Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam herkese, benim 7 mart adet günüm idi henüz olmadım çok heyecenlandım sabah test aldım fakat negatif çıktı hala şansım varmıdır sizce testim yerli vazzy adı 4 lira düngece ilk yattım yatağa bi öksürdüm birden bi sancı sağ kasığımda keskin böle 2 3 sn kadar bugün belimde ağrı var yardım edin umudumu yitirmek istemiyorum:KK43:

inşallah hamilesindir canım idrar testinin yanlış sonuç verdiğini ok duydum bence kan testi yaptır ben 2 gun gecikince kan testinden öğrendim canım. allah dualarını kabul etsin

selam herkese, benim 7 mart adet günüm idi henüz olmadım çok heyecenlandım sabah test aldım fakat negatif çıktı hala şansım varmıdır sizce testim yerli vazzy adı 4 lira düngece ilk yattım yatağa bi öksürdüm birden bi sancı sağ kasığımda keskin böle 2 3 sn kadar bugün belimde ağrı var yardım edin umudumu yitirmek istemiyorum:KK43:

bence bekle stres yapma bak bende yarende bekliyoruz ben yarın yapacagım ama şimdi ürpertim hiç gecikiyormuydu ilk ne zaman başladı sancın

yaren0144 inşallah sende aadet olmazsın bende :hulya: elifbektaş teşekkür edrim hepimizin duaları kabul olsun inşallah

yaren0144 inşallah sende aadet olmazsın bende :hulya: elifbektaş teşekkür edrim hepimizin duaları kabul olsun inşallah

inş.kızlar.Allahım isteyen herkese verisn.bwnim genelde ya aynı gün yada 1 gün önce 1 gün geç o şekilde oluyodu.bakalım bugünde bitiyo

canım sen hamilesin galiba yaa :)) ben hiç hamilelik yaşamadım ama forum sayesinde epey birşey öğrendik :)) yanıltmak istemem tabii ama sat 11 şubatsa adetine 2-3 gün var testte cıkar silik de olsa bence

dün test yaptım sonuç negatif ama daha adetime 4 gün var o yüzden moral bozmuyorum. ayrıca artık beni etkilemiyo çünkü denemem gereken tam 10 buçuk ay var önümde :))))))) doktorlar tam 1 sene diyormuş. hatta bi arkadaşımın arkadaşı 6 aydan sonra gitmiş doktor çok kızmış 6 ay daha denemen lazım demiş.. ümit kesmek yok bayanlar, durmak yok yola devammmmmmmmmmmmmmmmmm :):):)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadaşlar subat 28 çekti unutmayın adeti çok etkiliyo 3 gün 4 gün geç olabilir düzenli adeti olanlara.ben öle bekliyoum. zaten kan testimde negatif. tüm bebek isteyenlere allah en yakın zamanda versin

arkadaşlar subat 28 çekti unutmayın adeti çok etkiliyo 3 gün 4 gün geç olabilir düzenli adeti olanlara.ben öle bekliyoum. zaten kan testimde negatif. tüm bebek isteyenlere allah en yakın zamanda versin

canım nasıl ayın kaçında olman lazımdı ben 8 martta olmam lazımdı olmadım bekliyoprum biraz daha ama geçen senede 28 çekmiş ben 10 martta olmuşum yani etkilememiş ama bir gün daha bekleyim o zaman senin düzenlimiydi

benim adetim 1 gün gecikti sık idrara çıkma dışında hiç belirtim yok anlaşılan bu ay yine rötarlı olucammafoldumben

canım nasıl ayın kaçında olman lazımdı ben 8 martta olmam lazımdı olmadım bekliyoprum biraz daha ama geçen senede 28 çekmiş ben 10 martta olmuşum yani etkilememiş ama bir gün daha bekleyim o zaman senin düzenlimiydi

otomatik hesaplayacıyı kullansan net tarihi hesaplayabilirsin

kızlar slm ben 10 şubatta oldum hesaplayıcı 9 mart dedi ama benim adetim 27 28 29 günde bir olur yani bugün 29.günüm adet olmadım yarın da en geç olmassa test alcam belirti olarak da 5-6 gün önce adet olcakmışım gibi belim karnım ağrıdı 3-4 gün öncede hatta dedim kendi kendime benim adetlerim düzenlidir niye erken adet olucam diye ama olmadım hep gögüslerim şişerdi acırdı şimdi hiç öyle bir belirtim yok çook heycanlıyım ya

X