Erken hamilelik belirtileri hakkında....

evet canım aynen öyle görünüyor :)

beraber doğurcaz desene :)))

ben hesapladımda canım son adtee gore dogum tarıhı 18 eylul cıkıo
bugun 6+6 yız tezesı sızden 1 gun buykuzzzz
sızın ultrasondan werılen kagıttamı yazıo gununuz benımkınde yazmıo doktr orda yazmaz dedı

ben hesapladımda canım son adtee gore dogum tarıhı 18 eylul cıkıo
bugun 6+6 yız tezesı sızden 1 gun buykuzzzz
sızın ultrasondan werılen kagıttamı yazıo gununuz benımkınde yazmıo doktr orda yazmaz dedı

canım evet kağıtta yazıyo ultrasonda görünen kese ve bebek boyuna göre uygun olan hafta ve günü görüyoruz dolayısıyla gelişimi normal mi değil mi takip edebiliyoruz.bizim 2 hafta önce çarşamba ultrasonda 4+5'ti geçen hafta çarşamba tam 5+5 ti yanig erektiği gibi tam 1 haftalık büyümüş.ama mesela geçen ay düşük yapmadan önce p.tesi günü 4+1 görünüyordu, çarşamba günü gittim yine 4+1 di yani hiç gelişmemişti.

canım 2 gün büyüksünüz o zamannn biz bugün 6+4 üz yarın 6+5 olcaz :) tabi ultrason amca ne dicek bakalım o önemli

Son düzenleme:
canım evet kağıtta yazıyo ultrasonda görünen kese ve bebek boyuna göre uygun olan hafta ve günü görüyoruz dolayısıyla gelişimi normal mi değil mi takip edebiliyoruz.bizim 2 hafta önce çarşamba ultrasonda 4+5'ti geçen hafta çarşamba tam 5+5 ti yanig erektiği gibi tam 1 haftalık büyümüş.ama mesela geçen ay düşük yapmadan önce p.tesi günü 4+1 görünüyordu, çarşamba günü gittim yine 4+1 di yani hiç gelişmemişti.

canım 2 gün büyüksünüz o zamannn biz bugün 6+4 üz yarın 6+5 olcaz :) tabi ultrason amca ne dicek bakalım o önemli

of ya kafama takıldı bak simdık canım
benım gıttıgım hastanenın cıhazlarımı eskı yoksa
nasıl anlıcam cıhazların son teknolojı olup olmadıgını akıl wer bna

ama bu 1 günde okunmalıymış ben bilmiyordum.canım çalışıyorum ben sürekli birileriyle konuşma halindeyim yetiştiremem sanırım. birşey olur eksik kalır vebal almak istemedim şuan :KK43:

ama aşağıdakini herkes kişisel olarak yapabilir;

Evliyaların Dilek Duası
OKUMA SÜRESİ EN AZ 7 GÜNDÜR İSTEYEN 14 GÜN OKUR İSTEYEN 21GÜN OLUR ,7DEN AZ OLMAZ.

(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)
İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:
“Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun
dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin.”
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz.

kuzum bunu 100 defa mı okumak gerekiyormuş ? 7 gün boyunca

canım kagıdın hangı kosesınde yazıo
elımdekı resımde sayılar war ama hıc ole kese bebek gunu yazmıo

kızlarr ben çıkıyorummm yarınnn güzell bir güne başlamak dileğiyleeeee herkese iyi akşamlarrrr :)

Kızlar ben yedinci haftaya girdim midem bulanıyor cok koto bi duygu... kusturmuyo ama rahat da birakmiyo beni hic. Siz neler yapıyorsunuz. ...

X