Erken gebelik testi silik çizgi

İnsallah çok istiyorum bakalım
Bende test yaptım bugün 2 gün önce kanım negatif ti dün ve bugun test yaptım dün ki test yerde olan bugün ki elimde tuttuğum olabılır mı bilmiyorum bende reglime 2 gün kaldı . Olsa net çıkmazmıydı ? Ve kaset test yaptıktan 2 saat sonra idrarımı zorla yaptım erken gebelık denedım oda bunlardan silik çıktı eklıyorum ince olan

Eklentiler

• EA8F7E5A-C678-45EA-8367-F516A9E7C004.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 97
  • 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 92
Bence gebelik var umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız Çatlamanızdan kaç gün sonra böyle silik çıktı peki

Bence gebelik var umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız Çatlamanızdan kaç gün sonra böyle silik çıktı peki
Çatlamamı bilmiyorum ama 25 günde bir adet oluyorum ben bu ay korunmayı bıraktım yumurtlamayı da takıp etmedim sanırım yumurtlama günümden 13-14. Gün bugün hatta şimdi bir tane daha yaptım bilmiyorum yanı hamılemıyım değilmiyim

Eklentiler

• IMG_9302.jpeg
    182,9 KB · Görüntüleme: 95
Ay şu ikincinci çizgiyi böyle silik de olsa görebilmek için 2 yıldır bekliyorum ama hiç nasip olmadı bence silik de olsa çok net gözüküyor tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Adetinize kaç gğn var benim de adetime 4 gün kala kanda negatifti adet günü pozitifi gördüm tekrar kan tahlili yaptırdım pozitifti. Sizin burda gebelik bar görünüyor 2. Çizgi belli

Adetinize kaç gğn var benim de adetime 4 gün kala kanda negatifti adet günü pozitifi gördüm tekrar kan tahlili yaptırdım pozitifti. Sizin burda gebelik bar görünüyor 2. Çizgi belli
Ben de adete 5 gün kala kan verdim negatif ti testlerde de çıkmadı şimdi 2 gün kaldı testimi paylaşıyorum ama 3 gün önce kanda negatif görünce hamile olabılecegımı dusunmedım açıkçası

Eklentiler

• IMG_9303.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 89
  • 7D83F070-8E25-41C5-A19A-36D9CF4B742D.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 83
Belki adet gününüzde kan verirseniz 50-60 gibi bir değerle öğrenebilirsiniz. Sanıyorum yeni yeni büyümeye başlamış bir bebiş :) inşallah hamilesinizdir hayırlı olsun
Ben de adete 5 gün kala kan verdim negatif ti testlerde de çıkmadı şimdi 2 gün kaldı testimi paylaşıyorum ama 3 gün önce kanda negatif görünce hamile olabılecegımı dusunmedım açıkçası

Silik çıkmış var ama erken bence kendine dikkat et 2 gün sonra tekrar test yap kan ver bence imsallah sağlıkla olur ben öyle yapmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…