Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

herkese merhaba burda bir çok arkadaşımız var bir soru sormak istiyorum aranızda belki yaşayan hamile olan arkadaşlar vardır. Prolaktin yüksek olup hamile olanlar var mı aranızda ?

progesteron testi adetin 2.yada 3 günü yapılıyor.doktora gidersen o sana ne zaman gelmen gerektiğini söyler ayrıca folicasit vitamini veriyor.buda iyi olur sanırım.ben 3 aydır kullanıyorum.
Folik asit vitamin mi ilk kez sizden duyuyorum

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Merhaba benim 3 marttaki ultrasonumda bir yumurtam 23mm digeri 18mm di ve 4 martta catlatma ignesi oldum bugun ayin 18i ve ben hamileyim yaklasik bi haftadir yasadiklarimi anlatayim . Ataklar halinde gelen rahim agrisi bazen kasiklar da agriyor, memelerde dokununca ağrı. 2 gundur toplam miktari yaklasik 1 yemek kasigi olan kahverengi lekelenmem oldu. Ha bu arada gecen gece rahim agrisindan uyandim ve kivrandim rahmimin agridigi zamanki hissi tam olarak adet sancisi vasifta oluyo

Ne zaman başladı belitileriniz regl kaç gün kala

Merhaba benim de alt karın kısmında yani aslında rahimin bulunduğu bölgede ara ara kesik kesik anlık sancı oluyor sizde de aynı şekilde miydi
Bat a 6 gün var

Merhaba benim de alt karın kısmında yani aslında rahimin bulunduğu bölgede ara ara kesik kesik anlık sancı oluyor sizde de aynı şekilde miydi
Bat a 6 gün var
Aynen ben de her türlü ağrı vardı ama adet oldum O ay bi de kist için ilaç kullanıyordum. Belki de ilacın yan etkisiydi bilemiyorum. Kistim geçmiş şimdi bakalım. İnşallah siz hamilesinizdir.

Aynen ben de her türlü ağrı vardı ama adet oldum O ay bi de kist için ilaç kullanıyordum. Belki de ilacın yan etkisiydi bilemiyorum. Kistim geçmiş şimdi bakalım. İnşallah siz hamilesinizdir.
İnşallah ya en son doktora gittiğimde kist falan yoktu herşey gayet iyiydi yumurtlama testinde koyu pozitifi gördükten sonra değerlendirdik sonrasında alt karında yani rahim kısmında batmalar oluşmaya başladı, merak ediyorum 6 gün nasıl sabredereceğim bilmiyorum

adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım sabah ilk idrarla sizce hamile miyim

Hayır prodoctor marka , silik çizgiden dolayi ümitlendim
Diğer testleri bilmem ama miratech gebelik yoksa hayalet çizgi bile göstermiyor. Yani ben yaptım 1 gün sonra baktım hala bomboştu:))
Çizgi pembemsiyse pozitif olabilir ama. Başka test varsa yarın tekrar yaparsın bakalım koyulaşacak mı?

Bence gebelik sadece çok yeni olduğu için bu kadar silik, siz yarın tekrarlayın biraz biraz koyulaşacaktır. Bende ilk gebeliğimi bu kadar silik bir çizgi ile öğrenmiştim.
Yarın sabah tekrarlayıp sonucu sizinle paylaşacağım hadi inşallah pozitif tir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…