Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Olabilir de olmayabilir de cnm hüsrana uğramamak için vücudunu dinleme derim inşallah hamilesindir

Inşallah Birtanem Sağol bu arada dün gebelik testi yaptım 20 dk sonra ışıkta belli olan gözlerim şasi olacak sekilde çizgi çıktı ağladım tabi negatif diye.
Bu sabah yaptım 10 dk belirdi isiksiz belli oluyor :)
Biraz daha beklemeliyim sanırım

çok değişik duygular..1 buçuk yıllık evliyiz ilk defa denedik bu ay.ama rasgele değil.yumurtlama günümde, gün aşırı:) ve 2 saat öncesi kocama türk kahvesi içiriyorum aklınızda olsun,süt içiyorum. ceviz yiyorum.okuduğum ve duyduğum bi çok şeyi uyguluyorum.merak ediyorum içimdemi. yada merak ediyorum en erken belirtiler ne zaman olur..psikolojik midem bulanıyo, psikolojik kasıklarıma bişeyler oluyo. bu belirtileri şuan yaşamam imkansız sanırım daha 1 hafta bile olmadan belirti yaşanmaz.ne zaman kan testi yaptırmalıyım en erken kızlar??

Kızlar ya gebelik testlerinden anlayan var mı bir testime bakın da bana yorum yapın negatif mi :KK43:

Eklentiler

• 20141023_123500.jpg
    20141023_123500.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 6.182
Canim 15dk da belirdi durdukcada daha koyulasti. 4 gün kaldı gülüm korkuyorum ya sevinemedim insan emin olamıyor ya 1 sene hep negatif görünce :KK43:
Canım yarın tekrar yap , ilk idrarınla..inşaAllah hamilesindir canım , bu hayalet çizgi git gide koyulaşır inşaAllah...kıyamam zamanı gelmiştir inşaAllah :KK19:

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. 3 aylık evliyim. bebiş istiyoruz. erken hamilelik belirtileri nelerdir ? bu konudaki tecrübelerinizi okumak ve bilinçlendirilmek istiyorum. aranızda bebişi olan hanımlar var lütfen bilgi paylaşın bizimle. şimdiden teşekkürler. rabbim isteyen herkese hayırlı ve en önemlisi sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. AMİN.

kızlar bu ay aşılamam olcaktı dün regl günümdü ama olmadım ve ben dayanamadım az önce test yaptım..ilk5 dakikada çıkan sonuç..kan testi vermek için hastaneyi aradım sonucu yarın veriyorlarmış kalakaldım..:)

Eklentiler

• 123.jpg
    123.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 165
kızlar bu ay aşılamam olcaktı dün regl günümdü ama olmadım ve ben dayanamadım az önce test yaptım..ilk5 dakikada çıkan sonuç..kan testi vermek için hastaneyi aradım sonucu yarın veriyorlarmış kalakaldım..:)

Canim gördüm çok güzel hayırlısı olsun bencede hemen kan testi yaptır yarin sonucu banada haber ver olur mu alintila beni

X