Erkekler neden şımardı ilişkiler neden kısa sürüyor!!!!

ewt canım böle kadınlarda var bi arkadaşımın kaynanası yüzünden evliliği yıkılıyor birde bebesi var evliliği kaynana yönetti oğlu anasının ağzına baktı bnm yuvam karışamassın demedi eyyy oğullar
erkek evlatlar güvenmiyorsan gtne girme el kızının nefsine yazık oda bi annenin kuzusu

güzel bir konu olmuş teşekkürler öncelikle...

gelişen ve değişen zamanda kadın ve erkek olarak her birimiz bir takım değişimlere maruz kaldık..eski ve yeni arasında mutlak farklılıklar olsa da özümüzden bu denli kopmamalıydık..heleki bunu erkeklere yıkmak ne kadar doğru acaba? sonuçta erkek çocuklarını hayata hazırlayanalar kadınlar..yeni nesil bir toplum olarak hep ön yargılıyız erkek ve ailesine karşı..gerçi biraz bu sanırım kadının da içinde yaşadığı şartlara göre değişebiliyor...misal benim babamla aram pek çok arkadaşıma göre iyidir..annem karşıda sevgisini her fırsatta gerek hareket-davranışlar gerekse sözler olarak belli eder..yani kısacası sevgiyi yaşayan bir ailede büyüdüm çok şükür..diğer yandan bunun tam tersi ,daha zor bir iletişim ve sevgisizlik içinde büyümüş,anne-babasıyla ilişkileri gelşmemiş veya annesi babası arasındaki ilişkiler sürekli sorun teşkil eden insanlar da, hayatta karşılarına çıkan erkekleri hep olumsuz bir rol model olarak görüyorlar...asla feminist duygular barındırmadım içimde,erkekleri de sürekli yerden yere vuranları anlamış değilim,herkes önce kendisini elden geçirmeli..haa bazıları da var mesela evlenmeyi çok ister ,mutluluk ve sevgi içinde olmak ister ama kendini tamamlayak erkekte sürekli bir eksiklik arar..insanları olduğu gibi kabul etmek gerekiyor...eğri oturup doğru konuşalım...eğitim düzeyini her geçen gün yükselten başarılı kadınlardan bahsederken,yine eşinin şiddetine " ama çok seviyorum,vazgeçemem" diyen bireylere şahit oluyorz....bana kalırsa kadın/erkek ayrımı doğru yapılsın...Allah bizi eşit yaratmadı .bariz bir gerçek var ortada,birbirimizi tamamlayıcı unsurlarız..çocuk bile tek başına olmuyor..herkes kendine yakın kişilerle birlikte oluyor bu da farklı bir durum..

Anladım teşekkürler :)) İnadım devam ediyor ve edecek kararlııym o hatasını kendi anlayacak...

bende kadın ve erkek eşittir buna inanmayanlardanım kadın erkek asla eşit olamaz. kadının farklı erkeğin farklı özellikleri vardır gün olur basit bi kavanozun kapağı için bile erkeği çağırıp gücünden yararlanırız erkekte her zaman bir kadına muhtaçtır kadında erkeğe

çok doğru şeyler bunlar ben bizzat bu durumları yaşadım yaşıyorum erkeğe çok değer vermeyeceksin verince kendilerini bişey sanıyorlar benim 5 senelik bir ilişkim var tabi ayrılıp barıştığımızda oldu ben çalışmadan önce dışarı çıkamazdım çekinirdim çok sabırlıydı ve çok ilgiliydi şimdi daha rahat dışarı çıkabiliyorum görüşüyorum ve daha ilgiliyim ona karşı ama ilgim ters tepiyo sanırım erkekler yorulmayı kovalamayı seviyorlar o yüzden kaçan kovalanır mantığı doğru ben erkeğe defol git deyin demiyorum ama sizinle bir yemeğe çıkması onu heyecanlandırabilmeli en azından evlenmemişseniz bu böyle olmalı bende şimdi düşünüyorum ne yapsam diye artık o rahatlığı verdik bi kere eski haline nasıl getirebilirim ilişkiyi çünkü rahatı gördükten sonra sıkıya geri dönmek çok zor olur her insan için ama yapmalıyım çünkü kalbim kırılıyor bir zaman sonra kendime saygımı yitiriyorum yani sahip oldugum en önemli şeyi...

canım yazıya bayıldımm ..gerçekten çok güzel ve anlamlı ..uygulayabilsek keşke bunları kadının ne kadar değerli varlık olduğunu her seferinde hatırlatabilsek unutanlara ..bi kadına en büyük kötülükleri yapan yine bi kadın oluyoo ..Rabbim bizi öyle insanlardan eylemesinn..herkesinde içine versin böyle olabilmeyiii inş..teşekkürler paylaşım için çok beğendimm..

geri çek kendini soğuk dur biraz umursamaz dur azda o koşsun bakalım

ben çok tşk ederim yorumlarınızla renk kattığınız için ama öle olabilmeli insan ağır olabilmeli haklısın bi kadının düşmanı gene bir kadın ama zaten ortalık hafif kadın kaynamıyormu erkekler öle kadınlara ne gözle baktığı belli o yüzden her dediğine evet demiyerek ağır olarak bizler bulunmaz hint kumaşı olmalıyızki bize değer versinler erkkeklerde bıkmış o tarz kadınlardan bilin arkalarından neler neler diolar ölelerinin ya olm ben dalgasına çıkıyom zaten bakma çok oynak ne desem hee dio hiç bişeye itirazı yok benimde işime geliyor ben dalgama bakıyorum bana ii zaman gecirtsinde amannnn,gibi sözler bunları 2 erkek arkadaşı konuşurken duydum aktarıyorum

Hayat müşterek ben de öderim.

Bunu asla yapmayın. Kocanız ya da nişanlınız olmayan bir erkeği asla sırtlamayın. Hele ki bir yemeğe çıktın adam yok kartımı unuttum yok para almadım diyorsa o adamdan canavar görmüş gibi kaçın.

yazı mükemmel tam benim düşüncelerimi ve yaşam tarzımı anlatıyor.
amaaaaaa...
yukarda bahsi geçen hesap olayına asla ama asla katılmıyorum...

rahmetli babamın bana verdiği en önemli öğütlerden biri bu olmuştur.

"kızım hiç bir zaman yediğinin içtiğinin parasını bir erkeğe ödetme.
ilerde sevgilin olacak belki.belki arkadaşlarınla bir yerlere gideceksin.paran yoksa gitme-yeme. ama soyadını almadığın,kan bağın olmayan bir erkeğin senin hesabını ödemesine izin verme."

ve öylede yaptım.kimse hesabımı ödeyemedi.erkek milleti tuhaftır... yapısına ters düştüğünüzde arkadan konuşmaya bayılır.
Allah'a şükür ben şimdiye kadar hiç kimseye laf vermedim ama başına gelen arkadaşlarım var.yaşanan ayrılık sonucu (hele birde kız terk etmişse) "aaaa o paragözün tekidir,yiyicidir" sözleri sarf edilebilir.
bu yüzden resmi sıfatı olmayan hiç kimse (nişanlı,koca...gibi) benim hesabımı ödeyemez.

Aşkınızdan hasta oldunuz ama adam ilgisiz yine bırak gitsin sen üstüne düştükçe şımaracak daha da uzaklaşacak bir geleceğin zaten olmayacak. Niye kendini hala küçük düşürmeye uğraşıyorsun. Zorla güzellik olmaz. Demek ki sana uygun biri değil.

Tam olarak bu, ne kadar haklısın ..

erkek yada kadın iliskiler artık cok ucuz toplumun yozlasması bence hic de iyi degil bir insan sevdigi insan icin her türlü fedakarlıga katlanmalı bu kadın icinde erkek icinde gecerli

her istediklerini yapmıcazz aslında ozaman bakın görün şımarabılıyorlarmı?? vazgecilmez sanmasın kımse kendını aaaaaaaaaaaaaaaa...

bu aralar bende aynı şeyleri yaşıyorum,
ne yapacağımı da şaşırdım , istediğim peşinde koşsun değil
normal düzgün bi ilişki yaşamak :26:

Yüz verilmemeli işte biz bunu yapamıyoruz sonra suçlu oluyoruz farkında değiliz ama boyle oluyor işde. Erkeği yeterli seviyede şımartıcan sonrası gelir.Hatayı yapan hep biz olduk.

evet duygusalız ya o üzülmesin diye uğraştıkça ters tepiyo :/

Onlar hep fazlasını isterler.Çünkü çevrede çok kız vardır . hepimizin aynı olduğunu düşünürler. özelliklede arkadaş çevresi tarafından şımartılıosa o zaten ayrı bi vaka. valla allahım herkese hakkında hayırlısını nasip etsin ne desek boş hepimiizn sorunu var şu erkeklerden..seviyoruz katlanıyoruz ama insan büyüdükçe daha mantıklı kararlar veriyo ve yaptıkları soğutuyo farkında değiller..

evet duygusalız ya o üzülmesin diye uğraştıkça ters tepiyo :/

aynen :26:
ama biraz sabretmek gerek artık, çok ilgi yaramıyor bunlara
ilgi ,sevgi herşeyi az göstermek lazım..
ama bunu uygulaması çok zorrrrrrr
yapabilen arkadaşlar varmı merak ediyorum
onlardan tavsiye bekliyorum vallahi :126:

aynen oyle soğutuyolar kendilerinden... mantıkla kalp savaş halinde soğudukçada mantık galip gelmeye başlıyo of of

olmazmı yaaa. onlarda ne tüyü var anlamıyorum ya varyaaa nasıl sözlerini dinletiyorlar. benim kız arkadaşım sevgilisyle 3 yıldır beraberler çocugun yapmadığı şey kalmadı romantizm ilgi alaka falan. kızlarla seviye koydu. izinleri eşitti. o nereye giderse arkadaşımda gidebiliyordu. çoğu zaman birlikte eğlencelere gidebiliyorlardı. ve en önemliside hep mantıklı karar verip hayatlarına devam ettiler. birbirlerine danıştılar bazen baba kız bazen abi kardeş bazen iki dost gibi. anlamıyorum cidden bize neden böyleleri düşmezki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…