Erken gebelik testi silik cizgi

Bugün tekrar kan testi verdim ilişkinin üstünden 10 gün geçti. Reglime de 9 gün var beta hcg 0-5 aralığında 23.67 çıktıı 🌸🌸🌸🌸🌸
Adet döngün uzun mu hayırlı olsun
tam 30 günde bir 🥰 teşekkür ederim 💗
tam 30 günde bir 🥰 teşekkür ederim 💗
Yumurtam alan erken olduysa olmuştur belki biraz garip amarabbim kucağınada aldırmayı nasip etsin canım💗 2 güne bir beta ver artışa bak şuan daha çok küçük dikkat et kendine

Ay çok sevindim konuna şimdi baktım maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağına versin inşallah kaç ay oldu deneyeli canım
Ayy çok teşekkür ederimm amin inşallah Allah isteyen herkese versin. Tek denememiz buydu. Aslında çocuk yoktu aklımda eşim ikna etti. Tesadüfen doktora gidince de yumurtlamayi yakaladık deneyeyim bari dedim. Olmaz diye düşünüyordum ben de şaşırdım şimdi kimyasal falan olur diye endişeliyim 🥹💞

Adet döngün uzun mu hayırlı olsun

Yumurtam alan erken olduysa olmuştur belki biraz garip amarabbim kucağınada aldırmayı nasip etsin canım💗 2 güne bir beta ver artışa bak şuan daha çok küçük dikkat et kendine
Teşekkür ederim canım güzel dileklerin için. Bhcg takibi yapacagim inşallah aksi bir durum yoktur 💞🥰🥰 sen de dikkat et kendine

Ayy çok teşekkür ederimm amin inşallah Allah isteyen herkese versin. Tek denememiz buydu. Aslında çocuk yoktu aklımda eşim ikna etti. Tesadüfen doktora gidince de yumurtlamayi yakaladık deneyeyim bari dedim. Olmaz diye düşünüyordum ben de şaşırdım şimdi kimyasal falan olur diye endişeliyim 🥹💞
Aklına kötü düşünceyi sokma kimyasala benzemiyor bence değerin hem çok erken belli olmuş baksana maşallah bol bol dua oku 🤌🏻

Sende farkında olmadan çevrene iyi geliyorsun canım. Mesela testte çizgi çok hayalet. Benim adetime 7 gün kaldı bugün iki testte de senin ki gibi hayalet çıktı. Sende bana umut oldun ♥️♥️
Aslinda ben iliskiden sonraki gün sol kasikta anormal bir agri hissettim normalde agrisi sizisi olan biri degilim. Biraz da gazim vardi. Vucudumu cok iyi taniyan biriyim. Ama kimse inanmadi. Ben inatla test yaptim. Dün sabah 1 tane erken gebelik ,1 tane de normal test yaptım hiçbir şey yoktu. Evde son bir testim kalmıştı aman bunu da bitireyim çocuk falan yok zaten beta 2 çıktı diye düşündüm. 3 -4 saat sonra tekrar test yaptım bir baktım silik. Kamerada görünmüyor bile. Akşamına kan verdim şok oldum. Eğer çıkmasa bile hiç üzülme canım her zaman yazabilirsin üzme sakın kendini olur mu 💗💗

Aslinda ben iliskiden sonraki gün sol kasikta anormal bir agri hissettim normalde agrisi sizisi olan biri degilim. Biraz da gazim vardi. Vucudumu cok iyi taniyan biriyim. Ama kimse inanmadi. Ben inatla test yaptim. Dün sabah 1 tane erken gebelik ,1 tane de normal test yaptım hiçbir şey yoktu. Evde son bir testim kalmıştı aman bunu da bitireyim çocuk falan yok zaten beta 2 çıktı diye düşündüm. 3 -4 saat sonra tekrar test yaptım bir baktım silik. Kamerada görünmüyor bile. Akşamına kan verdim şok oldum. Eğer çıkmasa bile hiç üzülme canım her zaman yazabilirsin üzme sakın kendini olur mu 💗💗
IMG_6167.jpeg

Sence benim nasıl hamileler hisseder 😂 var gibi de yok gibi de mi yoksa sadece benim görebildiğim bi siliklik mi

Eki Görüntüle 3466636
Sence benim nasıl hamileler hisseder 😂 var gibi de yok gibi de mi yoksa sadece benim görebildiğim bi siliklik mi
Solda bir çizgi var bence benim de oyleydii ama kocam gelirken cicek almadığı için kalbim kırık hislerim kapalı su an 😅 ama cizgi var 😅 bence normal kaset test dene istersen bende one step gebelik testi vardı onunla belli oldu. Yumurtlama gününü biliyor musun? Iliskiden 10 gün geçtiyse kan ver bence 🥰

Solda bir çizgi var bence benim de oyleydii ama kocam gelirken cicek almadığı için kalbim kırık hislerim kapalı su an 😅 ama cizgi var 😅 bence normal kaset test dene istersen bende one step gebelik testi vardı onunla belli oldu. Yumurtlama gününü biliyor musun? Iliskiden 10 gün geçtiyse kan ver bence 🥰
Yumurtlama günümü tam net bilemiyorum ama ağrılarımdan anladığım kadarıyla 8 gün geçmiş oluyor

Canım merhaba sonuç geldi mii :) paylaşmak istemezsen saygı duyarım tabiki
Geçen ay hamile değildim canım maalesef yine olmadı. Bu ay 7 gün kala lekelenmem oldu ilk defa. Test aldım yine hafif silik çıkmıştı heveslenmiştim. Bugün test yaptım geçen ay gibi hayalet çizgi çıkarıyor belirli birşey yok. İnşallah kandilin yüzü suyu hürmetine dualarım kabul olur

Geçen ay hamile değildim canım maalesef yine olmadı. Bu ay 7 gün kala lekelenmem oldu ilk defa. Test aldım yine hafif silik çıkmıştı heveslenmiştim. Bugün test yaptım geçen ay gibi hayalet çizgi çıkarıyor belirli birşey yok. İnşallah kandilin yüzü suyu hürmetine dualarım kabul

Her şey gönlüne göre olsun canım. Üzülme, stres yapma belki o da etkiliyordur. Dua et içini ferah tut. Ben de dua ederim sana. Ben eminim en doğru zamanda bebisin gelecek öyle hissettim niyeyse 🥰

X