Erken hamilelik belirtileri hakkında....

biz beş aydır istiyoruz canım.şimdi ki aklım olsaydı hiç korunmazdım.cevremde benimle aynı zamnlarda evlenenler hep hamile,Allahtan herkesten çook uzakta oturuyorum da sürekli varmı bebek diye soran olmuyo..ya ne bileyim geçen ay bal,çörek otu tarçın yaptım oda olmadı.bu ay gün aşırı denedik yine olmadı.o kadar çok dua ediyorum ki,hayırlısı ya vardır bi zamanı diye teselli ediyorum kendimi.

sağol canım Allah razı olsun..insan ister istemez çok takıyo yaa.düşünmeden edemiyorum.ama bırakacam artık uğraşmayacam.zaten onbeş tatilde memlekete gidecz Allahın izzniyle.o zaman çalışma yapmamaızda mümkün değil.ovülasyon testi alsamda yapamam,yapsamda çalışma olmaz. ö yüzden o aydan sonra almayı düşünüyorum ovülasyon testini.bakalım yaa düşünmeyecm inşallah....

canım takma kafana bu ay kafanı bosaltrsn ins öbür aydada hamile kalırsın :)

Busranin bugunku saat 16:30 ov.testi kizlar

Yorumlari alalim :)

Eklentiler

• $IMG-20140113-WA0003.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 34
canım takma kafana bu ay kafanı bosaltrsn ins öbür aydada hamile kalırsın :)

takmamak elimde dğil canım.bende istiyorum hiç düşünmiyim takmıyım ama olmuyo..nasip ya inşallah canımmm inşallah bebek isteyen herkese Rabbim en kısa zamnada nasip eder..inşallah en kısa zamanda sanada :))

canim beniiiiimmmm (( moralini bozma dicem ama bi etkisi yok hayirli değilmis daha öyle düşün ve yeni bir ay icin hazirlan :)) umuda ve mutluluğa ihtiyacin var çünkü..

evet hayırlısı böyleymiş canım.gelecek aya hiç bişey yapmayacam canım,istesemde yapamayacm çünkü onbeş tatilde memlekete gidecz.bakalım artık ondan sonraki ay. sen ne alemdesin canımm inşallah sen bari hamilesindir yaaa

kizlar bi bakar misiniz ?
adetlerim duzenlidir fakat sat18 kasim 30 aralik kan testi gebelik yok dedi yumurtlama henuz olmamis ve hormonlar cok guzel imis
bugune kadar kist de basima bela olmamisti cok sukur
bir haftadir karnim agriyor sanki adet olucakmis gibi
cuma gunu pembe bi akintim bi iki iplik kalinliginda kan vardi haa adet oldum dedim devami gelmedi az once bi iki damla pembe bi akintim oldu kafam cok karisti ilk defa basima geliyor bir bilginiz varmi lutfen paylasir misiniz

canım geçen ay benimde bat ımdan beş gün önce çok az pembe bi akıntım oldu sonra ne gelen oldu ne giden.iki gün sonra tekrar aynı şekilde geldi.ondan sonra üç gün boyunca bişey gelmedi.kistim vardı ama yinede ümitlenmiştim acaba yerleşme kanamasımı ki diye ama üç gün sonra adet oldum.inşallah seninkide öyle değildir.inşallah yerleşme kanaması falandır.senin adetin geçeli bayaaa olmuş gibii.istersen tekrar bi kan testi yaptır emin olursun

canim ilk defa basima geliyor ya bende anlamadim gitti iste kafam cok karisik bat belli degilki ona gore hesaplasam bi yol cizsem test yapsam offf

inşalla cnım benim Allah bizi mahcup etmesin kimseye Allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…