Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

inşallah hamilesindir canım idrar testinin yanlış sonuç verdiğini ok duydum bence kan testi yaptır ben 2 gun gecikince kan testinden öğrendim canım. allah dualarını kabul etsin

bence bekle stres yapma bak bende yarende bekliyoruz ben yarın yapacagım ama şimdi ürpertim hiç gecikiyormuydu ilk ne zaman başladı sancın

yaren0144 inşallah sende aadet olmazsın bende :hulya: elifbektaş teşekkür edrim hepimizin duaları kabul olsun inşallah

yaren0144 inşallah sende aadet olmazsın bende :hulya: elifbektaş teşekkür edrim hepimizin duaları kabul olsun inşallah

inş.kızlar.Allahım isteyen herkese verisn.bwnim genelde ya aynı gün yada 1 gün önce 1 gün geç o şekilde oluyodu.bakalım bugünde bitiyo

canım sen hamilesin galiba yaa :)) ben hiç hamilelik yaşamadım ama forum sayesinde epey birşey öğrendik :)) yanıltmak istemem tabii ama sat 11 şubatsa adetine 2-3 gün var testte cıkar silik de olsa bence

dün test yaptım sonuç negatif ama daha adetime 4 gün var o yüzden moral bozmuyorum. ayrıca artık beni etkilemiyo çünkü denemem gereken tam 10 buçuk ay var önümde :))))))) doktorlar tam 1 sene diyormuş. hatta bi arkadaşımın arkadaşı 6 aydan sonra gitmiş doktor çok kızmış 6 ay daha denemen lazım demiş.. ümit kesmek yok bayanlar, durmak yok yola devammmmmmmmmmmmmmmmmm :):):)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadaşlar subat 28 çekti unutmayın adeti çok etkiliyo 3 gün 4 gün geç olabilir düzenli adeti olanlara.ben öle bekliyoum. zaten kan testimde negatif. tüm bebek isteyenlere allah en yakın zamanda versin

arkadaşlar subat 28 çekti unutmayın adeti çok etkiliyo 3 gün 4 gün geç olabilir düzenli adeti olanlara.ben öle bekliyoum. zaten kan testimde negatif. tüm bebek isteyenlere allah en yakın zamanda versin

canım nasıl ayın kaçında olman lazımdı ben 8 martta olmam lazımdı olmadım bekliyoprum biraz daha ama geçen senede 28 çekmiş ben 10 martta olmuşum yani etkilememiş ama bir gün daha bekleyim o zaman senin düzenlimiydi

benim adetim 1 gün gecikti sık idrara çıkma dışında hiç belirtim yok anlaşılan bu ay yine rötarlı olucammafoldumben

otomatik hesaplayacıyı kullansan net tarihi hesaplayabilirsin

kızlar slm ben 10 şubatta oldum hesaplayıcı 9 mart dedi ama benim adetim 27 28 29 günde bir olur yani bugün 29.günüm adet olmadım yarın da en geç olmassa test alcam belirti olarak da 5-6 gün önce adet olcakmışım gibi belim karnım ağrıdı 3-4 gün öncede hatta dedim kendi kendime benim adetlerim düzenlidir niye erken adet olucam diye ama olmadım hep gögüslerim şişerdi acırdı şimdi hiç öyle bir belirtim yok çook heycanlıyım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…