Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kızlar bu sabahın körü itibariyle regl olmuş bulunmaktayım her zamankinden daha sancılı başladı belimin ve kasığımın sağ tarafı ağrıdı saatlerce dayanamadım hap içtim öle geçti sanırım vücudum ilişkiyle yeni tanıştığı için huy değiştirmeye başladı fisfisfis aslında beklenen günümde yarın yada öbür gündü erkende geldi bidaha reglim geçmeden heveslenmicem :umursamaz:

Merhaba benimde bu ay 5 gün olmadı sonra aşırı ağrılarım başladı ve lekelenmeler test yaptım negatif hayal kırıklıpı anlıycan bazen hormon dengesi değişebiliyor yani kendimi hamile gibi hissedebiliyoruz ama idrar testlerine güvenme bence çoğu sonu vermiyor bekle ve kan testi yaptır

selam arkadaşlar benim size sorum var.adetim gayet düzenliydi ama bu ay 1hafta gecikti bu akşam test yaptım sonuç negatif,sizce ben hamile değilmiyim

ederim canım benim,ama çok siliktı beli olmuyordu bile,dikatlı bakınca ancak...birazdan test almaya gidecam

merhaba cnm benimde son adetim 15 eylül ve ben hala beklemedeyim 28 günde olmam gerekirdi bugün 31 inci gün oldu belirtiler var ama adette olabilirim senin ne zamandı son adetin?

benim de 17 eylüldü canım, 26 günde bir oluyorum, salı günü olmam gerekirdi daha tık yok, yarın kan testi yaptırcam..

canım daha 2 ay 10 günlük evlisin acelen ne? azcık evliliğinin tadını çıkar...:teytey:

arkadaşlar adet oldum fakat adet öncesi ve sonrası mide bulantılarım devam ediyor karnımda şişlik hissediyorum neyin nesidir anlamadım kasığımdaki içten gelen şişikte devam etmekte fakat salı test yaptım tek çizgi çıktı 2. çizgi belirmedi bile bende başka bir sey mi var yoksa ben mi kendimi çok dinliyorum anlamadım offfffffffff

demetciim hamilesiin sen artık yarın filan daha belirgin çıkar mutlaka :)))benimde bugün hastalık günüm bakalım gelmedi henüz çok hafif arada karnım ağrıo sende ne gibi belirtiler vardı benim 3 4 gündür başım çok ağrıo hiç öyle bir belirti okumadım ama

meraba arkadaşlar benim SAT ım 19 eylül, 3 ekimde korunmasız ilişkiye girdik.13-14 ekimde adet görmem gerekiyordu ama daha olmadı bende bugün test yaptım negatif ama sağ kasığımda ağrı oluyor, akıntım da var sizce hamilemiyimdir? :uhm: :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…