Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

lucky88 sen ne durumdasın???
tatlım valla ben geçen hafta yaptım test negatif çıktı ama niyeyse feci halde adet sancısı gibi belim ağrıyo.eşim çok istiyo bi bebeğimiz olsun ama henüz 6 aylık evliyizbende kendimi hazır hissetmiyorum korkuyorum aslında ne yapcam bilmiyorum:çok üzgünüm:

kızlar pazar sabahı gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı
bu sabah da yine test yaptım başka marka testle ikinci çizgi daha silik çıktı
bu arada adetime 7 gün var çıkabilir mi sizce
bilgisi olan varsa cevap verebilir mi

bence kesin hamilesin D biranönce kan testi yap ve kesinleşsin :)

kantesti için yine randevu alıp mı doktora gitmem lazım yoksa sağlık ocakları yapar mı işten çıkınca açık olur mu

kantesti için yine randevu alıp mı doktora gitmem lazım yoksa sağlık ocakları yapar mı işten çıkınca açık olur mu

sağlık ocakları sanırım 4'e yada 5'e kadar açık oluyo bence sen işten izin al sabah 1 yada 2 saat için hastanede kan tahlilini yaptır işe git derim bence...

sağlık ocakları sanırım 4'e yada 5'e kadar açık oluyo bence sen işten izin al sabah 1 yada 2 saat için hastanede kan tahlilini yaptır işe git derim bence...

lucky88 aslında kan tahlili de yaptırmaktan korkuyorum ya değilse diye
şu iki günlük mutluluk bile beni öyle motive etti ki anlatamam üzüleceksem bile adet günümde üzüleyim adetimi beklemeyi düşünüyorum ben doktor da zaten öyle dedi
bir yerde okudum iltihaptan da ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş bunu da bu siteden öğrendim inşallah hamileyimdir ya
kasık ağrımddan başka belirtim de yok zaten

anlıyorum tatlım ama er yada geç sonucu öğreniceksin.sakın yanlış anlama ama aynı durum benim başıma gelmiş olsa soluğu hastanede alır kan tahlilini yaptıtırdım içimden bi his hamiş olduğunu sölüyoooooo :))))hihoyyyt

ay inşallah tatlım ya ağzından bal akıyo allah sana da tatlı mı tatlı şirin mi şirin bir evlat nasip etsin

ay inşallah tatlım ya ağzından bal akıyo allah sana da tatlı mı tatlı şirin mi şirin bir evlat nasip etsin

amin amin inşallah inan ben çok merak ediyorum seni bi arnönce yap kan testini haber ver inan çok mutlu olcum bekletme bizi :) rabbim utandırmasın seni hayırlı bi evladın tohumu karnında yüklü olsun inşallah

amin amin inşallah inan ben çok merak ediyorum seni bi arnönce yap kan testini haber ver inan çok mutlu olcum bekletme bizi :) rabbim utandırmasın seni hayırlı bi evladın tohumu karnında yüklü olsun inşallah

ay inşallah canım ya ama kan tahlili için şimdilik pek düşünmüyom yarın yine idrar testini denicem olmazsa doktora danışıp kan tahlili yaptıracağım

ay inşallah canım ya ama kan tahlili için şimdilik pek düşünmüyom yarın yine idrar testini denicem olmazsa doktora danışıp kan tahlili yaptıracağım

idrar testi ile zaman harcama polikilinik lerde 15 lira ücret karşılıgı yapıyorlar hem geç saaate kadar açık hadi bugün yap bizde sende meraktan kurtulak bize ışık tut

Allah ıns nasıp eder cnm benım...
Inat etme cnm bence kan testını yaptır...Bakarsın yaptırmam dedıgın kan testıyle ogrenırsın gusel haberı :)
Hıc gebelık testı yapmadım gerçi daha yapcak bısı yapmamıstık sımdıye kadar ama nedense burada yazılanlardan olsa gerek bana hıc guven vermıyor...

merhaba kızlar
ıkı aydır yumurta takıbı yaptırıorum gecen ay klomen ıle catlatma ıgnesı oldum.ama olmadı..bu ayda doktorum adetın 3.gunu ılk gel demesıne ragmen ben gıdemedm ve kendım klomene 3.gunu basladım.normaldede 3.gunu baslatıodu.sonra doktoru aradım gelemedıgımı soledım.ılac bıtınce gel dedı.ve bu adetın 7.gunu oluodu.8.gun gıttım.sagda bı yumurtamın baya buyuk oldugunu normalde o gunlerde bu kdr buyuk olmaması gerektıgını soledı.cuma gunuydu.ptesi gel bakarız o zmn anlarız dedı.ptesi gittim bana dedıkı yumurtaymıs ve de catlamıs bugun ılıskıye gır demıstı.o gun degerlendırdık.hanı normalde yumurta catlamasından 14 gun sonra adet olunuyor ya ben en son ayın 25 ınde adet olmustum ama erken catladıgı ıcın benım bugun adet olmam gerekıyordu ve ben olmadım sımdılık.
soyle bı durum var ..kendımden suphelenemıorum cunku bu ay ben mantar oldum ve doktor pek ustelemedı zaten yumurtada kendılıgınden catladı.mantarlıyken cocuk olması zormus.tamda o gunlere rast geldı.ıkıncısıde ben bu ay spora basladım.baktım cocuk olcagı yok spora devam edıyım dedım...sımdı kuskulanıyorum acaba spor etkılermı adet gecıkmesını?

idrar testi ile zaman harcama polikilinik lerde 15 lira ücret karşılıgı yapıyorlar hem geç saaate kadar açık hadi bugün yap bizde sende meraktan kurtulak bize ışık tut

kızlar kan tahlili yaptım ve hamileyim :lepi::lepi::lepi:delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
rabbim sizlere de en kısa zamndanasip eder inşallah

kızlar kan tahlili yaptırırken doktor nasıl farkettin dedi bana
ben bile çok zor gördüm dedi daha çok yeni henüz 2 haftalık

Adetıne 2-3 gun kala kan testı yaptırabılırsın cnm...Yanlıs okumadıysam gectı dıye okudum...
Basta söyledıklerınde haklısın cnm bende aynı fıkırdeyım...Yumurtlama dönemlerı olsun dedıgın gıbı adetın ılk gununun baz alınması..vs bende yenı yenı ögrendım :))))
Ama kan testı yaptır :))))

cnm benım gecmıs olsun oncelıkle...
gebelık rıskının oldugu her durumda dıkkat etmen gerekıyor hareketlerıne...

kızlar kan tahlili yaptırırken doktor nasıl farkettin dedi bana
ben bile çok zor gördüm dedi daha çok yeni henüz 2 haftalık

Ah cnmm darısı bıze ınsallahhhhhh.... Hayırlı olsunn...Belırtılerın nelerdı kuzu...Ben 2 gunum aynen adet belırtılerımı yasıyorumm (( sıvılcem bıle cıktı ....

Ah cnmm darısı bıze ınsallahhhhhh.... Hayırlı olsunn...Belırtılerın nelerdı kuzu...Ben 2 gunum aynen adet belırtılerımı yasıyorumm (( sıvılcem bıle cıktı ....
canım sorma benim yüzüm birden sivilcelendi neden böyle olduğuna anlamamverememiştim demek hamileymişim
canım kasık ağrılarım var adet olacakmışım gibi hissediyom çok fena aç hissediyorum ben zayıf biriyim aşırı derecede iştahım açıldı akşamları biraz da erkenden uykum geliyor bir de aşırı üşüyom başka bir belrtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…