Erkekler ve Maddiyatçılık

Belki erkekler de artık geçmişin acısını çıkarıyor, zaten artık çoğu konuda kadınlar erkekleşti, erkekler kadınlaştı. Erkek kadınlara Naz yapıyor küsüyor trip atıyor.

adamın bu söylediğinin hangi kısmı garip geldi size ?
evli olmak böyle bir şey değil mi zaten

yani ilk sayfaya bakarsanız kadınların erkeklerden daha sıkıntı olduğunu anlarsınız
ben kimde varsa o harcadın taraftarıyım amaç beraber zaman gecirmek değil mi?
adamın arabayla almamasına bile laf edilir olmuş benzin kaç para kimsenin haberi yok galiba ?
hayır ayakların varsa gelirsin yani değer vermek böyle bir şey de benim mi haberim yok.
hatta biri şey yazmış erkek para harcamadigi kadini sevmez filan , şok oldum gerçekten Şeyma Subaşılar içimizde xjdjs

Çok şükür mutluyum, en azından mutsuzluklarım da normal artık. Çok teşekkür ederim

Ya kahve yemek ısmarlamak bunlar basit şeyler ama erkek hiçbir şey yapmayıp kadından her şeyi beklerse bu asalaklık oluyor ben bu tipleri eleştiriyorum. Benzin parasını istemek bana da ayıp geliyor ayrıca. Kadını evinden alıp bırakmak hele geç saatse çok nazik bir hareket. Bunun parasını alıyorsan kadını taksiye bindir gönder zaten niye zahmet ediyorsun ne anlamı var?

benzin parası istemekten bahsetmedim , ilk sayfada evden almadı beni kendisi gelsin dedi yok tektaş almadı vs diyen tipler var
bunlar normal seyler değil,
erkek para harcamadigi kadını sevmez yazan var ya oha dedim , erkeğin para harcadığı başka kadınlarda var daha fazla ileriye gidip ban yemek istemiyorum
ama kadınlarımızda bana göre çok daha ciddi bir zihniyet sorunu var

adamın bu söylediğinin hangi kısmı garip geldi size ?
evli olmak böyle bir şey değil mi zaten
Yooo benim annem babam evli. Babam annemin maaşını bilmez ve annem çalışmasına rağmen kendi maaşının çoğunu anneme verir. Anneme mi güvendi evlenirken? Ben de çalışmak zorunda değilim. Bunu bilerek evlensinler benimle

Erkeklere parazit deyip kendisi aynı şekilde davranan kadınların olması şoku bindi üzerimize şu an

Yav he he sevmez işte bunu da bil

ya bu inanılmaz çirkin bişey ya.

zamanında bir çocukla buluştum, esmer ela gözlü, doğulu, yakışıklı bir çocuk.
adam bana yemek ısmarlamamak için sadece kendi karnını doyurmak pahasına buluşma saatimizde ben onu beklerken, kebapçıda iskender gömmüştü ya ahaha hiç unutmuyorum. nerdesin, geldim ben yazıyorum. yemek yemeye geldim, birazdan geliyorum canım dedi ya. ulan madem karnın aç o zaman bana da bi teklif et? ya ben çok açım, şuradan bişeyler yiyelim de. ben yerim veya yemem ayrı konu ama sırf bana ısmarlamak zorunda kalmamak için bunu yapmadıysa ben de wurst değilim yani. sonra bu salak geldi, ben bi mekana gider kahve falan içeriz sanarken dedi ki tekelden iki bira alalım, çimlere oturalım. izmir kordon'un çimleri meşhurdur, hoştur da ama ilk buluşma için saçma bence. iyi tamam dedim ki bu da mekanda bir biraya x TL vermektense bakkaldan y TL'ye almak daha hesaplı diye değilse ben de bişey bilmiyorumdur bu hayatta.

burada da ne saçmalıklar okuduk. bi tiramisuyu, pizzayı bölüşenler... 300 liralık hesap gelince karşısındaki kıza "ee nasıl yapsak" diye soran mallar. ha ilişki oturur, artık tanırsın, "biz" olursun o zaman paranın lafı edilmez o başka. ama daha ilk tanışmalarda bu tarz hareketler çok çok çirkin. parası olmayan erkek bile, en kötü ihtimal normal bi kahveciden iki türk kahvesi içmeye götürür öyle ekonomik bişey ayarlar ama o kıza o hesabı ödetmez. olması gereken bu.

Şu zamanda çok normal bir talep değil mi bu? Şok olacak ne var anlamadım. Tek maaşla nasıl geçinmeyi düşüneceksiniz zaten.

Çalışmayıp sadece erkek çalışsın, bana baksın demekte beleşçilik değil mi sizce?

Pardon da bunu açık açık demek? İçmesin kahve? Sizene? Siz mi bakacaksınız bana? Sizene yani onu çözemedim?

Gurur onur kişilik kavramlarının gittikçe değer kazandığı bir cagdayiz ,
bulunmaz seviyeye gelecekler yakında , yazık.
Ben oğluma üzülüyorum valla klasik oğlan anası azılı kaynana adayı olarak kdkdkdk
İleride oğlumun hayatındaki kadın kendisine verilen değeri oğlumun harcamasıyla ölçerse inanılmaz üzülürüm. İnşallah oğlum da gerizekalı olmaz da kendini söğüşletmez ne diyeyim.

Allah herkesin karşısına vicdanlı,merhametli,usül yol yordam bilen kişileri çıkarsın inşallah.

İşte kastettiğim bu hesapların yapılması, gerçekten çok çirkin. Yani karşındaki kadına daha ilk görüşmeden yemek kahve ısmarlamamak için 40 takla atıyorsan maddiyatçılığı geçtim öküzlüğün dibine vurmuşsun demektir. Bir de böylelerinin işi gücü geliri de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…