Erken hamilelik belirtileri hakkında....

evettt ama yeni yıla az kaldı inşallah yeni yılın ilk günlerinde sizin güzel haberlerinizle dolacak bu blogg

ne güzell olurduu demi :) canım ben gripden ölecm san ırım yaa iyice başladıı inşş çokk agır geçmez giddyim yataımm zaten eşimde yanımda uyuduu :) hadi iyi geceler görüşürüüz :)

Ya benim bu ay umidim yok ya o yuzden bu kadar sabirliyim umitli olsam yine sabredemez simdiye kadar bikac test devirirdim de

öle deme canım ne olursa olsunn morall bozmakk yokk yüksekk tutucaz morallerii olmasın bıdahkı ay genee bşlayacakk çalışmalar artık aylar geçtikçee ögrenecez takmamayıı :) ben kaçtımm artık öpüldünüz :)

ne güzell olurduu demi :) canım ben gripden ölecm san ırım yaa iyice başladıı inşş çokk agır geçmez giddyim yataımm zaten eşimde yanımda uyuduu :) hadi iyi geceler görüşürüüz :)

aman kuzummm dikkat et kendine hadi güzelce yat dinlen ki gitsin grip,inşallah çabuk atlatırsın,geçmiş olsun yeniden. hadi sana da iyi geceler kuzummm görüşürüzzzzzz muahhh

olumsuz düşünceler,iç kararmalar yok kızlar, bu gece ve yarın harika bi uyku çekiyoruz ve paazartesiye bomba gibi başlıyoruzzz.herşey çok güzel olacakkk:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…