Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hamile olan arkadaşlar hastalığınız geciktiğinde yinede karnınızda ağrı oluomuydu benim bugün kasta olmam gerekıodu olmadı ama hafif hafif agrı var karnımda ve yanlarımda..

ben 2 aylık hamileyim.bebeğimiz süpriz bir bebek.ben adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim..hiç beklemediğimiz birşeydi ve hayırlısı dedik.benim aynı adet olucakmışım gibi karın ağrım ve kasık ağrım oldu hiç şüphelenmedim bile adete yakın benim gögüslerimde şişlik sızı hassasiyet olur aynı tüm belirtiler vardı sadece tuvalete fazla çıktım ama onuda ramazan dolayısı ile sahurda çok su içtiğim için geliyor sanmıştım.son adetimin ilk gününden sayıp 30. günüde idrar testi yaptım ve 2 çizgi çıktı.35. gün tekrar yaptım belki yanlıştır diye ondada tekrar çıktı...rabbim istedikten sonra inanın oluyor....dilerim tüm bebek isteyen anne adaylarına rabbim en kısa sürede bebek verir(hamişlerin duası kabül olurmuş)inşşşşşşşşşşşşşş.............

kizlar sizdede oluyormu böyle bir belirti..oturdugum zaman kasiklarda gerilme ve agri oluyor...yatiktan sonra yine düzeliyor....:uhm:

benim belirtilerim göğüslerim çok acıodu.hassastı.agrıodu.arada bir karın ağrısı ve bel ağrısı oldu.idrarım kokuyo gbi ve sık tuvalete gdyom.midem kazınyo.

günüm bugün bakalım
ara ara regli olucak gibi oluyorum
ama hamilelik belirtsi yok
sen de durumlar nasıl

canım inşallah hamiş olursun aman aman gelmesin
kırmızılar. ben de adet oldum. hamilelik şansım doğal yoldan
çok az olduğu için stresten 9 aydır değişen döngüm 26 a
yine indi rahatladım. artık streste yoook.

bende son 8 aydır 33.günde oluyordum bugün 34.günüm bakalım ne olcak
stres yapma canım biliyorum demesi kolay uygulaması zor bi durum
hayırlısı olsun

bende son 8 aydır 33.günde oluyordum bugün 34.günüm bakalım ne olcak
stres yapma canım biliyorum demesi kolay uygulaması zor bi durum
hayırlısı olsun

o stres yapma falan muhabettini hiç çekemiyorum
ya nasıl stres yapmayacaksın bi sorun yok acaba diye her ay bekliyorsun
benim şansım yok diye artık strese girmiyorum. zaten yoktur diyorum.

ya kızlar ben ayın 14 de gecikmelerle bazen 16-17 si gibi adet olurdum ama hala olmadım pco war tedavi görüyorum ve bu ay adetimin 3.günü dr'a gidecektim aşılama yapacağını söylemişti dr'um ama dediğim gibi hala adet olmadım hamileyimdir inş.dayanamıyorum günler saatler hatta düşünmekten bazen saniyeler bile geçmiyo test yapmayada korkuyorum çünkü çok üzülürüm geçen ay 1 ayda 2 kere kanama gördüm acaba ondan dolayı bu kadar gecikmesi normalmidir ama bazı belirtiler de var psikolojikmi değilmi bilemiyorum ama ara ara midem bulanıyo çok sıvı tüketmememe rağmen tuvalete sık çıkıyorum karnımda şişkinlik ve kasıklarımda ağrı war göğüslerimde bi değişiklik yok ayaklarım buz gibi hep akıntı arada bir oluyo belim ağırıyo wc ye koşuyorum adetmi oldum diye ama yok sadece 2 kere kan pıhtısı gibi bişey düştüğünü gördüm kızlar ne olur bişeyler diyin lütfennnnnn çok kötüyüm ben 5 senelik ewliyim ve 3 senedir tedavi görüyorum dediğim gibi sorunum pco cevaplarınızı bekliyorum hepiniz a.e.olun...senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…