Erkekleri kadın olarak görüyorum?

Acaba siz kendinizi erkeksi görüyor ya da hissediyor olabilir misiniz? Eğer böyleyse daha anlaşılır benim açımdan, gerçekten diğer erkekler size fazla eril gelmez o zaman. Ama öbür türlüsünü düşünemiyorum, mesela polat alemdar da mı kız gibi geliyor :d

Siz kendinizi kadın olarak görüyor musunuz?
Cinsellik yaşıyormusnuz bu kişilerle
Hiç detaylı anlatmamışsınız
İlk defa duyuyorum böyle bir şey

Erkekler Dünya ahiret bacısı olmuş :KK45:

İşte nasıl kadın gibi görünüyor...Kıllı doşlu adamların memeleri mi çıkıyor yuzyuze otururken yoksa yine sanal ortamda konuşurken içine kurt mu düşüyor? Halüsinasyon mu deluzyon mu bı ayrıntı verse anliycaz?
Yok fiziksel olarak değil duygusal olarak o bir kadınmıl gibi geliyor yani bu zaten çok garip bir olay tek yaşayanın ben olduğunu bilmek ayrıca korkunç

Siz kendinizi kadın olarak görüyor musunuz?
Cinsellik yaşıyormusnuz bu kişilerle
Hiç detaylı anlatmamışsınız
İlk defa duyuyorum böyle bir şey

Erkekler Dünya ahiret bacısı olmuş :KK45:
Evet kendimi kadın olarak görüyorum hatta çevremdeki çoğu kişi dişil enerjimin çok yüksek olduğunu söylerler
Mesela cinsellik yaşadığım sırada bu duygu olmuyor ama onun dışında duygusal anlamda kızmış gibi geliyorlar

Öncelikle şunu baştan söyleyeyim kadınlardan hoşlanmıyorum. Sadece bir erkekle flört ediyorum bir süre geçtikten sonra durduk yere bana karşımdaki kadınmış gibi geliyor ve soğuyorum yıllardır böyle ve kesintisiz her erkekte başıma geliyor.
Sizce bunun sebebi nedir daha önce başına gelen varmı? Gerçekten bu durum çok sinirimi bozuyor
Korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp uzun bir süre flört ettim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu yani fake hesap olduğunu öğrenmiştim sizce bundan kaynaklı olabilir mi?
Psikolojik destek almayı deneyebilirsin bence

Acaba siz kendinizi erkeksi görüyor ya da hissediyor olabilir misiniz? Eğer böyleyse daha anlaşılır benim açımdan, gerçekten diğer erkekler size fazla eril gelmez o zaman. Ama öbür türlüsünü düşünemiyorum, mesela polat alemdar da mı kız gibi geliyor :d
Kendimi erkeksi hissetmiyorum hatta çevremdeki çoğu arkadaşım dişil enerjimin çok yüksek olduğunu söylerler. Konuştuğum erkekler de eril enerjileri çok yüksek erkekler fakat bir süre sonra duygusal anlamda bana kızmış gibi geliyorlar ve evet polar alemdar da benim gözümde bir kız :)

Kendimi erkeksi hissetmiyorum hatta çevremdeki çoğu arkadaşım dişil enerjimin çok yüksek olduğunu söylerler. Konuştuğum erkekler de eril enerjileri çok yüksek erkekler fakat bir süre sonra duygusal anlamda bana kızmış gibi geliyorlar ve evet polar alemdar da benim gözümde bir kız :)
Böyle bişey arıyorsunuz galiba.

Böyle bir şey varsa tedavi olmalısınız hiç kendi kendinize bunu demediniz mi burdakilerden nasıl bir çözüm bekliyorsunuz ki?

X