Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende geçen ay hesağlayıcıya göre 10 şuba tdiyodu.9 şubata olmuştum.çok stresli bi durum ya.şimdi tam aklmım karıştı var mı yok mu.

bende geçen ay hesağlayıcıya göre 10 şuba tdiyodu.9 şubata olmuştum.çok stresli bi durum ya.şimdi tam aklmım karıştı var mı yok mu.

bazen testler hatalı negatif verebiliyorlar canım benimde sat 9mart hala bişe yok 2gün önce yapmıstım negatifti insallah sende bende hamileyizdr bi kac gün durcam bende bişe cıkmazsa doktora gidicem

inş.eftalya ya.adeti görmeden umutlarıda yiitrmk istemiyorum daha.ama olackmaış gibi ağrı var kanrmda

belirtiler ne zaman ve hangi belirtiler tekrar yazsana canım bende korktum stresten mi yoksa yıkılırım toparlanamam allahım ne olur versin bize kardeşimin tam 7 gün geçti öyle çıktı daha senin 3 gün benle aynısın bekle pazartesiyi bekle bende yarın sabah yapıyım ama ilk idrar la yapacagım ben yanıltmasın diye eger ben hamileysem sen tekrar sabah yap tamam mı canım inşallah yaaaaaaaaaa

cnm 20 şubatta korhnmayı bırkatık biz.yumurtlama günlerim 20-25 şubat arasydı.o günler birlikte olduk.ondna sonraki hafatdan başlayarak sürekli adet olacakmış gibi sancı oldu karnımda.bi kaç kere midem bulandı ama kusmadım.1-2 gün iştahta artış oldu.göğüslerimde şişlik.ellerim ayakalrım buz gibi oluyodu akşamalrı ateş basıyodu.bu şekilde cnm bendekiler

kızlar benim 3 gün gecikti edetim ama hiç test yapmak gelmiyor içimdenbilmiyorumkismile

insllah kızlar güzel haberler alırız su mübarek cuma günü RABBıM tüm dualarımızı kabul etsinn amin.

ilk idrarlada yapamdım ben tabi.ne bilim azcık silik bile çıkmadı.şubat ayındna dolayı işte hesaplayıcıda adet tarihi 11 mart diyodu.eğer öyleyse daha bugün biterse 1 gün geçmiş olacak

sık idarar çıkma var bende.

bak benimki senden daha önce artık ayıp kalmadı yazacagım ben 9 şubat hastalandım 4 gün son gün sayılır birlikte olduk tam 4 martta belirti başladı sık idrar bu zaten bir belirti tutamazsın adet olacak gibi karnında belinde bacagımda sancı 4 5 6 martta sol kasık batmalar benim böyle ben senden biraz önce başlamışım çalışmaya degilmi bekle sen bence ben yarın yapıyım

yarencim drlar testleri en az adetin bir hafta geçtikten sonra yapmayı öneriyor o yüzden moralini bozma bekle biraz daha:1hug:

yukarıda damlla arkadaşımuızdı galiba kahverengi akıntıdan bahsetmiş yerleşme kanaması olabilleceği gibi düşük tehdidide olabilir canım üzmek istemem ama kendine çok dikkat et tecrübeyle sabittir umarım benim ki gibi sonuçlanmaz

spermler 4-5 gün canlı kalırmış zaten.ama yumrua çatlatıktan sonra sadece 24 saat ömrü var.senin yumrtlaa döneminde benim gibi 20-25 şubat arasıysa anca o zaman oluşur bebek zaten.heralde

canım ben zaten 5ay önce düşük yaptım ve şuan farlutal kullandım ama hala adet olmadım bekliyorum acaba test yapsam mı? ve ben 2 hafta önce yaptım neğatifti acaba olmuş mudur ? pko hastasıyım zaten of of

bence test yap olur neden olmasın düşükten sonra çabuk hamilelik olur der bazıları erkenden öğren ki tedbirini alasın.umarım güzel haberler alırsın opuyorumnanaktan

yarencim adet olmadım hala beklemedeyim martın 7 siydi adet günüm senin de öyleydi dimi bu sabah test yapmayı kafaya koymuştum ama sırf moralim bozulur çıkmazsa diye boşver bekle dedim kendi kendime fakirirn ekmeği umuduymuş misali:Saruboceq:

benim 11 aralık 10 ocak 9 şubat şekilnideydi cnm adet tarihleri.hesaplayıcya görede adet tarihi 11 mart diyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…