Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Amin Birtanem Sağol inşallah bende hamile kalırım :)
Bu arada çok sevindim değerinde Güzel çıkmış
canım sana birşey danışacağım. ben 4 aylık evliyim. bu ay 2 günde bir değilde mesela 2 gün üst üste ilişkiye girdik. 1 gün ara verdik. ovülasyon tarihlerinde yaptık. ( 18-19-22-23-25-26-28-29 Ekim) 2 gün ilişkiye girince hamilelik riski azalır mı?

Merhabalar...yaklaşık 4 yıllık evliyim 1,5 yıldırda tedavi görüyordum...eşimde de bende de sorun yoktu...çok uğraştım hemen hemen her hafta kanuni sultan süleyman hastanesindeydim...her kafadan ayrı bir ses duydum..4 defa klomen tedavisi gördüm ve artık bu ay aşılama yapacaktık...ama mucizem kendiliğinden geldi..demek ki zamanı varmış derlerdi inanmazdım...evet varmış zamanı...daha çok yeni hamileliğim ama size birkaç belirti yazmak istiyorum...26 ekimde regl olmam gerekiyordu...bir hafta öncesinden innaılmaz bel ağrılarım oldu..ne yatakta dönebiliyorum nede uzun süre ayakta kalabiliyordum..bunun dışında göğüslerimdeki hassasiyet inanılmazdı,geceleri yatakta çok rahatsız ediyordu...ve sık idrara çıkma..öyle böyle değil,gece habire kalkıyordum...:)

umarım tez zamanda kavuşursunuz bebişlerinize...

merhaba kızlar tam 5 aydır evliyiz ve eşim sperm azlığı ve yavaşlıgı oldugu için korunmadık bebek istiyoruz diye. her ay adetim tam tarihinde gelirdi ve hiç umudum olmazdı.
son adet tarihim 27 ekim- 14 kasımda özel bir hastaneye gittim artık tedaviye başlayalım diye. eşimin değerlerine baktı normal yolla kalabilirsinz dedi. alttan muayenede sağ yumurtan çatlamış dedi. ve hafif yara başlangıcı var dedi vajinal krem verdi bu kremi kullanırken ilişkiye girmeyin zaten yumurtlama dön bitti dedi. kremi vajinaya sokup içeri sıkıyorsunz.
yani biz o gün bu gün ilişkiye girmedik.
beklenen adet tarihim 21 kasım ve 5 gündür kasıklarda agrı var sanki adetmiş gibi adet yok. dün gece dayanamadım eşimlede acil de beta hcg baktırdık sonuç 0,00 .
hüsran yani bugun hala adet olmadım. 14 kasımdan sonra ilişkiye girmediğimize göre döllenme olsaydı gözükür müydü şimdiye kadar ???

Slm kizlar bende araniza yeni katildim öncelikle allah hepimizin kalbindeki seyi versin diyorum arkadaslar bi sorum olacak bilgisi olanlardan mutlaka cvp bekliyorum benim adet tarihim 27 ekimdi ve simdi 27 kasimdayiz ve hala olmadim normalde 2 gun once olurdum ama olmadim ama bugun kahverengi lekem geldi ve siddetli sancimvar sizce hamile olabilirmiyim lutfen yardim

Slm kizlar bende araniza yeni katildim öncelikle allah hepimizin kalbindeki seyi versin diyorum arkadaslar bi sorum olacak bilgisi olanlardan mutlaka cvp bekliyorum benim adet tarihim 27 ekimdi ve simdi 27 kasimdayiz ve hala olmadim normalde 2 gun once olurdum ama olmadim ama bugun kahverengi lekem geldi ve siddetli sancimvar sizce hamile olabilirmiyim lutfen yardim
Canim bende ayni 27 ekim olup 2kasim da bitti.
Dongulerim 25 gun surerdi yani 20 -21 kasim da olmaliydim hala olmadim. Ama kan testi de negatif

10 gun once kasikta sancim olmaya basladi ve bacaklarima vururdu agrisi özelliklede basen kismima bide goguslerimde agri basladi vede kasinti cok merak ediyorum birgun boyuncada acik kahverengi lekem geldi kirmizi gelmiyor gelmezde insallah sizce gebelik belirtisi varmi test yapmak istemiyorum daha erken diye hem negatif cikar diyede korkuyorum

10 gun once kasikta sancim olmaya basladi ve bacaklarima vururdu agrisi özelliklede basen kismima bide goguslerimde agri basladi vede kasinti cok merak ediyorum birgun boyuncada acik kahverengi lekem geldi kirmizi gelmiyor gelmezde insallah sizce gebelik belirtisi varmi test yapmak istemiyorum daha erken diye hem negatif cikar diyede korkuyorum
Bende de 5gundur siddetli agri bel agrisi kasik agrisi var ama ben dayanamdm devlet hast acil e gttk dun kanda negatif cikdi .
bu belirtiler gebelik belirtisi zaten ama..

inşallah razı olur canım iyi niyet rabbimin katında karşılık bulur mutlaka.inşallah tedavisi çok kolaydır ve kısa sürede çocuk sahibi olursunuz.bu arada hangi labaratuarlarda olduğunuda yazmanız mümkün mü acaba, özelden de olabilir, aklımızda olsun zahmet olmazsa arkadaşım.
Cnm ankarada duzen ve genart lab var onlarda yaptirdik

arkadaslarım acıl bır sey sorucam ya adetıme 4 gun kaldı ve aısır bel agrım var regl olma korkum okdar cok kı :KK43:
boyle olup hamıle kalan varmı ??????????

arkadaslarım acıl bır sey sorucam ya adetıme 4 gun kaldı ve aısır bel agrım var regl olma korkum okdar cok kı :KK43:
boyle olup hamıle kalan varmı ??????????
Gününü beklemen lazimm bska yapicak bisey yok. Korkmaa allahim vereceği zamano bilir duaa et bekle kendini cok dinleme suan ne djrumdasin bilmiyorjm gwrci baya olmus yazali insallah hamilesindir

Gününü beklemen lazimm bska yapicak bisey yok. Korkmaa allahim vereceği zamano bilir duaa et bekle kendini cok dinleme suan ne djrumdasin bilmiyorjm gwrci baya olmus yazali insallah hamilesindir

Canım arkadasım Allah razı olsun gunume 1 gun kala hastanede test yaptırdım hamıleyım :)

X