Erkekler neden şımardı ilişkiler neden kısa sürüyor!!!!

bende bu çiftlere hayatım boyunca imrenerek baktım
ama artık diğer yüzümüzü göstermemiz lazımm

Son düzenleme:
bende bu çiftlere hayatım boyunca imrenerek baktım
ama artık diğer yüzümüzü göstermemiz lazımm

Canım herşey başta olucaktı. Şimdi yapamazsın değiştin olur. Bahaneler olur ayrılamaya kadar gider. Offf Offf derdin var anlaşılan çoook.

Canım herşey başta olucaktı. Şimdi yapamazsın değiştin olur. Bahaneler olur ayrılamaya kadar gider. Offf Offf derdin var anlaşılan çoook.

derdim çok bu konudan,
her dediğine tamam dedim, trip atmadım, kapris yapmadım
hoşgördüm, sevdim , çok sevdim
sonuç şımarık, kendini beğenmiş, burnu havada bi adam yarattım

derdim çok bu konudan,
her dediğine tamam dedim, trip atmadım, kapris yapmadım
hoşgördüm, sevdim , çok sevdim
sonuç şımarık, kendini beğenmiş, burnu havada bi adam yarattım

Desene aynıyızz. Kaç seneni verdin bu adama sen ?

3 yıl oldu sayılır,
gönül alma yok , asla naza kaprise gelemez
kaybetme korkusu hiç yok
işte böle arkadaşım

Sana şunu diyim. Sen bi kere trip yaparsın o senin tribine 1000 tane trip atar. Ağır adam rolleridir.En doğrusunu o bilir. o Yanlış yaparsa affetmek zorundasın o duruma kadar getirir kapris çekemez. Ama sen yanlış yaparsan ayvayı yedin. Ona göre belki herşey serbest ama sen kız olduğun için yasak. Belki onun bir çok yalanlarını yakaladın sustun belkide ama o senin bir yalanına dünyayı zehir eder sana. onu şımarttın sonuçta daha fazlasını ister ama onda o kadar yoktur. oda ilgi gösterir ama bi yere kadar. ama senden hep fazlasını ister.

Haksızsam söyle canımm.

aynennnnnnnn nasıl anlattın beni yaa
işte aynı şeyler
nasıl idare ediyosunuz pekii bu durumu

aynennnnnnnn nasıl anlattın beni yaa
işte aynı şeyler
nasıl idare ediyosunuz pekii bu durumu

Ben bunu hiçbir zaman yapmadım canım. Aslında yukardaki söz o kadar doğruki. Biz hiç kaçmadık. Biz alttan almamazlık yapmadık. Kaprislere dayanamadık.Hatamız bu.

Ben şu saate kadar çok uğraştım sustum alttan aldım tamam dedim. O AYRILSA ben ayrılmadım. O aldattığında kendi gururuma yedirdim. Aldatmasının sebebide ona çok güvenmekti. Hep sustum. bütün dediklerini yerine getirdim. Ben cepte oldum onun için. taa ki şu saate kadar. Askere gideli 1 ay oldu. Ve bugün ikimiz hakkındaki planları ertelediğini farkettim. geleceğimizi değil kendi bencilliğini attı ortaya.. Bundan sonraki onun hayatındaki pınar eski pınar olmayacak o askerden gelince.. Sana tavsiyem benim gibi olma. Belki değiştiremezsin 3 yıl olmuş ama kendini ezdirme ve gururundan ödün verme bu hayatta ilk başta kendini seveceksin daha sonra o.

benim 3,5 yıllık bir ilişkim var hayatım şimdi askerde kötü bir yanıyla karşılaşmadım şimdiye kadar Allah'a şükür . Kendi ilişkimize bakıyorum da biz ikimiz de birbirimizi hiç şımartmadık, birbirimize yasaklar koymadık saçma sapan kıskançlıklar yapmadık ya da ne biliyim öyle birbirimizin üzerine çok düşmedik. Ama her zaman biriminiz ne yaptığından diğerinini haberi oldu saçma sapan kıskançlıklar hiç yaşanmadı öyle yağlı ballı vıcık vıcık bir ilişki de yaşamıyoruz. Onu ağam paşam diye şımartmadım üzerine çok fazla düşmedim ama her fırsatta sevgimi ona olan bağlılığımı da hissetti. Galiba bayan olarak çok da romantik ve duygusal değilim ondan kaynaklanıyor biraz da. O da bana karşı sevgisini ilgisini hep hissettirdi ama ne biliyim böyle prensesmişim gibi de üstüme titiremedi. hani aşkımız hep ilk günkü gibi derler ya klişe olarak ama bakıyorum da bizim hep öyle bu 3,5 yılda sevgimizden ilgimizden bir şey değişmedi. Genelde çiftlerde ilişkinin ilk dönemlerinde yoğun bir ilgi ve sevgi gösterileri oluyor bu da zamanla azalınca ya da aslında normal olması gereken seviyeye inince insanlar kendinleri boşlukta hissediyor karşılarındaki erkeğin ya da kadının sevgisinden şüphe duymaya başlıyorlar.

Allah mutluluğunuzu bir ömür daim etsin tatlımmm.

arkadaşlar ilişkileri güzel giden , yada erkekleri ii idare eden arkadaşlardan ben yorum tavsiye yardım :26: bekliyorum
çok büyütülmeyecek bi konuda kavga ettikten sonra ilk siz mi arıyorsunuz
kaç gün bekliyorsunuz , tavır yapmayı bi insan bir hafta sürdürür mü yaa çıldıracağım

Bence ılıskınızı bı kere daha gozden gecır canım ıyı yanlarına bak kotu yanlarına bak oyle karar ver.bugun barısırsın yarında farklı bı konu ıcın trıp atarsa şaşma. Valla benımkı tavır yaptıgında 2-3 saat sonra kendı arıo bıde bana kızıo neden aramadın dıe belkıde senden beklıodur canım

Bir hafta uzun olmuş baya biz en fazla 2-3 saat konuşmadık bu zamana kadar genelde gün sonunda barıştık bazen o aradı bazen ben ne biliyim gurur yapmıyoruz pek galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…