Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

mrhba cnm.inşallah test ynlıştır.bi kaç gün daha bekleyecem hamile degilsiniz cvbına hiç hazır deılım.allah herkese hayırlı olanı versin dilerim

mrhba cnm.inşallah test ynlıştır.bi kaç gün daha bekleyecem hamile degilsiniz cvbına hiç hazır deılım.allah herkese hayırlı olanı versin dilerim

canım ay 28 çekti bekle benim de 4 gün geçti hamileyim zannettim bekle daha 1 hafta var gününe ama inşallah hamilesindir

merhaba arkadaslar, benim dun adet gunumdu ve olmadim, insallah olmamda.. normalde cok duzenlidir adetim.. iki haftadir karnimin alt bolgelerinde, yanlarimda ve belimde sancilar hisediyorum, goguslerimde dolgunluk, hassasiyet var.. Bugun sabah test etmek istedim ama test gecersiz cikti yani calismadi, dedim bundada vardir hayir, yarin sabah yine deniycem.. allahim butun isteyenlere nasip etsin ins..

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende sizden bi konuda yorumlarınızı almak istiyorum.martın ikiside eşimle birlikte olduk ertesi günü regl oldum.yine martın 12 de birlikte olduk (eşim çocuk istiyo bu arada) bugün test yaptım ama negatif çıktı ama bende aşırı bi bel ağrısı var sanki regl olucam gibi.dün gecede hafif bulantım oldu sık idrara çıkıyorum.şimdi yine hafiften bi bulantım var sizce psikolojikmi yoksa test yapmak için süre erken olduğu içinmi negatif çıktı.fikrlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirm....

merhaba kızlar bende sizden bi konuda yorumlarınızı almak istiyorum.martın ikiside eşimle birlikte olduk ertesi günü regl oldum.yine martın 12 de birlikte olduk (eşim çocuk istiyo bu arada) bugün test yaptım ama negatif çıktı ama bende aşırı bi bel ağrısı var sanki regl olucam gibi.dün gecede hafif bulantım oldu sık idrara çıkıyorum.şimdi yine hafiften bi bulantım var sizce psikolojikmi yoksa test yapmak için süre erken olduğu içinmi negatif çıktı.fikrlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirm....

canım çok erken bence psi,kolojik zaten ilk zamanlarda bulantı olmaz kendini böyle adepte etme yıkılırsın benim gibi bekle canım

kısmet Allahın taktiri neyse onu yaşarız.biklmiyorum yaa yemeklerdende miğdem bulanıyo koku burnuma bi geliyo bayılıcam sanki kafamçokkarıştı

kizlar herkese merhaba ben meraktan olmek uzereyim. 2 martta adet gordum ve 10 mart ,13 mart ve 14 martta iliskide bulunduk. doktor hamile kalabilirsin dedi. en erken kanda nezaman gorulur kaldigim? adet tarihimi bekliyemicem.

kizlar herkese merhaba ben meraktan olmek uzereyim. 2 martta adet gordum ve 10 mart ,13 mart ve 14 martta iliskide bulunduk. doktor hamile kalabilirsin dedi. en erken kanda nezaman gorulur kaldigim? adet tarihimi bekliyemicem.

canım en erken kanda 10 gün sonra ögrenebilirsin sabret neye göre dediki dr anlamadım tedavimi görüyordun neye dayanarak dedi bunu ayın 30 unu bekle test yaptır kendinide fazla inandırma üzülürsün

Ben de meraktan çatlamak üzereyim. Geçen ay 20 sinde oldum. Aslında bugün yarın olmam lazım. adet sancısıyla hamilelik belirtisinin aynı olduğunu duymuştum. Tam olarak adet sancım var denemez.ama göğüslerde şişkinlik var. offff beklemekk çok zorrrrbilmiyorumkismile

doktor yumurtlama gununde birlikte olduk diye kalabilirsin dedi oyuzden bende nasil beklicem bilmiyom

mrb ben yeni katıldım bu siteye banada yardımcı olursanz sevinrm. regl 8 gün geçti idrar testi yaptı negatif cıktı bendede bel ağrısından başka bişe olmuyor acaba hamile olabilirmiyim

mrb ben yeni katıldım bu siteye banada yardımcı olursanz sevinrm. regl 8 gün geçti idrar testi yaptı negatif cıktı bendede bel ağrısından başka bişe olmuyor acaba hamile olabilirmiyim

canım bi kan testi yaptır bence. idrarda gözükmüyo bazen.

Ben de meraktan çatlamak üzereyim. Geçen ay 20 sinde oldum. Aslında bugün yarın olmam lazım. adet sancısıyla hamilelik belirtisinin aynı olduğunu duymuştum. Tam olarak adet sancım var denemez.ama göğüslerde şişkinlik var. offff beklemekk çok zorrrrbilmiyorumkismile

offf hakkatten çok zor beklemek. eğer istiyosan inşallah hamilesindir. benimde daha 1 hafta beklemem lazım. ama bir asırmış gibi geliyor.

offf hakkatten çok zor beklemek. eğer istiyosan inşallah hamilesindir. benimde daha 1 hafta beklemem lazım. ama bir asırmış gibi geliyor.

inşallah canım, istemez olur muyum. Allah tüm isteyenlere tez zamanda sağlıkla verir inşallah. ben 2 gün daha bekleyip öyle test yaptırcam. sonra hüsran olmak istemiyorummm :KK43:

ya çok moralim bozuldu, az önce çok sıvı koyu kırmızı akıntı geldi.
ama bütün belirtileri vardı hamileliğin :KK43:(((
üstüne görme olabilir mi acaba?
of ya of yaaaaaaaaaa

arkadaşlar bişey sorcam...benimde son sat 15 şubattı ama hala gelen yok..diyelim gebelik var hemen göüs uçları belirmeye başlıyormu zamanlamı bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum..benim göğüslerim şiş dokununca acıyor uçlarda hafif acıyor ama öyle çok belirmediler...böyle oluncada ümitsizliğe kapılıyorum illaki meme uçları çokkmu belirgin olması gerek???

dayna günün geçtiyse şansın çok yüksek herkesin aynı belirtileri yaşamıyor ki benim arkadasımın göğüslerindeki belirginlik 8 hafta başladı..umarım hamilesindir benim de sat 28 şubattı daha 1 haftam var ama günler yıl oldu geçmiyor,acaba diyorum beta hcg.den çıkar mı bişe su an??kızlar ne dersiniz

X