Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

2 aydır reglime 1 hafta kala göğüslerim çok ağrıyor sanki uyuşuyormuş gibi...geçen ay adet oldum bu ay yumurtlama günümden itibaren kasıklarımda enteresan batmalar, sancılar vardı yani herzamankinden farklıydı ya fena üşüttüm ya da ..
neyse ya umutlanmak istemiyorum her ay yeniden hayal kırklığı..
1 haftam var...

adete 2 hafta kala bel ağrım çok oldu, sonra akıntılar başladı, adet gecikti 1 hafta sonra mide bulantısı hafiften başladı, bir de yine iki hafta kala göğüslerim çok hassaslaştı atlet değse acıyordu.. bakalım inş güzel geçer bu dönemimm..

belirtim fazla yoktu hatta bu aydan fazla umudum yoktu deli gibi temizlik yaptım bu ay
geçen hafta 1 gün boyunca bulantım oldu
belim ve boşluklarım ağırdı bide bacaklarım ağrıyordu göğüslerim çok önceden şişti şimdi de sağ göğsüm yanıyor gibi acı var....en büyük belirtim adet öncesi çektiğim rahim sancılarım yoktu

çok sevindim canım allah biran önca kucağına almayı nasip etsin sıra şimdi ceylanda adetin kaç gün geçti canım bide evdemi yaptın yoksa kandamı baktırdın

saol ayşe darısı hepinizin başına...ben sabah yaptım silik çıktı sonra kan verdim

saol ayşe darısı hepinizin başına...ben sabah yaptım silik çıktı sonra kan verdim

benimde adtim 5 gün geçti evde yaptım çıkmadı ama çok belirti yaşıyorum baş ağrısı dönmesi mide bulantısı kasık ve bel ağrısı sence ben hamile ola bilirmiyim kandamı baktırayım

Kizlar adetime 9 gun var ama kasıklarımda cok belirgin batmalar var , fakat henuz goguslerimde sislik veya sizlama yok. Bu sekilde olupta hamile kalan var mi???

kızlar ben dün hamile olduğumu öğrendim:))
süphelendiğim süre boyunca burdaki yazan arkadaşların belirtilerini okudum sürekli..
benim ilk belirtim (döllenmeden sanırım 1 hafta sonra) başladı, baş dönmesi idi. normalde hiç olmazdı baş dönmesi bende. hafiften başladı, günden güne arttı, boyle başımı cevirince bile hafif bi dönme oluyodu.
bu sürede başka belirti olmadı.
ama adete bikaç gün kala kasıklarımda minik kramplar belli belirsiz olmaya başladı.
artık adet günümde ise inanılmaz bir gögüs hassasiyeti oldu. gögüş şişliğini herkes ilk yaşıyo ama bende ancak adet günüm geldiğinde oldu..
darısı tüm isteyenlere inşallah..
bide idrar testini hemen bakıp atmayın, benim önce görülmeyecek kadar silikti, sonra azıcık koyulaştı..

hayırlıyla gelsin canım çok mutlu oldum senin adına....:teselli:

tebrik ederim hamiş arkadaşları..darısı bize inşallah..benim de adetime 3 gün var ara ara kasık ağrım ve gün içinde bulantılarım var..hayırlısı bakalımm..umarım idrar yolu iltihabı değildir de hamile olurum bu ay..çünkü bu ay adetime 1 haftaya kadar çalıştık..ne diyosunuz kıslarr yaa??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…