Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-03-23-31-49-233_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-04-03-23-31-49-233_trendyol.com.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 39
canım keşke öyle olsa, benim her ay bacaklarım ağrıyor ama göğüsler ilk defa bu kadar erken belirti verdi, genelde adetten bir iki gün önce göğüsler hassaslaşırde o da bazen, bu ay iğneden 5 gün sonra göğüslerimde hareketlilik başladı sanki, bana ümit veriyorsun çok saol
İğnelerin etkisi 1 ay sürüyor vücuttan anca atıyor hormon iğneleri olduğu için siz yumurta çatladıktan 15 gün sonra kan testi yaptırın net çıkar bende aynı şeyleri yaşıyorum ama adet yok her sancı ağrı sürekli mewcut bende o yüzden beklemefeyim yünede ):

İğnelerin etkisi 1 ay sürüyor vücuttan anca atıyor hormon iğneleri olduğu için siz yumurta çatladıktan 15 gün sonra kan testi yaptırın net çıkar bende aynı şeyleri yaşıyorum ama adet yok her sancı ağrı sürekli mewcut bende o yüzden beklemefeyim yünede ):
Beklemedeyim yinede

İyi geceler bat bugündü adet olacakmışım gibi ağrılarım var ama olmuyor. Adet olmadan bir gün önce kahverengi akıntı olur öyle sökerdi adetim. Geçen hafta salıdan bu yana da sol kaşığımda ağrılar oldu ve kahverengi akıntım oldu bazen pembeye çalan. Ama iki gündür kahverengi akıntım yok. Pazartesi sabahı kaset Ovülasyon testi yaptım t silik çıktı gebelik testine elim varmadı üzüleceğim diye sizin yorumlarınız nedir? Daha önce böyle bir döngüm olmadı sizce adet belirtileri mi?

İyi geceler bat bugündü adet olacakmışım gibi ağrılarım var ama olmuyor. Adet olmadan bir gün önce kahverengi akıntı olur öyle sökerdi adetim. Geçen hafta salıdan bu yana da sol kaşığımda ağrılar oldu ve kahverengi akıntım oldu bazen pembeye çalan. Ama iki gündür kahverengi akıntım yok. Pazartesi sabahı kaset Ovülasyon testi yaptım t silik çıktı gebelik testine elim varmadı üzüleceğim diye sizin yorumlarınız nedir? Daha önce böyle bir döngüm olmadı sizce adet belirtileri mi?
İyi geceler bat bugündü adet olacakmışım gibi ağrılarım var ama olmuyor. Adet olmadan bir gün önce kahverengi akıntı olur öyle sökerdi adetim. Geçen hafta salıdan bu yana da sol kaşığımda ağrılar oldu ve kahverengi akıntım oldu bazen pembeye çalan. Ama iki gündür kahverengi akıntım yok. Pazartesi sabahı kaset Ovülasyon testi yaptım t silik çıktı gebelik testine elim varmadı üzüleceğim diye sizin yorumlarınız nedir? Daha önce böyle bir döngüm olmadı sizce adet belirtileri mi

Merhaba benim de ağrılarım çok perşembe günü adet tarihim akıntım olmadı sağ kasığım benimde yürürken bile batıyor göğüslerim de öyle başka belirtiniz var mı acaba ben dün test yaptım negatifti ama

Merhaba benim de ağrılarım çok perşembe günü adet tarihim akıntım olmadı sağ kasığım benimde yürürken bile batıyor göğüslerim de öyle başka belirtiniz var mı acaba ben dün test yaptım negatifti ama
Hayır başka belirtim yok bunun dışında genel olarak yorgunluk var eklem ağrıları var

Merhabalar arkadaslar ben 1 yıllık evliyim adetimde hic gecikme olmuyodu bu ay 4 gün geciktim ve adetime daha varken 13 gün önceden goguslerimde aşırı hassasiyet başladı ve halsizligim uyku halim cok hala bekliyorum test yapmadım sizce kaç gün beklemeliyim ve bu adet gecikmesi normalmi

Merhaba arkadaşlar ben iki gün önce kahve renkli akıntım oldu ve 3 gün sürdü karnım ve belim ağrıyor sümüksü akıntılarım da var neden acaba

Merhabalar arkadaslar ben 1 yıllık evliyim adetimde hic gecikme olmuyodu bu ay 4 gün geciktim ve adetime daha varken 13 gün önceden goguslerimde aşırı hassasiyet başladı ve halsizligim uyku halim cok hala bekliyorum test yapmadım sizce kaç gün beklemeliyim ve bu adet gecikmesi normalmi
Test yapsana canım 3 gün gecikmeye hemen çıkması lazım

X