Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ya belki yerleşme kanaması....?????

yok canım sanmıyorum adet gunum yaklaşmış 2 gun kalmış zaten hani her ay normaldede bir kac gun öncesi acık renkte gelir ve adet olurum zaten adet sancılarımda başladı bitti yani canım benim

yok canım sanmıyorum adet gunum yaklaşmış 2 gun kalmış zaten hani her ay normaldede bir kac gun öncesi acık renkte gelir ve adet olurum zaten adet sancılarımda başladı bitti yani canım benim

hayırlısı bitanem biten bişey yok yeni başlangıç var :))) bakalım ben neler görücem..

soyle diyim canımmm dunkii grimsi bir kahverengiydi geldi geldi belki 5 damla kadar sonra bu sabah lavaboya gecitigmde artık acık kırmızı olmuş olarak geldi ama normalde yani adet oldum olası once acık renkte gelir bir iki güne de tam adet olurum umuttt gitti yani canım benim adet olacam artık

canım dur hemne beklemede kalalım dediğin şey bendede oldu hemde öğrendikten sonra kahve lekelenme oldu ... ama offf yaaaaa senden çokk ben üzüldümm heraldeeee :KK43: ama umudumuz var dahaaaaa inşallahhh gelmeyecek gerisiiiii yarınnn gelmezse sıkıntı yokk değil mii ?

canım dur hemne beklemede kalalım dediğin şey bendede oldu hemde öğrendikten sonra kahve lekelenme oldu ... ama offf yaaaaa senden çokk ben üzüldümm heraldeeee :KK43: ama umudumuz var dahaaaaa inşallahhh gelmeyecek gerisiiiii yarınnn gelmezse sıkıntı yokk değil mii ?

canım dun esimede gosterdiim hatta adet oldum dedim baktı grimsi birsey hatta kahverengi gibi ama böyle grimsiydi bu mu dedi dedim eevet derken oda aynını soyledı bu kan deil bildiğin gri akıntı dedi hatta varya benden cok uzuldu benden cok yıkıldı ama sabah ilk lavaboda acık kırmızı olmuş rengi her zamanki haberci damlalar o yüzden geçti gitti canım:KK43: inan bana resmen bi sürü sey saydım dun yaaa bebeğe utanma belası bari rahmime kuyruğunu uzataydın suc sende deil seni bekleyende haydiii yallah tazzik bundan sonraa ben bekliyorum sni diye birde saydım geleceği varsada gelmez artık :) isyan etmedim ama artık bebek bile düşünmicem galiba olmuyor canım en son care tamamen doktor denetimi olacak:KK17:

kızlar gunaydın
ben geldım
geçmişi okuyodumda fransız kalmayayım dıye:))
bı ıyı bı kotu habrle geldım
ıkı keseden bırı kaybolmuş
tek kalmış bebişim
ama doktor kese guzel saglıklı gelışmış dedı
kalp atışalarını daha duyamadık
ama ılk kontrle gore kese baya buyumus
yusyuwarlak bı daire gıbı olmuş
randewu werdı bu randewudada kalp atışarını dınlerız dedı
bıde 6 haftalık dedı
en mınnagız forumda

özgem gunaydın canım
bugun kacta senın randewun

kızlar gunaydın
ben geldım
tek kalmış bebişim
bıde 6 haftalık dedı
en mınnagız forumda

süperr :))
tekede razıyız yeter ki olsun sağlıklı bir şekilde canım gözün aydın en aznıdan gördün keseni bizde kese bile yokkk :)))

kızlar gunaydın
ben geldım
tek kalmış bebişim
bıde 6 haftalık dedı
en mınnagız forumda

hayırlı olsun canımmmmm bunlaar cok iyi haberler..inşallah bir dahaki sefere Kalp atışlarını duyman nasip olur ne güzel keseside büyümüş şimdi yavaş yavaş içinde büyücek hersey sağlıklı bir sekilde ilerlicek Rabbim hepinizin bebeğini bagıslasın sizlere:KK16:

büyük günn bu günn müü neeeeee :)))

evet özgeeeeeeee sende git artık hadi :))) merakta bırakma bizi ve ultrasyona uzattıklarında dua et olurmu Allhım büşra ve tüm isteyenlerde buraya uzanıp bebeklerini görmeyi nasip eyle diye sadece dualar onu bize kavuşturur :)

gunaydınn tutkuuu fbcan özgem kubrak esraks ramel ariver giz azize angeltavsan yasen ve diğer yum kızlarr bugun nasılsınız...benimm azcık kotu bi haberim var dun aksam kırmızılar geldi bugun yarın tam adet olurum artık ama sakınnnnnnn üzülmeyinnn olur mu:KK16: bende basta biraz iclendimm ama kaderin de kısmetin de önüne geçilmezmiş umarım Rabbim bekleyen diğer adaylarımızı bu ay bebeklerine kavusturur:KK16: Allah ım bebegii olan annelerimizin bebeğini evlatlarını annelerine bağışlasın:KK16::KK16::KK16: bu cuma gününde tümm güzel dualar sizinle olsun kızlar:KK16::KK16::KK16: ne varsa gönlünüzde yüreğinizde onları yaşatsın Allah ım size:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydinn kalbi guzelliklerle dolu cetrinamm canimm benimm..duaların icin Allah razi olsun seninde gonlundekini muradini Allah bian once sana versinn...sabirla diger ayi beklicez bebegiim hayirli degilmis belki bu ay....Ama bise soracam canimm devami geliyormu Ve tam kırmızıya döndümü adetin bide kacinci ayindi bu ay

hayırlı olsun canımmmmm bunlaar cok iyi haberler..inşallah bir dahaki sefere Kalp atışlarını duyman nasip olur ne güzel keseside büyümüş şimdi yavaş yavaş içinde büyücek hersey sağlıklı bir sekilde ilerlicek Rabbim hepinizin bebeğini bagıslasın sizlere:KK16:

cok teşekkur canım allahım sanada nasıp etsın nezamn hayırlıysa senın ıcın...
ıkı hafta sonra randewumuz war işte
baya buyumuş olur emınım
cunku gecen hafta mınnacık bı noktaydı we karnımdan gorunmemıştı bıle
ama bu hafta karnımdan gorduk kocaman bı kese olmuş
4 tupte kan aldılar işte
sonuclarım haftaya cıkarmış

X