Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Hamileyim darisi başiniza inşallah 🙏

Eklentiler

• Screenshot_20230323_085156.jpg
    Screenshot_20230323_085156.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 223
Kızlar daha adetime 12 gün var ama iki gündür kasıklarımda belimde adet olcakmışım gibi sancılar var bugün daha yoğun hissediyorum daha çok sızlıyor göğüslerimde dokundukca acıyor bqcaklarımda sızı çok telefondaki uygulamaya göre 14-22 şubat arası yumurtlama günümdü bi kaç defa değerlendirdik sizce geç yumurtluyor olabilir miyim bu kadar erken bi hamilelik belirtisi olacagını düşünmüyorum ama yumurtlama zamanında bel ağrısı hiç okumadım sizce neden fikri tecrübesi olanlar lütfen yorum yaparmısınız
Canım hamile misin acaba

Kızlar adetime 13 gün var sağ kasığımda Ağrı var halsizlik uyku isteği idrarim de koyu olmaya başladı kan versem çıkarmi

Hayırlı olsun 🌸🌸 🥰 a.h. testi nedir ilk kez gördüm
Sağol caım. O test ben buay interfilite ye gittim iki yıldır çocuk istiyorum , bundan 6ay önce düşük yaptım. Denemelere rağmen bir türlü hamile kalamdim. Muayene olmaya gittim yumurtalarima bakıldı ve rezervim yaşima göre az oldugı söylendi (29yaşindayım)
Ve kan değerlerime bakıldı , eşimşn sperm sayısına bakıldı , (spermin de az oldugu söylendi) hsg filmi çekilmemi
istedi doktor ,,hatta tüp bebek dişinda hamile olamayacağımı söyledi , neyse bende hsg filmi için hastane araştiriken bide baktim hamile kaldim🥹
Ümidimi yitşrmiştim yani hiç beklemediğim bianda oldu yani

Bundan bi ay öncede klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi görmüştüm ilk kez, oda olumsuz sonuçlandı . Ama bu ay hiçbirşey yapmadan kendi kendine hamile kaldim. Önemli olan akişina bırakmakmiş

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Kasık ağrısı olmuştu bende regl gibi düşün ama daha sert özellikle sol kasıkta göğüs hassasiyeti kendin bile dokunamayacak şekilde sık idrara çıkma tiksinme hafif mide bulantıları ve burunda tıkanıklık kulak ağrısı ben bunları yaşadım herhangibi birşey olursa haberlerini bekliyoruz ❤️🙏

Sadece tek taraftan değil, ara ara diğer tarafta da küçük batmalar vs yaşayıp yine de hamile olan var mı? Her şeyin sabit tek tarafta mı olması gerekiyor başlarda?

Kızlar bi şey sormak istiyorum çünkü kafam çok karışık. Geçen ay 8 şubatta regl oldum. Bu ay regl olamadım hala. Yani normal düzende hesap edersek 20 gün falan gecikti. Ama bende pkos olduğu için zaten olsam da 10 veya 15 gün gecikmeli olurdum. Bu bazen 20 günü de bulurdu yani pek düzenli değil bu konuda. Şimdi gelelim yaşadıklarıma ve sorucaklarıma:
Yaklaşık 3 gündür falan inanılmaz bi yorgunluk ve uyku hali var üzerimde. Oturduğum yerde uyukluyorum resmen.
Ve bugün sabah tuvalete gittiğimde böyle yaklaşık 2 damla kadar bi kan geldi peçeteye. Heralde regl oluyorum diye düşünerek orucumu da bozdum. Ama üzerinden yaklaşık 2 buçuk 3 saat geçmesine rağmen ne kanamam var ne karın ağrım. Asla adet olmuşum gibi hissetmiyorum.
Göğüs ağrım yok, bulantım yok, koku hassasiyetim yok.
Sadece gereksiz bi sinir var üzerimde o kadar.
Bir de bu bahsettiğim şeyler.
Yani ümidim yok ama acaba mı da diyorum.
Sizce hamile olma ihtimalim nedir?
Erken gebelik testini yapmalı mıyım veya yapıcaksam ne zaman yapmalıyım?
Çalıştığım için hemen hastaneye gidemiyorum.
Benim gibi böyle bi durum yaşayan var mı merak ediyorum çünkü bu belirsizlik beni bitiriyo.
Bana bi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

Kizlar adet gunu acik kahve rengi akinti geldi 3.cu gun bugun hala birsey yok kanama yok normal akinti var . Ama cok bacak agrim kasik agrim var adet oldum olcakmisim gibi . Bu sekilde olan ve hamile kaldigini ogrenen varmi

Kızlar bi şey sormak istiyorum çünkü kafam çok karışık. Geçen ay 8 şubatta regl oldum. Bu ay regl olamadım hala. Yani normal düzende hesap edersek 20 gün falan gecikti. Ama bende pkos olduğu için zaten olsam da 10 veya 15 gün gecikmeli olurdum. Bu bazen 20 günü de bulurdu yani pek düzenli değil bu konuda. Şimdi gelelim yaşadıklarıma ve sorucaklarıma:
Yaklaşık 3 gündür falan inanılmaz bi yorgunluk ve uyku hali var üzerimde. Oturduğum yerde uyukluyorum resmen.
Ve bugün sabah tuvalete gittiğimde böyle yaklaşık 2 damla kadar bi kan geldi peçeteye. Heralde regl oluyorum diye düşünerek orucumu da bozdum. Ama üzerinden yaklaşık 2 buçuk 3 saat geçmesine rağmen ne kanamam var ne karın ağrım. Asla adet olmuşum gibi hissetmiyorum.
Göğüs ağrım yok, bulantım yok, koku hassasiyetim yok.
Sadece gereksiz bi sinir var üzerimde o kadar.
Bir de bu bahsettiğim şeyler.
Yani ümidim yok ama acaba mı da diyorum.
Sizce hamile olma ihtimalim nedir?
Erken gebelik testini yapmalı mıyım veya yapıcaksam ne zaman yapmalıyım?
Çalıştığım için hemen hastaneye gidemiyorum.
Benim gibi böyle bi durum yaşayan var mı merak ediyorum çünkü bu belirsizlik beni bitiriyo.
Bana bi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
Ilk hamileligimde bendede olmustu kanama 6 haftalikken . Bence bi kan testi verin . Benimde bu ay adet gunum cok acik kahve rengi akinti geldi gerisi yok 3.gun . Bende orucu tutmadim adet olcam gelcek die gelen giden yok ama inanilmaz adet agrim var

Öncelikle şimdiden yardımlarınız düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Benim bugün son adet tarihinden gecen gün sayım 35 gündür. Normalde 28 30 gün aralığında adet olan biriyim. Flo uygulamasında adet olmam gereken tarih 28 mart olarak gözüküyordu ve bu uygulama çoğu kez hep adetimi doğru bildi. Ancak henüz ne gelen var ne giden.

Yumurtlama testi yaparak eşimle o günlerde ilişkiye girerek değerlendirdik. 18 mart günü yumurtlama yani ovülasyon testinde çift çizgiyi gördük ve hemen ertesi iki gün yani 19 mart ve 20 mart ilişkiye girdik. Bir de 15 ve 16 mart yumurtlamadan önce.

Pazartesi.gününden beri kasıkta minik minik ağrı saplanması oldu göğüslerde hassasiyet oldu. Sabahları kasık ağrısı oldu saplanma gibi. Ha geldi gelecek adet derken gelmedi. Ayrıca pazartesi ve salı günü de akıntı oldu Yumurta akı beyaz gibi düşünün.

Bu ay herhangi bir ilaç kullanmadım adetimi geçirerek olumsuz birşey olmadı. Sadece oruç tuttum kimisi oruc adeti bozuyor diyor kimi alakası yok diyor bundan da emin olamıyorum.

Acaba bendeki bu durum nedir acaba geç mi döllendi Yumurta tabi döllenme olduysa. Yoksa ümit yok mu. Hiç gelecek gibi durmuyor adetim. Göğsüm ara sıra hassaslaşıyor.

Dün idrar testi yaptım negatif. Bugün kan verdim negatif

Merhaba kızlar adetime 6 gün varken (cuma günü) bu testi yaptım hafif gölge çıktı 5 gün kala dün yeni test yaptım tek çizgi çıktı ayın 5 inde adet olmam lazım 4 gün var ve adet olacak gibi aşırı ağrım var test yaptığım gün de sol kasığımda aşırı bı agrim oldu fikrinixi alabilir miyim sizce var mı

Eklentiler

• IMG_20230331_143719.jpg
    IMG_20230331_143719.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_20230331_143605.jpg
    IMG_20230331_143605.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 119
Hayırlı olsun 🌸🌸 🥰 a.h. testi nedir ilk kez gördüm
Canm amh yumurta rezervi testi 2-4 arasında çıkması gerekiyor azaldıkça menopoz yaklaştığını gösteriyor arkadaşın çok azmis gerçekten bu sonuçla çok güzel kalmış Rabbim isteyen herkese versin gebelik düşünüyorsan hormonlarının hepsine baktır

X