Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

Benim en bakire diye övünecek birisi değilim. Temiz aile çocuklarında gözüm de yok zaten. Denk gelmedi mi, geldi. Ben kendim gittim, sırf benim yüzümden hayata küsmesin diye. E yani yaşadıklarımla böyle birinin günahına girecek değilim. Evinin kadını olmaya da merakım yok. Ben evlilik taraftarı bile değilim. Evlilik meraklısı değilim. Beni tanımamanıza veriyorum. Ben okumaya çalışan ve kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan birisiyim. Gözüm de yok kimsede. Çok ağır ithamlar bunlar
Veled sevişmeyince hayata mı küsecekmiş?

Doğru, 4. Kez kaldım işte, ceremesini, bedelleri hep ben ödeyeyim zaten.
Ödemeseydin ya!
Gitmeseydin adamın evine. Otursaydın evinde sınav zamanın gelince sakin sakin kalkıp sınavını verseydin.
Hem kendi ayağınla gidiyorsun. Ondan sonra da hep ben bedel ödüyorum diyorsun. Kim ödeyecek başka? Mahallenin muhtarı mı ödesin senin hatalarının bedellerini?
4 kez bir dersten kalıyorsan da şapkayı önüne koy, bir düşün derim. O dersi ilk veya ikinci seferde geçenlerin dört gözü dört kulağı yok, aynı bölümde okuduğunuz insanların yaptığı dersi sen niye yapamıyorsun, otur bir düşün.

Sakin olun itham falan yok, gözünüz böyle ailelerde de olabilir, Evlilik meraklısıda olabilirsiniz bu bizi ilgilendirmez ki. Toplumda genel bir profil vardır bu tarz ilişkileri rıza ile yaşayıp sonra bakirelik diye yırtınan biz onlara istinaden dedik .
Anladım, biliyorum bu forumda çook anlatılıyo böyle olaylar, siz de haklısınız tabi beni tanımadığınız için. Ben bu kadar şeyi yaşamışım zaten hayat boyu, daha ne diye gözüm evlilikte olsun ki? Temiz aile çocuğu zaten bize denk gelse bile dedim ya ben hani yaşadıklarımdan mtürü buluşmadım bu kişiyle. Zaten kendilerinden az sayıda bulunmakta. Ben sadece kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan ve kardeşine bakmaya kendini adamış birisiyim. Bu söz konusu adam da benim duygusal boşluğuma denk geldi ki bana kendini sevgili yaptırabildi. Ben bu çocuğu ilk gördüğümde hiç beğenmemiştim. Sevgili olma konusunda ısrarcı olan da oydu. Ben işte bu yüzden yalnızlığı seviyorum ya. Böyle insanlar beni insanlıktan soğuttu. Gerçekten aağzımdan burnumdan geldi bütün hayat

Ödemeseydin ya!
Gitmeseydin adamın evine. Otursaydın evinde sınav zamanın gelince sakin sakin kalkıp sınavını verseydin.
Hem kendi ayağınla gidiyorsun. Ondan sonra da hep ben bedel ödüyorum diyorsun. Kim ödeyecek başka? Mahallenin muhtarı mı ödesin senin hatalarının bedellerini?
4 kez bir dersten kalıyorsan da şapkayı önüne koy, bir düşün derim. O dersi ilk veya ikinci seferde geçenlerin dört gözü dört kulağı yok, aynı bölümde okuduğunuz insanların yaptığı dersi sen niye yapamıyorsun, otur bir düşün.
Ha bu arada bunun cevabı umursamaz oluşun. Hiç beğenmediğin, istemediğin bir adamın evine gitmek daha önemli senin için bir sınavı geçmektense.
Bak, desen ki adama aşığım o an sınavı gözüm görmedi. Valla sana derdim ki yaşa hayatını kuzum, bugünlerin geri gelmeyecek. Ama hem çok istediğin biri değil hem ortam sana göre değil. E o zaman ne diye sınavını yakıp da gidiyorsun? Ne bu amaçsızlık, saçmalıklar silsilesi? Olur olmaz her kişi için taviz verilmez hayatta. Değecek insanlar için yapılır fedakarlık, bunu da unutma. Değdi mi sence sınavının gitmesi, üstüne dedikodu çıkma ihtimali de var. Her türlü zarardasın ya.
Valla sevdiğin, istediğin biri olsa yaşadın bitti derdim. Ama yok yani öyle de değil.

Anladım, biliyorum bu forumda çook anlatılıyo böyle olaylar, siz de haklısınız tabi beni tanımadığınız için. Ben bu kadar şeyi yaşamışım zaten hayat boyu, daha ne diye gözüm evlilikte olsun ki? Temiz aile çocuğu zaten bize denk gelse bile dedim ya ben hani yaşadıklarımdan mtürü buluşmadım bu kişiyle. Zaten kendilerinden az sayıda bulunmakta. Ben sadece kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan ve kardeşine bakmaya kendini adamış birisiyim. Bu söz konusu adam da benim duygusal boşluğuma denk geldi ki bana kendini sevgili yaptırabildi. Ben bu çocuğu ilk gördüğümde hiç beğenmemiştim. Sevgili olma konusunda ısrarcı olan da oydu. Ben işte bu yüzden yalnızlığı seviyorum ya. Böyle insanlar beni insanlıktan soğuttu. Gerçekten aağzımdan burnumdan geldi bütün hayat
İşte burda hata yapıyorsun. Cinsel birliktelik yaşadın diye kötü çirkin lekeli iyi güzel mutlu ilişkiyi düzgün erkeği hak etmeyen birisi olmuyorsun tatlım bu kafadan acil çık. Yaptığının arkasında dur ve sefam olsun de. Kimler kimler evleniyor ne mutlu ve doyurucu ilişkiler yaşıyor senın sucun ne? Ayrıca şunu unutma artık günümüzde herkesin bir cinsel geçmişi var en temizim diyende dahi vardır. Böyle düşünüp kendi kendini ezikleme sakın

Aslında amacım üsturuplu veya üsturupsuz bir imaj çizmek değildi. 2 tane tanımadığım, daha önce de hiç evine gitmediğim 3 erkekle birlikte aynı eve girmeye korktum ve o yüzden ağladım bile. Ve de istemiyorum beraber olmayı. Neden olmayayım ki olmak istesem? Eşofman dediğiniz olay, zaten komple eve götürme olayı onun isteği üzerine oldu. Eşofman dediğiniz olay da ikimizin orta yolu gibi oldu. Çünkü ben beraber olmak istemiyordum. O da beraber olmak istiyordu ve böyle davrandı. Hatta diğer konumda da anlatmıştım, ısrarla "evime gelmeyeceksen hayatımda işin ne, seks yapmayacaksak en yakın kız arkadaşlarımdan ne farkın kalır" falan demişti.
niye sevismek istemediginiz insanla sevismek zorunda hissediyorsunuz. bir an once insanlara hayir demeyi ogrenmeniz gerek. imkaniniz varsa terapi alin

Eve girmekten korktuğun çocukla yatmaya korkmuyorsun ama ? Bu ne çelişki ? 3 tane erkekli eve giremeyecek kadar çekingen biriysen bu haltları da yememen gerekiyor siz bu şekilde davrandıkça yani söyledikleriniz aksi davranışlar sergiledikçe sadece kullanılırsınız başka da bir şey olmaz
Yatmaya da korktuğum ve de istemediğim için beraber olmadık işte. Diğer konumu okuduysanız. Karşı tarafın bir sürü kız arkadaşı var normal arkadaşım dediği ve yanında prezervatif taşıdığını belirtmişti, ben de o prezervatifleri attırmıştım. Okudunuz mu? Yazımda da belirtmişim zaten. Hatta çoğu kadın "hastalık kaparsın" vs demiş.

Keşke ilk başta beni boşalt dediğinde ayrılsaydın. Ay ne kadar itici bir çocuk canlandı şuan gözümde.

Ama sen gelirken onları evden çıkarması iyi olmamış. Yani çocuk biseyleri abartmasa bile onlar senin korktuğun şekilde anlar zaten.

Neyse olan olmuş artık yapacak bişey. Seni fazlaca çekingen buldum. İstemediğin hiç birşeyi kabul etme kocaman genç kızsın. O nasıl ısrar edebiliyorsa sende kararlı dur hayır demeyi öğren.
Daha neler demedi ki.... "Evime gelmeyeceksdn hayatımda işin ne?" "Seks yapmayacaksak normal yakın arkadaşlarımdan ne farkın kalır?" Sinemaya gidecektik, bana "Niye etek giymedin" diye azarlamıştı. Ben ona yanında taşıdığı prezervatifleri attırmıştım, o da etek giymemi istemişti. Sinemada bacaklarımı ellemeyi düşünüyordu sanırım. Pantolon giymiştim diye azarlamıştı. Ben daha önce de farkına varmıştım, bu çocuk bana farkına vardırdı. Benim başıma ne geldiyse şu yaşıma kadar, hep gitmem gereken yerlerden gidemediğim için gelmiş. Aman düzelir, aman düzeltirim, aman seviyorum... Benim insan bırakamama, vazgeçememe sıkıntım olduğunu söyledi psikologum. Bunun üzerine eğiliyoruz ama inanın, diğer yaşadıklarımda da çok zarar gördüm. Bence bi insan bu kadarını da haketmez ya. Aslında ettim... Çünkü bu süreçte ailemi çok üzdüm. Çok üzdüm... Müstahak o yüzden bana.

Namuslu bisekilde yapmis gibi bir izlenim veriyor. Yani elbisem vardi kotu bisry yapmadim gibisinden
Of niye öyle bi izlenim vermeye çalışayım ki? Zaten tanımadığım kişiler var burada. Ben o çocuğun elini tuttuğuma bile şu an pişman olduğum için, tiksinç olduğu için kendisi öyle dedim ve olayı anlattım. Olan bu şekilde. Niyetim yanlış anlaşılmış. Namus kafada biter bana göre. Kime namuslu görünebilirim ki? Kendime nasıl göründüğüm önemli benim için. Çünkü kendime saygı konusunda bazı problemler yaşıyorum.

Peki korktuğun bir yere neden gidiyorsun? Seni orada tutan ne var? Cinsellik kötü bir şey değil ama buraya yaşayıp yaşayıp da karlı taraf size sorbalık yapmış gibi lanse etmeniz kötü bir şey. Kimse bu zorbalıklara rağmen gidip beraber olmazdı(kıyafetle de olsa) Ayrıca sizin kendi düşünebilme yetiniz yok mu? Hayır demek çok mu zor yani
Karşı taraf bana zorbalık yaptı gibisinden lanse etmiyorum. Zaten kendisi bile kabul ediyor bana cinsel konuda zorbalık yaptığını. Ben ondan ayrıldığımda "iyi, en azından sana cinsellik konusunda zorbalık yapanın olmayacak" demiş birisi. Benim düşünme yetim var tabi ve de elimden geldiğince kullanmaya çalıştım, kendimi korumaya ancak bu kadar gücüm yetti şimdiye kadar. Zaten hayır deme konusunda problemlerim var

Aferin sana öncelikle, defalarca kez kaldığın dersin sınavından yine bir erkek için kalmayı başarmışsın. Bu mükemmel bir başarı. :KK54: Bundan sonra da böyle devam et tamam mı? Erkekler için her şeyinden ödün vermeye devam et.
Bir de ne demek kendime zarar vermeden onu "boşaltmak"? Yav sen kafayı mı yedin kızım? Adam istemediğin bir şey için zorluyor, sen de ihi ihi tamam diyorsun. Tek sorun arkadaşlarına söylemiş olması mı cidden? :deli:
Psikologum da aynısını söyledi malesef...

Şimdi sen sevişmek istedin mi istemedin mi ben orasını anlamadım. Net bir şekilde istemediysen kıyafetli şekilde sevişip adam boşalana kadar devam etmişsin. Yani o yüzden senin rızan ve onayın dahilinde olmuş. Eğer asla istemediysen hiç temasa gecmeyip arkadaşlarını gondermeyip belki de hatta oraya da gitmemen lazım. Ben senin ne istediğini çözemedim ki
Benim istediğim şey, bu adamın komple yeryüzünden kalkması. Bu ve bunun gibilerinin. Hikâye bazlı söyleyecek olursak benim istediğim şey bu adamla sevişmemek,seks yapmamak ve hatta elini bile tutmamak. Israrla hayatıma girdi, zaten sıkıntılı bi hayatım vardı, hayatımın içine edip gidenlerden biri işte... Daha doğrusu o gitmedi, ben yolladım. Çünkü bu konuda belirttiğim diğer başlığı okuduysanız defalarca arayıp 3 gün boyunca kız arkadaşına arattırdı. Ben de hiçbir şekilde açmadım telefonunu, kızla da ve onunla da Buluşmadım.

Ben okumaya çalışan ve kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan birisiyim. Gözüm de yok kimsede. Ço

Şu dediğiniz gerçek olsa adamin evine gitmek yerine oturur sınavınıza girerdiniz.
Siz sınavı sallayıp adamın evini tercih etmişsiniz bu okumaya çalışmak değil. Bi şekilde okumaya çalışıyorsunuz ama asıl amacınız değil.

Şu dediğiniz gerçek olsa adamin evine gitmek yerine oturur sınavınıza girerdiniz.
Siz sınavı sallayıp adamın evini tercih etmişsiniz bu okumaya çalışmak değil. Bi şekilde okumaya çalışıyorsunuz ama asıl amacınız değil.
Asıl amscım okumak fakat o an basiretim bağlandı gibi bi şey oldu.

Tahminimce arkadaşlarına söylemiştir de zaten arkadaşları da şaşırmamıştır.

Adamları evden kovunca adamlar evde temizlik için orada bulunmadığınızı biliyorlardır di mi?

Adamların sizin seviştiğinizi bilmelerinde ne sıkıntı var,onu anlamadım.

Benim istediğim şey, bu adamın komple yeryüzünden kalkması. Bu ve bunun gibilerinin. Hikâye bazlı söyleyecek olursak benim istediğim şey bu adamla sevişmemek,seks yapmamak ve hatta elini bile tutmamak. Israrla hayatıma girdi, zaten sıkıntılı bi hayatım vardı, hayatımın içine edip gidenlerden biri işte... Daha doğrusu o gitmedi, ben yolladım. Çünkü bu konuda belirttiğim diğer başlığı okuduysanız defalarca arayıp 3 gün boyunca kız arkadaşına arattırdı. Ben de hiçbir şekilde açmadım telefonunu, kızla da ve onunla da Buluşmadım.
O yüzden mi sinaviniza girmeyip eve gitmeyi seçtiniz bu ne yaman celiski

Tahminimce arkadaşlarına söylemiştir de zaten arkadaşları da şaşırmamıştır.

Adamları evden kovunca adamlar evde temizlik için orada bulunmadığınızı biliyorlardır di mi?

Adamların sizin seviştiğinizi bilmelerinde ne sıkıntı var,onu anlamadım.
Birincisi kişi okulumdan. İkincisi böyle birisi benim üzerimden fazlasını ekleyerek hava atmasın. Allah'ım... O kadar pişmanım ki onunla aynı yolda yürüdüğüm için bile. "Ben elde edebiliyorum bütün kızları, zoru başarıyorum haha" duygusunu yaşamasını istemiyorum arkadaşlarının gözünde.

X