erkeklerin ilgisi, çocuk olunca neden azalir?

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
evlilik cocuk olunca neden antiromantik bir hal aliyor, neden erkekler ilgiyi kesiyor? kendi cocuklari degil mi sanki? sizin evliliginizde boyle oldu mu ve neden?

başkaları becerebiliyor olabilir ama bizde çocuklar olunca eşim kıskançlık krizlerine girdi, hep benim gözümde çocuklardan bir adım önde olmak istedi ama ben malesef eşimi çocuklarımın önüne koyamadım varsa yoksa çocuklar benim için, böylece benden uzaklaştı ama mühim değil çocuklarım her şeye değiyor

bakalım temeli attık olunca anlatırım bendeyerimseniben

evlilik cocuk olunca neden antiromantik bir hal aliyor, neden erkekler ilgiyi kesiyor? kendi cocuklari degil mi sanki? sizin evliliginizde boyle oldu mu ve neden?

Bebişimiz olduktan sonra evliliğimiz değişik bi kalıba bürünmedi. Aksine şimdi daha sıkı farklı bir bağ oluştu. İlgi ve alaka bebişimiz olmadan önce de aynıydı şimdide aynı. :1hug::1hug:

Nerden çıkardın böyle birşeyi sevgili arkadaşım, Hayır yani çok emin gibi konuştun da:1closedeyes:

kız gelecekkorkusu sen kadın erkek ilişkileri üzerine kitap mı yazıon da bizi kobay olarak kullanıon bakiim he şüphelenmeye başladım:roflol: şaka şaka annem bu konu hkkında bi fikrim yok evli deilim bebişim de yok

bakalım bizde neler olucak bi haöile kalayım bebek bi olsunda:)

ben yalnızca fikrimi sölüyorum ee tabi çevremde gördüğüm izlenimlere dayanarak. bilakis bebiş olunca aile bağları dahada kuvvetleniyo.
Allah herkese anne olmayı nasip etsin...

bizde öyle olmadı aksine daha çok bağlandık birbirimize o bana karşı hala ilgili

baglılık artıyor çocuktan sonra ama...ama bazen kadınlar kocasına olan ilgisini azaltıyor çocuktan sonra,,,çünkü küçük çocuk annenin çok vaktini alıyor,eşle ilgilenmeye vakit bile kalmıyor...bu nedenle erkeklerde kadınları çocuklarıyla başbaşa bırakıyor.....
ben bir keresinde eşime yakınmıştım benimle ilgilenmiyorsun artık diye,
oda bana ''hep çocukla ilgileniyorsun...asıl senin bana ayıracak vaktin yok''dedi...sanırım bebekle fazla ilgilenmemi kıskanmış....

İNANA CANIM ARKADAŞIM BERKEME HAMİLEYKEN BENDEDE BÖYLE BİR KORKU VE ENDİŞE YAŞADIM.ACEBA BANA KARŞI İLGİSİ AZALIRMI YADA BENDEN SOĞURMU GİBİLERİNDEN.FAKAT BERKEM DÜNYAYA GELİP BABASI İLE BİRLİKTE BİR ŞEYLER PAYLAŞMAYA BAŞLAYINCA İNAN BÜTÜN İÇİMDEKİ KORKULARIN YERSİZ OLDUĞUNU ANLADIM.VE HER ZAMAN ŞUNU DİLE GETİRİR EŞİM,ÇOCUĞUMUZUN YERİ AYRI SENİN YERİN AP AYRI DER BANA..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…