Erken gebelik testi silik çizgi

Ben de adete 5 gün kala kan verdim negatif ti testlerde de çıkmadı şimdi 2 gün kaldı testimi paylaşıyorum ama 3 gün önce kanda negatif görünce hamile olabılecegımı dusunmedım açıkçası
Ay var yaaa olmasa böyle çıkmaz bence
Neleri gördük burada kanda olmayip testte pozitif oluyor

Sizce burda ikinci çizgi silik olarak var mı ? Ben mi yanlış görüyorum.Gidip erken gebelik testi almalı mıyım sizce kızlar

Eklentiler

• IMG_4900.jpeg
    85,1 KB · Görüntüleme: 66
4 gün var.Gidip erken gebelik testi almalı mıyım yoksa adet günümü beklemeli miyim sence
Yok bence kaset testler daha güvenilir bence. Ben de kaset testle adete iki gün kala öğrendim. Adet gününüzde kan verseniz her şey netleşir. Bebiş varsa hayırlı olsun

Meraba arkadaşlar ben kasım ayinda düşük yaptim kürtaj oldum kendiliginden hamile kalmiştim simdi hamile kalamiyorum sogan suyuyla incir havuç yapmadığım şey kalmadi rahim filmi klomen famera catlatma ignesi benim gibi olan varmi dun adetimin 16 günüydü ve yapışkan beyaz akıntı gördüm yumurtlama belirtisi mi acaba benim gibi olan varmi

Testler artımed mi bende adetime 5 gün var yaptım artımed silik çizgi çıkardı ama predictor negatif, daha önce kimyalar geçirdim kan vermek istemiyorum umutlanıp ama artımed testler yanıltıcı mı acaba
Hiç bilmiyorum ki canım bence adetin gecikmesini bekle direk kan ver insan hevesleniyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…