Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Son 1 haftadır kasıklarda batma, beyaz akıntı, gün içerisinde sürekli uyku isteği, mide bulantısı, bel ağrısı,iştah...
Adet mi olacağım yoksa bebiş mi var anlamadım. Gerçi idrar testi de yaptım sonuç negatif.Adetim de 1 gün gecikti.
Hapı yeni bıraktığım için hormonal dengesizlik mi? Mevsimsel değişikliklerden mi? Psikolojik midir? Offf sonuç hemen netleşse keşke. Ya adet olsam ya da bebiş gelseeee

evet haklısın ama olmuyor işte üzülüyor insan eşim beni çok üzüyor ya insan demez mi hayırlısı canım diye hiç susuyor dr ben gitmem bende sorun yok diyor sabaha kadar uyumadımakıl verin sizden başka kimseye anlatamam burası benim ailem oldu nasıl ikna edecegim sorumsuz eve karşı belki allahım ondan vermiyor bir bildigi vardır

kızlar benimde günüm geçti.sat 13 şubat.26 günde regl oluyorum.11 martta olmalıydım.regl günüme yakın göğüslerim belim ağrır idi.şu an o belirtilerin hiç biri yok.sivilcelerim her zamanki gibi çıktılar.psikolojik desem değil.biz 2 yıldır bebek istiyoruz.psikolojimle reglimi etkilemem 2 yılın en başlarında olmuştu.alıştılar artık birbirlerine engel olmuyorlar :))

ya kan testi yaptırackaısn yada az daha bekelyceksin cnm.bende beklemedeyim sabırsılzıkla

giz1978 canım ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama bak ben 2 yıllık evliyim bebişimiz yok .ben testlerimi yaptırdım temiz çıktı eşimin de test sonuçlarını görmek istediler haliyle . ama o gitmedi ben de birşey yok diye.neymiş efendim diğer abilerinin çocuğu varmış demek ki onların olduğuna göre onda da sorun yokmuş.düşün yanii.demek istediğim sadece senin eşine münhasır birşey değil bu.ha bizdeki son durum ne :çarşamba gideceğiz ikimizde inşallah (son anda caymazsa)nasıl ikna ettiğimi de söyleyim,en yakın arkadaşının eşiyle görüştüm bunun normal birşey olduğunu anlatsın diye.o biraz etkili oldu yumuşadı.sadece ben değilmişim demeye başladı.bir de bi arkadaş kocasının annesiyle görüşmüş.annesi razı etmiş.inşallah biraz olsun yardım edebilmişimdir.malesef erkekler böyle canım .iş erkeklik gösterisi haline dönüyo.Allah yardımcımız olsun ne diyeyim.

erken hamılelık ne demek zatten onu anlayamadım..39 gun once 2 aylıkbebişimi dusuk nedenıyle kurtaj oldum..o zamanda doktorum bebişim için erken hamılelık demıstı..açıkcası bılmıyorum ne dır..
ve benım karnım çok agrıyor tahmınımce adetıme 1 hafta falan var..adet olmasamda saglıklı bır bebıs gelse..ve bızı bırakmasa..

kızlar cmt akşamı adet oldum ben.ilk denemede başarılı olamadık.b ay çalışmaları hzılandıracağxzı artık

yaren sana demiştim ay 28 çekmesi herkesde umut oldu artık bir daha ki aya ben cuma günü dr gidecegim bakalım ne diyecek eşimide ikna etmeye çalışıyorum ve edecegim

EVT GIZ HAKLISN CNM.BıDE ıLKD ENEM OLUNCA BEKELDıM HEMENDE.bide adete 1 hafta kala bıraktım ben birlikt eomayı.kimi dedi bebek olıuşmulsa birlikte olmusa düşer .ama okduğu kadaıyla o zamanalrda birlikt eolmak gerkeiyomuş.
geç korunamyı bırakmışım geçen ay.bu ay ksımetse dikkat edeceğiz bakalım.inş.bu ay hayırlı habelreri cnm.şimdi hesaplayıcıya göre 10 ocak 9 şubat 13 mart bi sonraki adet tarihi 13 nisan diyo.31 gün sürüyo diyo.bakalım 13 den sonra adet olamzsna test yapacağım bende.
inanaıyorum ben olacak inş.senin bu ay

herşeyin hayırlısı herkesin yumurtlaması farklı adet günlerinde gebe kalınması imkansız diyorlar ama kızkardeşim adetin 4 günü birlikte olmuş ve hamileadetin 4 veye 5 gününden başla eger eşin sözünü dinliyorsa keçibonuzu kaynay içir ilişkiden önce bir fincan kahve daha neler var beniml-ki aldırmıyor soracagın birşeyler varsa sor elimden geldigi kadar cevaplarım yumurtlama gününü hissedebiliyormusun mesela bu çok önemli

sağol cnm bilgilerin için.yok cnm hissedmeyiorum.akıntı her zaman var bende.arada çoğalıyor heralde o yumrutlamaya denk geldiği zamnalar

herkese slmlar.sitede yeniyim.arkadaslar lütfen beni aydınlatın.her ay hayal kırıklıgı yaşamaktan yoruldum.ama bu ay farlı seyler yaşıyorum.özetlemek istiyorum;geçen ay şubat 16 da regli oldum.hep reglım bi hafta öne kayardı.buna göre mart 9 da reglı olmam lazımdı ama bugun 15 i olmadım.şimdi reglım geciktimi?yoksa 16 sından sonramı reglım gecikmiş sayılacak?bundan 15 gün önce reglı olacak gibiydim olmadı,son zamanlarda ayyuka çıkan bir üşüme,akşamları ara ara baş dönmesi göz kararması mide kalkması,evin içinde agır yemek kokuları duyuyorum bulantı deıl ama rahatsızlık yapıo.gündüzleri uyuyorum.bacaklarımda zaman zaman agrı.aşırı iştah.fakat bunlara ragmen gögüslerimde,kirpiklerimde,agzımda bi farklılık yok.az evvel testde yaptım negatif çıktı.acaba testi erkenmi yaptım?hamile olabilirmiyim?lütfen deneyimlerinizi paylaşın benimle..

merhaba aygül bende yeni bir üyeyim buarad bazen evde yaptığımız tahliller yaanlış çıkabiliyor bence kanda baktır bu arada belkide kafana çok takıyorsan oda geçiktiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…