Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

olumsuz sonuç görmekten korkuyorum sanırım böle iyi umtluyum en azından sen neden yaptırmadın canımyerimseniben

bnmde 6 gün kaldı aynı senin gibi bi kac gündr belim feci agrıyr bugun azaldı bide netten baktım dollenme tarihi 10 mart diyodu yerlesme yani acep olduda ondan mı agrıdı belim bnmde gögüzlerim hiç sismedi normalde siserdi bide akıntım cok bnm

kızlar bende farlutal kulalndım . adet görmüyorum kendiğliğimden z<or görüyorum. farlytal verid doktor adet görmem için ilaç 3 gün oldu biteli ama pazartesi adet olacakmışım gibi belim karnım ağrıdı ve gögüslerime dokunamıyosum o kadar şiş ve ağrıyodu ama 2 gün sonra geçti şimdi hiç bişi yok ara sıra sancı giriyor neden dir ki acaba?* bide pazartesi kahverengi akıntı geldi.

üstüne görme olabilir canım 15 gün bekle olmazsa test yaptır sancılar devam ederse tabi hadi hayırlısı

canım ben sabah adet oldum inşallah sen olmazsın

tabiki herşeyin hayılısı.bakalım ne zaman adet lacağım

silik çıktıysa iyi haber canım benim bilgisayardan hesaplamaya göre 8 mart olmam lazımdı geçen ay da 9 şubat ta oldum aynı mı günlerimiz o zaman bak kızkardeşim daha önce yapmıştı belirgin çizgi bile yoktu bence hamilesin bekleme git kan testi yaptır idrarı bekleme silik çıktıysa kesin kan testi yaptır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…