Erken hamilelik belirtileri hakkında....

iyiyizz canım bizz napalım kaderimlee maılden konusuyoruz bızde :)) sen nasılsın

cokkk selaammm soyleee ozaman tatlım benim özledim sizi:KK16: iiyim canımbirazdan evi temizlicem iste kendimi kaldırmayı bekliyorum:KK9: sende günler nasıl geçiyor paşamız nasılll:emir_bebek::nazar:

cokkk selaammm soyleee ozaman tatlım benim özledim sizi:KK16: iiyim canımbirazdan evi temizlicem iste kendimi kaldırmayı bekliyorum:KK9: sende günler nasıl geçiyor paşamız nasılll:emir_bebek::nazar:

bende duş alıcmm sımdıı yanıyorumm resmenn :KK70: kendını yormaa canım dıkkatt et paşa tekmleıyo napsınn ıcrde keyfı yerınde :))) bizim paşamızz nsıll hissettırdımı kendınıı annesıne :)

bende duş alıcmm sımdıı yanıyorumm resmenn :KK70: kendını yormaa canım dıkkatt et paşa tekmleıyo napsınn ıcrde keyfı yerınde :))) bizim paşamızz nsıll hissettırdımı kendınıı annesıne :)

hissettirdi canım yaklaşık iki haftadır hergunnn annesine minik tekmeciklerini atıyor ben burdayımmm diyor artık sorma huzuru kaçtığını an uyarı veriyor bana:KK9: tamm cnaım sende dikkt et kendine yavaş yavaş al duşunu bnde temizliği yemeği yapıp alcam duşumu cok optum annesi bebeğe cokkk selammm:emir_bebek::nazar::KK16::KK16::KK16: cok optum

hissettirdi canım yaklaşık iki haftadır hergunnn annesine minik tekmeciklerini atıyor ben burdayımmm diyor artık sorma huzuru kaçtığını an uyarı veriyor bana:KK9: tamm cnaım sende dikkt et kendine yavaş yavaş al duşunu bnde temizliği yemeği yapıp alcam duşumu cok optum annesi bebeğe cokkk selammm:emir_bebek::nazar::KK16::KK16::KK16: cok optum

tamam bebeğimm öptümm kolayy gelsınn sana onun o minnacıkk ayaklarını yerim ben :))) ama ben kaderimee cetrına senıı kk da beklıyo dedim :)))

tamam bebeğimm öptümm kolayy gelsınn sana onun o minnacıkk ayaklarını yerim ben :))) ama ben kaderimee cetrına senıı kk da beklıyo dedim :)))

tamm canım benim geçsin hadiiiii çıkmadan konuşalım bariiii kacc gundur yakalayamdık birbirimizi paşana benden opicik kondur deki bu fatos teyzeden:KK16::KK16: oy oy Allah ım esirgesin bu mınıkleri:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bugün doktora gittim adetim 4 gün geçti idrar testlerim negatif çıktı doktor rahmimde kalınlaşma olduğunu ve 2mm lik bişi gördüğünü söledi yarın kan testi vericem siz ce ümitlenmeli miyimmmmmm

kızlar bugün doktora gittim adetim 4 gün geçti idrar testlerim negatif çıktı doktor rahmimde kalınlaşma olduğunu ve 2mm lik bişi gördüğünü söledi yarın kan testi vericem siz ce ümitlenmeli miyimmmmmm

Bana da doktor aynısını söylemişti, kalınlaşma var dedi kan testi istedi sonuç negatif..Adet olamadığım için birikim dayanıp kalınlaşma yapabiliyormuş..Umarım hamilesindir..Güzel haberlerini bekliyorum :)

aynen dediğin olmuş bana da geçen ayki kadar hiç ümitlenmemiştim çok hayal kırıklığı yaşadım.. bu ay klomen ve çatlatma iğnesi denedik ama iğneden 60 saat sonra ilişki verdi benimse 48 saat sonra kasık ağrılarım çok fazla arttı ama yine de doktorun dediğine uyduk 60 saat sonra ilişkiye girdik bu aydan da beklentim yok açıkçası bakalım hayırlısı....

kızlar erken gebelik hakkında bana bilgi verebilirmisiniz
ben adetime 5 gün kala idrarla karbonat testi yaptım hem eşime kem kendime. benim idrar farklı bi tepkime verdi eşiminki farklı o an anladımki hamileyim. birde hiç geçmeyen sancılarım oluyordu. adet sancısı gibi değildi daha farklı sanki biri eliyle rahmimi sıkıyor gibiydi

Benim reglime 2 gün var, erken hamilelik testi nasıl oluyor, alsam sonuç verir mi, çok pahalı mı? bugün 1. evlilik yıl dönümümüz de belki deyip ona bi süpr,iz yaparım diyordum, herşeyin hayırlısı..

Kızlar benim reglime 5 gün vardı ve ben şüphelendim, özellikle iştahım çok açıldı o günlerde ve bi kaç gün sonra kasıklarımda ağrı oldu ama bu reglime ağrısına benzemiyor daha çok anlık kramp gibi hisler, reglime 3 gün kala idrar testi yaptım çıkmadı ertesi gün doktora gittim kan testi yaptırdım hamileymişim, yani idrar testi reglime gecikmeden pek çıkmıyor boşuna yapıp moral bozmayın derim :KK39:

X