Erkekleri kadın olarak görüyorum?

Geçmişte erkekler ile ilgili bir problem filan yaşadınız mı hiç? Yaşamadıysanız bence bir psikologtan yardım alabilirsiniz?
Korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp uzun bir süre flört ettim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu yani fake hesap olduğunu öğrenmiştim sizce bundan kaynaklı olabilir mi?

Tedavi olun bizi çok aşan bir durum bu belki sizin durumunuzun bir adı vardır ,daha kötü olmadan tedavi olmaya bakın hiç normal değil
Korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp uzun bir süre flört ettim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu yani fake hesap olduğunu öğrenmiştim sizce bundan kaynaklı olabilir mi?

Saçma olucak ama korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp flört etmiştim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu öğrenmiştim acaba bundan da kaynaklı olabilir mi?
Bu olay sizde travma yaratmış,beyniniz tekrar tekrar size aynı duyguyu yaşatıyor kendi başınıza halledemezsiniz ,tedavi olun

Kendinizi peki kadın olarak hissediyor musunuz ya da cinsel yönelimmiz üzerine çok düşündünüz mü?
Corona dönemindeki olay tetiklemiş olabilir ama yıllardır böyle diyorsunuz öncesi nasıldı?

Öncelikle şunu baştan söyleyeyim kadınlardan hoşlanmıyorum. Sadece bir erkekle flört ediyorum bir süre geçtikten sonra durduk yere bana karşımdaki kadınmış gibi geliyor ve soğuyorum yıllardır böyle ve kesintisiz her erkekte başıma geliyor.
Sizce bunun sebebi nedir daha önce başına gelen varmı? Gerçekten bu durum çok sinirimi bozuyor
Fiziksel olarak mı kadın olduğunu dusunuyorsun yoksa duygusal olarak mı ? Sırf bu yüzden gidip dağ ayisi bir maçoya kaptırma da kendini !

Pirayecim travma yaşamış arkadaş....... internette bir erkekle duygusal bağ kurmuş sonradan onun kadın olduğunu öğrenmiş,tedavi olması gerekiyor
İşte nasıl kadın gibi görünüyor...Kıllı doşlu adamların memeleri mi çıkıyor yuzyuze otururken yoksa yine sanal ortamda konuşurken içine kurt mu düşüyor? Halüsinasyon mu deluzyon mu bı ayrıntı verse anliycaz?

Erkekleri derinlemesine tanıyınca bana da çocuk gibi geliyorlar, kimisi de kadın gibi geliyor. Tripler, prenseslikler falan mide bulandırıyor. Eşim de 10 yaşında gibi geliyor artık mesela eril enerjisi çok yüksek olmasına rağmen 🤡 2024 dünyasında erkek ve kadın olmak diyelim..

İşte nasıl kadın gibi görünüyor...Kıllı doşlu adamların memeleri mi çıkıyor yuzyuze otururken yoksa yine sanal ortamda konuşurken içine kurt mu düşüyor? Halüsinasyon mu deluzyon mu bı ayrıntı verse anliycaz?
Hissi olarak yaşıyordur bu durumu, görsel olarak değişse herhalde çok korkunç ve komik olurdu ,bir an gözümde canlandı uffff🤣🤣🤣

Öncelikle şunu baştan söyleyeyim kadınlardan hoşlanmıyorum. Sadece bir erkekle flört ediyorum bir süre geçtikten sonra durduk yere bana karşımdaki kadınmış gibi geliyor ve soğuyorum yıllardır böyle ve kesintisiz her erkekte başıma geliyor.
Sizce bunun sebebi nedir daha önce başına gelen varmı? Gerçekten bu durum çok sinirimi bozuyor
Görmediğiniz biri ile mi flört ettiniz ?

X