün bugün evde test yaptım silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm. bu ne anlama geliyor..

arkadaslar merhaba,
ben 4,5aylik evliyim.evlenmeden 2 ay oncesinde d.kontrol hapı kullandım ve evlendikten 1 ay sonra bıraktım.bebeğim olsun çok istiyorum ama esim daha erken olduğunu dusunuyor.korunmuyoruz ama genelde esim icimde olmuyor bazı zamnlar hariç.son adetim 17 subatti ve bu ay ufak kazalar oldu:)sizce gelen meninin miktarı onemlimi?

merhaba bayanlar ben yeni katıldım aranıza
inşallah ben de sizler gibi hamile kalmak istiyorum
rabbim herkese fazla bekletmeden verir bebeklerini

merhaba arkadaşlar.siteye yeni katıldım.benimde benzer sıkıntılarım var.ağustos 2009 dan beri bebek için ciddi çalışmalara başladık.önce 2 ay folikül takibi yapıldı ama benim yumurtalar geç olgunlaşıyordu. sonra klomenle denedik ve gebe kaldım. en erken hissettiğim belirtiler adet tarihine 1-2 gün kala oturduğum yerden kalkarken yumurtlama ağrısından biraz daha fazla her iki kasığımda ağrıyordu.yumurtlama dönemindekinden daha fazla bir akıntım olmaya başladı.göğüs ağrısı ise adet tarihinden 1 hafta sonra arttı.ama bulantım yoktu. önce insanın içi kıpır kıpır oluyor ancak 6. haftamda o kıpırtı kesildi. keseyi görmek için doktor betahcg 1500 ün üstünde olacak demişti ve ben 2000 lerde beklerken 650 geldi 6 gün önceki değerim:460).aksi bir şeyler vardı ve dr usg baktı kese düzensizdi ve missed abortus dedi ve kürtajla alındı.şimdiyse önce göbekten gonal f başlandı.aşılama yapıldı.aşılamadan sonraki 6. günüm. beklemedeyim. Allah hepimize yardım etsin.(başkalarının çocuklarıyla uğraşırken çocuksuz olmak ne zor

son 3 aydır hastalanmama 1hafra kala strese giriyorum.hamilemiyim diye testlere harcıyorum parami ama hep tek cizgiyle karşılaşıyorum.bu ay soz verdim kendime test yapmicam gunüm geçmeden diye.yarın hastalanmam gerekiyor normalde.eğer olmazsam pzt kesin yapicam test ama çok korkuyorum ya degilsemgöğüslerimde hiç acı yok karnıma ara sıra agri giriyor.birde ayaklarım buz gunü isitamiyorum resmen.sizce ihtimal varmi?

gebelik testlerine erken bakmanın şöyle bir dezavantajı da var. biyokimyasal gebelikte hcg yüksek oluyor ve daha sonra siz farketmeden oembriyo tutunmuyor ve düşüyor. siz adet olurken onu düşürüğünüzü farketmiyorsunuz ve gebelik testi pozitif derken hevesiniz kursağınızda kalıyor. ancak ben de adetin 30. gününde bakmıştım çünkü beklemeye sabrım kalmamıştı ve bir an önce o stresten kurtulmak istiyordum. pozitif ti ama sonrası hüsran. buradan baktığıma göre aşılama sonrası 10. günde kanda bakılması öneriliyor. yine erken bakarım heralde.varsa var yoksa yine gözyaşı

gelen meninin miktarı önemi yok bir sperm yeterli olyor canım kardeşimde senin gibi korunuyordu bu ay hamile kaldı hadi hayırlısı eşinde ister bir olsun bak gör

cevabın için teşekkür ederim canım.zaten eşimde olursa sevinirim diyor sadece erken olduğunu düşünüyor.insallah hamileyimdir ve inşallah isteyen herkes bu ay hamile olduğunu öğrenir:)

benim de kasıklarımda ağrılar var ama şimdi belli olmaz herhalde
çünkü daha 8 günüm var başka da bir belirtim yok zaten

bu arada yazılanlara da baktım da ben adet olacağım zaman göğüslerimde hiç ağrı hissetmem ama gördüğüm kadarıyla adet olacak bayanların bir çoğunda bu belirti var ben e mi bi şey var acaba

Merhabalar .aşılama sonrası hamile kalanlar kaçıncı günde kanda beta hcg niz 5 in üstündeydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…