Erken gebelik testi silik çizgi

İnsallah çok istiyorum bakalım
Bende test yaptım bugün 2 gün önce kanım negatif ti dün ve bugun test yaptım dün ki test yerde olan bugün ki elimde tuttuğum olabılır mı bilmiyorum bende reglime 2 gün kaldı . Olsa net çıkmazmıydı ? Ve kaset test yaptıktan 2 saat sonra idrarımı zorla yaptım erken gebelık denedım oda bunlardan silik çıktı eklıyorum ince olan

Eklentiler

• EA8F7E5A-C678-45EA-8367-F516A9E7C004.jpeg
    EA8F7E5A-C678-45EA-8367-F516A9E7C004.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 97
  • 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 92
Bende test yaptım bugün 2 gün önce kanım negatif ti dün ve bugun test yaptım dün ki test yerde olan bugün ki elimde tuttuğum olabılır mı bilmiyorum bende reglime 2 gün kaldı . Olsa net çıkmazmıydı ? Ve kaset test yaptıktan 2 saat sonra idrarımı zorla yaptım erken gebelık denedım oda bunlardan silik çıktı eklıyorum ince olan
Bence gebelik var umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız ❤️Çatlamanızdan kaç gün sonra böyle silik çıktı peki

Bence gebelik var umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız ❤️Çatlamanızdan kaç gün sonra böyle silik çıktı peki
Çatlamamı bilmiyorum ama 25 günde bir adet oluyorum ben bu ay korunmayı bıraktım yumurtlamayı da takıp etmedim sanırım yumurtlama günümden 13-14. Gün bugün hatta şimdi bir tane daha yaptım bilmiyorum yanı hamılemıyım değilmiyim

Eklentiler

• IMG_9302.jpeg
    IMG_9302.jpeg
    182,9 KB · Görüntüleme: 95
Çatlamamı bilmiyorum ama 25 günde bir adet oluyorum ben bu ay korunmayı bıraktım yumurtlamayı da takıp etmedim sanırım yumurtlama günümden 13-14. Gün bugün hatta şimdi bir tane daha yaptım bilmiyorum yanı hamılemıyım değilmiyim
Ay şu ikincinci çizgiyi böyle silik de olsa görebilmek için 2 yıldır bekliyorum ama hiç nasip olmadı :KK43: bence silik de olsa çok net gözüküyor tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️

Adetinize kaç gğn var benim de adetime 4 gün kala kanda negatifti adet günü pozitifi gördüm tekrar kan tahlili yaptırdım pozitifti. Sizin burda gebelik bar görünüyor 2. Çizgi belli

Adetinize kaç gğn var benim de adetime 4 gün kala kanda negatifti adet günü pozitifi gördüm tekrar kan tahlili yaptırdım pozitifti. Sizin burda gebelik bar görünüyor 2. Çizgi belli
Ben de adete 5 gün kala kan verdim negatif ti testlerde de çıkmadı şimdi 2 gün kaldı testimi paylaşıyorum ama 3 gün önce kanda negatif görünce hamile olabılecegımı dusunmedım açıkçası

Eklentiler

• IMG_9303.jpeg
    IMG_9303.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 89
  • 7D83F070-8E25-41C5-A19A-36D9CF4B742D.jpeg
    7D83F070-8E25-41C5-A19A-36D9CF4B742D.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 83
Belki adet gününüzde kan verirseniz 50-60 gibi bir değerle öğrenebilirsiniz. Sanıyorum yeni yeni büyümeye başlamış bir bebiş :) inşallah hamilesinizdir hayırlı olsun 💖
Ben de adete 5 gün kala kan verdim negatif ti testlerde de çıkmadı şimdi 2 gün kaldı testimi paylaşıyorum ama 3 gün önce kanda negatif görünce hamile olabılecegımı dusunmedım açıkçası

Bende test yaptım bugün 2 gün önce kanım negatif ti dün ve bugun test yaptım dün ki test yerde olan bugün ki elimde tuttuğum olabılır mı bilmiyorum bende reglime 2 gün kaldı . Olsa net çıkmazmıydı ? Ve kaset test yaptıktan 2 saat sonra idrarımı zorla yaptım erken gebelık denedım oda bunlardan silik çıktı eklıyorum ince olanSilik çıkmış erken de

Silik çıkmış var ama erken bence kendine dikkat et 2 gün sonra tekrar test yap kan ver bence imsallah sağlıkla olur ben öyle yapmıştım

X