Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

fortel gebelik testini kullanıp hamiş olduğunu erkenden öğrenen var mı?

arkadaşlar galiba regl oluyorum.. hafif bir kanama oldu galiba reglimmm... artık üzülmekten yoruldum...umarım umutlarınız yeşerir ve sizler mucizelerinize kavuşursunuz....

selam arkadaşlar benim size sorum var.adetim gayet düzenliydi ama bu ay 1hafta gecikti bu akşam test yaptım sonuç negatif,sizce ben hamile değilmiyim

bence yarın git kan testi yaptır. seni üzmek istemem ama şuana kadar testte çıkmalıydı.
bende bu ay aynı şeyleri yaşadım.ama olmadı. inş. senin tutar.

bence yarın git kan testi yaptır. seni üzmek istemem ama şuana kadar testte çıkmalıydı.
bende bu ay aynı şeyleri yaşadım.ama olmadı. inş. senin tutar.

cevabın için teşekkürler,bende senin gibi düşünüyorum.ama boşu boşuna gecikme yaşayınca sinirleniyorumbu arada 3 yıldır bekliyoruz.bu ay tüp bebek tedavisine başlıyacaktık şu gecikme olmasaydı..hayırlısı artık....

ezel22 belirtilerim seninkilere benzio benim

valla güzelim sen yarın bende cumartesi bekliyoz bakalım inşallah hamileyizdir ama ne bileyim umutlanmak istemiyorum belki diyorum psikolojiktir yada allah korusun ters bişeyler vardır belkide yeni evlendiğim için vücudumda rahimde falan değişiklilikler oluyodur öff ne bilim fisfisfis kızlar bi cvp yazın ya yok mu bizim gibi şeyler yaşayan sonuç ne oldu?
işin kötüsü eşim iyice havaya girdi nerdeyse kucağında taşıcak adım bile attırmıcak yoktur diyorum olsun çalışmalara devam diyo deli ya :kedi:

Son düzenleme:
Arkadaşlar, adeti bitip temizlendikten sonra ilk günlerde hamile kalan var mı? Hemen öğrenmek istiyorum bebek rahme düştükten hemen sonra bir belirti olmaz mı? Üç hafta nasıl sabrederim bilmiyorum. Ani belirtiler yok mu? Ben de kasık ağrısı ve şişlik var göğüslerde değişiklik gözlemlemiyorum.

Son düzenleme:
arkadaşım bende şu an adet oldum ve bitti bende de şişlik ve gaz var mide bulantısı da var yarın sabah test yapacağım bakalım benim nasıl çıkacak ona göre adetten sonra hamile kalınabiliniyormu sana dönerim tamam mı canım şişlik tam olarak nerende var dışarıya belirginliği ne ben sanki içten şişkinlik hissediyorum seninde mi öyle:)

Bilmiyorum ki karnımda ağrılar var adet olacakmışım gibi ve şiş. belki de yumurtluyorum, şunun erkenden anlamanın bir yoku yok mudur? püf..

Testin sonucunu yaz bize olurmu ? ınş.pozitıftır.Geçen ay bende umutlanmıştım ama yoktu bişey yoksada üzülme daha yolun çokk başındayız.Bir adet döngüsünde hamile kalma ihtimali %20 imiş öyle okumuştum.Çalışmalara devam yani:)Herkesin Güzel haberlerini alıcaz burdan birlikte sevinicez inşallah Birde 20 lik dişimi çektirdim kızlar ben bu ay dolayısıyle antıbiyotık vs kullanmak zorunda kaldım.bu ay gebelik oluştuysa bunun riskinedir ne olabilir bu dönemde yani döllenme sırasında bilen varmı

bu arada bel ve kasık ağrımda var ama umutlanmıycam bu sefer gerçi umutlanmıyacaksam burda ne işim var dimi neyse içten içe işte....

Ezel, gebelik belirtisi olarak kokulara karşı duyarlılık hemen ortaya cıkmıyor psikolojik birsey olabilir seninkisi ama bence tam emin olmak istiyorsan kanda hcg ye baktır, en garantisi o

Bebek rahme ilişkiden 10 gun belki 15 gun sonra dusuyor hemen dusmuyor zaten
Benim bildigim en erken belirti göğüslerde dolgunluk hissi ve sık acikmaya baslama
Yine de bekleyip bakın insallah hamilesinizdir

cuma sabahını ben de zor edeceğim dün adet olmam gerekirdi beklemedeyim.. Tüm isteyenler hayırlısıyla hepimiz hamileyizdir inşallah..

slm kızlar,size bişey sormak istıyorum..benim adet günüm 3-4 ekim,adetim hala gelmedi,10 ekimde test yaptım bişey çikmadı,adetim gelmeyınce bugun sabah tekrar bir test yaptım ama ikinci çizgi çok silik,çok dikkatlı baksan görunuyor,aceba geç mı yumurtladım geçen ay ve geç dölenme mı oldu,yada test negatif...kafam karıştı..

cuma sabahını ben de zor edeceğim dün adet olmam gerekirdi beklemedeyim.. Tüm isteyenler hayırlısıyla hepimiz hamileyizdir inşallah..

merhaba cnm benimde son adetim 15 eylül ve ben hala beklemedeyim 28 günde olmam gerekirdi bugün 31 inci gün oldu belirtiler var ama adette olabilirim senin ne zamandı son adetin?

canım testi yaptım ama maalesef tek çizgi olmadı bu seferde neyse artık senin dediğin gibi çalışmalara son gaz devamm :):Saruboceq:

canım ben birinden duymuştum ikinci çizgi hafif silik çıksa bile ümitlenmek lazım diye bence sen hemen kan testi yaptır aklında kalacagına rahatlarsın bence :) inş. hamilesindir cnm :) sonra banada dua et tamam mı ?:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…