Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

Ya sevişeceksen adam gibi seviş ya da adam gibi sevişme. Yok iç çamaşırı yok eşofman yukarı çıktım aşağı indim. Ne farketti? Cinsellik yaşadın işte, yaşamadığını mı sanıyorsun? Madem doğru bulmuyorsun niye karşındakinin iki sözüne tav olup sonra pişman oluyorsun? Hayır demeyi öğrensene. Niye kendine ait Bi kararın Bi duruşun yok. Niye arkasında duramayacağın şeyler yaşıyorsun. Hem de kendi isteğinle bile değil baskıyla. Madem bu kadar cinsellik istiyor ayrılsana, kardeşim biz birbirimize göre değiliz diye.
Tokmak davulu dolaşmış dolaşmış ama davulcu davul derisine vurmamış bundan dolayıda davulcu davul çaldı diyemiyoruz..........:KK70:hesabı işte.

Sınavın var, çok önemli ama adamın evine gidiyorsun. Sonra da öyleydi böyley bahaneler… Milleti evinden niye gönderiyorsun güvenmediğin adamın evinde ne işin var? Ne dedikleri ne düşündükleri o kadar önemli mi oturup konuşmamışsın bile tanımıyor seni bunlar. biz sevişcez evden gidin grup istemiyorum ( sanki tepene çullanmışlar gibi) gibi olmuş.
burda okuduğum en garip olaylardan bu.
Adam ne abazaymış safi onun için yapışmış, ısrar kıyamet zorba gibi aramış donla monla yanaşmış. Azar azar tam sekse ikna ederim demiş herhalde. Bence sen hayır demeyi öğrenmelisin özellikle ısrar/ naz dengesiyle ilgili . Kapıya yapışıp in diyen adama polisi ararım defol demen lazım.
Bu arada evet, şöyle oldu böyle oldu iyi ki gittiniz duvardan duvara sektik demiştir

bizim lise zamanlarında bir arkadaşımız vardı kız anal ilişki yaşayıp dururdu . Sonra da ben kız oğlan kızım derdi 😀 sizin ki de o hesap olmuş 😀
Çok var piyasada böyle ya. Sonra da en bakire benim diye övünüp iyi aile çocuklarına denk gelip şak diye pürüpak evinin kadını oluyorlar. Ah bu gözler kulaklar neler gördü duydu ahh:rolleyes::rolleyes:ama erkeklerede acımıyorum asla hak ediyorlar bu 2yüzlülüğü

Şimdi sizin derdiniz ne ben onu anlamadım. Madem Adınızın bu şekilde anılmasından rahatsız oldunuz, güvenmediğiniz insanların evinde ne işiniz var. Adamlara resmen sevişeceğiz evi boşaltın diye diretmişsiniz, şimdide dertleniyorsunuz. Derdiniz bundan sonraki erkek arkadaşlarınıza temiz saf bakireyi oynayamamanız sanırım. Çünkü sizde biliyorsunuz erkekler bizden daha dedikoducu. Geçmiş olsun. Size bir abla tavsiyesi hayatta her zaman yaptıklarınızın arkasında duracak kadar dürüst olmanızı tavsiye ederim. Madem arkasında duramıyorsunuz yaşamayın. Böyle yapıp yapıp suçu da erkeğe atmak hoş birşey değil. Kocaman kızsınız bekar öğrenci evinde ev boşaltın diye diretip erkek arkadaşınızın sizle ne yapacağını düşündünüz acaba. Baştan beri erkek arkadaşınızın niyet belli tüm konulardan. Sizde böyle naz niyaz yapıp sonra giderek vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz kendinize mi yalan söylüyorsunuz ben anlamadım.

Aslında amacım üsturuplu veya üsturupsuz bir imaj çizmek değildi. 2 tane tanımadığım, daha önce de hiç evine gitmediğim 3 erkekle birlikte aynı eve girmeye korktum ve o yüzden ağladım bile. Ve de istemiyorum beraber olmayı. Neden olmayayım ki olmak istesem? Eşofman dediğiniz olay, zaten komple eve götürme olayı onun isteği üzerine oldu. Eşofman dediğiniz olay da ikimizin orta yolu gibi oldu. Çünkü ben beraber olmak istemiyordum. O da beraber olmak istiyordu ve böyle davrandı. Hatta diğer konumda da anlatmıştım, ısrarla "evime gelmeyeceksen hayatımda işin ne, seks yapmayacaksak en yakın kız arkadaşlarımdan ne farkın kalır" falan demişti.
Sizde böyle adam sizi ev çağırdığında sevişmek isteyeceğni hiç düşünmediniz. Bizde buna inandık şimdi. Gitti sizin cici masum saf bakire imajı geçmiş olsun.

Şimdi sizin derdiniz ne ben onu anlamadım. Madem Adınızın bu şekilde anılmasından rahatsız oldunuz, güvenmediğiniz insanların evinde ne işiniz var. Adamlara resmen sevişeceğiz evi boşaltın diye diretmişsiniz, şimdide dertleniyorsunuz. Derdiniz bundan sonraki erkek arkadaşlarınıza temiz saf bakireyi oynayamamanız sanırım. Çünkü sizde biliyorsunuz erkekler bizden daha dedikoducu. Geçmiş olsun. Size bir abla tavsiyesi hayatta her zaman yaptıklarınızın arkasında duracak kadar dürüst olmanızı tavsiye ederim. Madem arkasında duramıyorsunuz yaşamayın. Böyle yapıp yapıp suçu da erkeğe atmak hoş birşey değil. Kocaman kızsınız bekar öğrenci evinde ev boşaltın diye diretip erkek arkadaşınızın sizle ne yapacağını düşündünüz acaba. Baştan beri erkek arkadaşınızın niyet belli tüm konulardan. Sizde böyle naz niyaz yapıp sonra giderek vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz kendinize mi yalan söylüyorsunuz ben anlamadım.
Bundan sonra erkek arkadaşım olacağını sanmıyorum. Yapıp yapıp suçu ona attığım da yok. Okumamışsınız sanırım yazdıklarımı tam olarak. Zevk almadım bile. Benim istediğim bir şey değildi bu. Bu kadar ısrar üstüne oldu. Yanlış anlamışsınız

Sizde böyle adam sizi ev çağırdığında sevişmek isteyeceğni hiç düşünmediniz. Bizde buna inandık şimdi. Gitti sizin cici masum saf bakire imajı geçmiş olsun.
Saf ve bakire imajı çizdiğim falan yok zaten. Ne diye böyle bi imaj çizeyim ki? Bana hep söylerdi, evime gelip gitmeye alış, hatta ilk başta kız arkadaşlarım da olur, sana ilişmeyeceğim merak etme derdi. Ben biraz onun ısrarlarına boyun eğerek ve inanarak hata yaptım.

Çocuk zaten evine girmekten korktuğumu biliyor. Kendisine güvenemediğimi de. Başka korkulacak bir şey yok ki? 3 tane erkekli eve girmenin neresi korkunç değil ve başka korkunç olan ne? Ha bi de 3 kere kaldığım sınavımı böyle birisi için tkerar seneye bırakmam korkunç.

3 tane erkekli eve gitmek korkunç değil. Üniversitede 5 erkekli eve tek gittiğim de oldu. Ama sana tecavüz etme ihtimali olan birinin evine gitmek korkunç.

Ya gerçekten bu iki yüzlülük bana çok çirkin geliyor. Her haltı yiyeyim ama hala bakireyim o yüzden ilişkiye girmiş sayılmam. Daha yaptığınızın arkasında duracak cesaretiniz yok. Ayrıca arkadaşlarına/anlatmadı bilemem ama salak olmayan herkes ev arkadaşı kız arkadaşım gelecek sen evden git derse evde neler döneceğini anlar. Adam kafanıza silah dayamamış sınavınız önemli madem çalışıp girseydiniz erkek arkadaşınızla buluşmak yerine.
Ikiyüzlülük.... Zaten diğer konuyu bi okusaydınız anlardınız da siz muhtemelen onlara da yalan dersiniz. Böyle bi adamın şeyini içime almak zorunda değilim bakire olmasam bile. Ortada her haltı yiyeyim de bakire olayım gibisinden hir şey yok. Beni tanımıyorsunuz ve diğer konuyu okumamışsınız sadece. Zaten aynen, hep böyle olur "sınava çalışsaydın, kafana silah mı dayadık yapsaydın, etseydin".... Doğru, 4. Kez kaldım işte, ceremesini, bedelleri hep ben ödeyeyim zaten.

Arkadaşına niye geç geldin diye kızmış. Arkadaşı seviyesinden emin olamaz ama erkek arkadaşın bir şey anlatmasa da yaşanma ihtimali olan şeyleri sezinler

Sen sex yaptın ,sevistin. Zarın bakire olabilir ama bedenin değil. Erkeklerde biliyordur yatağa attım diye boburlenmek degil de ustunkapali belli etmiştir.
Ortada zarın veya bedenin bakire olması gibisinden bi şey yok zaten. Diğer konuyu okuyun. Beni tanımamanıza veriyorum bu cümlelerinizi.

Saf ve bakire imajı çizdiğim falan yok zaten. Ne diye böyle bi imaj çizeyim ki? Bana hep söylerdi, evime gelip gitmeye alış, hatta ilk başta kız arkadaşlarım da olur, sana ilişmeyeceğim merak etme derdi. Ben biraz onun ısrarlarına boyun eğerek ve inanarak hata yaptım.
Tam da öyle bir derdiniz var adamla yediğiniz haltları okulda diğerleri öter de bundan sonraki sevgililerinize masum bakire ayağı yapamama korkusu yüzünden açmadınız mı bu konuyu? Madem iki defa kaldığınız bir sınavınız var ne işimiz vardı elin sürekli ağzında sevişme lafı olan adamının yanında. Birde sınava girmek yerine adamın evine gitmişsiniz, güya orada girecek mişsiniz sınava? Hadi bu saçmalığa da inandık diyelim. Ben bir sınava böyle kötü bir şekilde girmişsiniz ama adama kızıp gitmek yerine ev boşalttırıp adamla sevişmenin sınır pazarlığını yapmışsınız. Sadece ailenize yazık. Boşuna adama laf etmeyin karakter leş ama en azından dürüstmüş. Baştan beri niyetide talebi de belli. Siz hala bu adamla o konuşmalardan sonra aynı eve girip ev boşalttırıyorsanız sizinde niyet belliymiş ama şimdi sonucu yüklenmek ağır gelmiş o kadar.

Tam da öyle bir derdiniz var adamla yediğiniz haltları okulda diğerleri öter de bundan sonraki sevgililerinize masum bakire ayağı yapamama korkusu yüzünden açmadınız mı bu konuyu? Madem iki defa kaldığınız bir sınavınız var ne işimiz vardı elin sürekli ağzında sevişme lafı olan adamının yanında. Birde sınava girmek yerine adamın evine gitmişsiniz, güya orada girecek mişsiniz sınava? Hadi bu saçmalığa da inandık diyelim. Ben bir sınava böyle kötü bir şekilde girmişsiniz ama adama kızıp gitmek yerine ev boşalttırıp adamla sevişmenin sınır pazarlığını yapmışsınız. Sadece ailenize yazık. Boşuna adama laf etmeyin karakter leş ama en azından dürüstmüş. Baştan beri niyetide talebi de belli. Siz hala bu adamla o konuşmalardan sonra aynı eve girip ev boşalttırıyorsanız sizinde niyet belliymiş ama şimdi sonucu yüklenmek ağır gelmiş o kadar.
Hâlâ sevgili diyorsunuz da benim bundan sonra sevgili yapacak ne gücüm var, ne de mecalim. Beni tanımamanıza veriyorum. Sevgili değil mesele. Ben diğer konuyu okumanızı tavsiye ederim. Bakire ayağı yaptığım yok. Ben zaten hayatımda bu çocuktan önce olmuş olan insanlara bunun bilgisini ilk haftadan vermiş birisiyim. Yalancı değilim. Tabi bunun sıkıntısını sonradan yine ben çektim de. Böyle bir adamın şeyini içime bakire olmasam da alacak da değilim. Sınavlar online oluyor bu dönem. O yüzden öyle söyledi çocuk. Sınır pazarlığı değil. Kendisi de çocukların evde olmamasını istedi zaten benim daha rahat olmam açısından. Bu tek alınmış bir karar değil

Bundan sonra erkek arkadaşım olacağını sanmıyorum. Yapıp yapıp suçu ona attığım da yok. Okumamışsınız sanırım yazdıklarımı tam olarak. Zevk almadım bile. Benim istediğim bir şey değildi bu. Bu kadar ısrar üstüne oldu. Yanlış anlamışsınız

25 değilsiniz bence 17 falansınız ve size bunları yapan üniversiteli biri ev arkadaşları fln, doğru mudur?

Çünkü 17 yaşında bir kızı zorbalıkla cinsellik yaşatan yaşça büyük bir erkekle olan tepkiler bunlar 25 değilsiniz

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin en yakın kız arkadaşı

Bu konumdaki çocukla sevgiliyken onun doğum gününde emrivaki yaparak evine götürdü beni. Benim de o saatte 3. Kez kaldığım dersten sınavım vardı. O yüzden sınavı kaçırdım. Sonra sınava internetten girmeye çalıştık falan filan. Bana normalde "Benim evde laptop var, oradan gireriz" demişti. Ben de evdeki 2 arkadaşının çıkması şartıyla gelebileceğimi söyledim ama geldiğimde çıkmamış oldukları için kapıdan içeriye girmeyip aşağıya indim ağlayarak. Çünkü 3 tane erkek evde ne yapacaktım? Korktum. Sınava o yüzden aşağıda telefonumdan girmek durumunda kaldım ve ayaküstü girdiğim için sınavdan 25 almışım. Sonra çocuk "arkadaşlarım senin için evden çıktılar" deyip beni tekrardan evine götürdü. Önce odasını gösterdi falan, sonra sarılıp uyumak istedi ve düğmelerimi açmaya başladı. O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi. Diğer konuda anlattığım üzere benim üzerimde iç çamaşırım, onun da eşofmanlı bi şekilde kıyafet üzerinden sevişme oldu. Pantolonunu çıkarıp eşofmanını giydi hatta. O şekilde kıyafetli bi şekilde çıplaklık olmadan boşaldı. Sonra beni öpüp sevdiğini söyledi. Ve sarılıp uyuduk. Sonra başka bi kız arkadaşı geldi, ben çağırmıştım çocuğun evine tek girmemek için, kız bizim okuldandı yine. O kız, ben, sevgilim otururken ev arkadaşı olan diğer 2 çocuk da geldi. Sohbet ettik öyle. Sonra çantamı alıp çıkacakken çocuk beni zorlamış gibi hissettiğini ve kötü hissettiğini falan söyledi. Sonra çıktık, beni evime bıraktı. Zaten iki alt sokağında oturuyorum. 4 gün sonra yine eve davet etti. Hâlbuki uzun bir süre dayanacağını söylemişti. Ben yine arkadaşının çıkmasını söyledim ve çıkmış. Bu sefer kıyafetli bile sevişmedim, sadece gerdanımı öptü. Dudaktan öpüşmedik bile. İttirdim çünkü onu. Sonra çocuk eve geldi. Ben de diğer çocuk gelince evden çıkmak istedim ve çıktık evden. Sonra benimki arkadaşına kızmış "niye erken geldin?" diye. Sizce arkadaşlarına o günkü kıyafetli sevişmemizi direk seks yaptık diye anlatmış mıdır? Erkekler böyle üstüne koyarak anlatırlar mı? Çünkü neticede seks yapmadık. Yani tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Zaten şu anda da ayrıyız, ben ayrıldım ondan ama benim içime dert olduğu için soruyorum. Arkadaşına, erken geldiği için kızmış neticede. Ve de erkek arkadaşlarına çok soğuk davrandığım için erkek arkadaşları rahatsız olmuşlar. Az konuşan birisi olduğum için " bizi hiç takmıyo, bizle oturmuyo" demişler benimkine. Gözümüzün içine bile bakmadı demişler. Ne düşünüyorsunuz? Benimki kendiyle övünüyo mudur acaba "yatağa attım" gibisinden? Neticede ilişkiye girmedik ve çıplaklık yoktu onda da, bende de.

Valla bir erkeğin “ben o kızla yattım “ deyip demediğini bu forumdan kimse söyleyemez, zira erkekler ellerini tutmadıkları kızlar için bile ben o kızla yattım diyebiliyor.

Şimdi sizin davranışlarınıza gelince, düşünce tarzınız bana biraz tuhaf geldi. Sırf erkek arkadaşınız sizi cinsellik konusunda darlamasın diye öyle saçma bir sevişmeye razı olmuşsunuz. Bence bi oturup düşünün sizin için aşk nedir, ilişki nedir, sevişmek nedir ve ne anlam ifade ediyor. Sırf erkek arkadaşınız sussun diye sevişmek sağlıklı değil. Erkek arkadaşınızın size öyle bir şey dayatması da sağlıklı değil.

Ayrıca arkadaşlarına ne anlattığını ne yapacaksınız, biz anlatmıştır ya da anlatmamıştır desek ne değişecek?

Çok var piyasada böyle ya. Sonra da en bakire benim diye övünüp iyi aile çocuklarına denk gelip şak diye pürüpak evinin kadını oluyorlar. Ah bu gözler kulaklar neler gördü duydu ahh:rolleyes::rolleyes:ama erkeklerede acımıyorum asla hak ediyorlar bu 2yüzlülüğü
Benim en bakire diye övünecek birisi değilim. Temiz aile çocuklarında gözüm de yok zaten. Denk gelmedi mi, geldi. Ben kendim gittim, sırf benim yüzümden hayata küsmesin diye. E yani yaşadıklarımla böyle birinin günahına girecek değilim. Evinin kadını olmaya da merakım yok. Ben evlilik taraftarı bile değilim. Evlilik meraklısı değilim. Beni tanımamanıza veriyorum. Ben okumaya çalışan ve kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan birisiyim. Gözüm de yok kimsede. Çok ağır ithamlar bunlar

Benim en bakire diye övünecek birisi değilim. Temiz aile çocuklarında gözüm de yok zaten. Denk gelmedi mi, geldi. Ben kendim gittim, sırf benim yüzümden hayata küsmesin diye. E yani yaşadıklarımla böyle birinin günahına girecek değilim. Evinin kadını olmaya da merakım yok. Ben evlilik taraftarı bile değilim. Evlilik meraklısı değilim. Beni tanımamanıza veriyorum. Ben okumaya çalışan ve kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan birisiyim. Gözüm de yok kimsede. Çok ağır ithamlar bunlar
Sakin olun itham falan yok, gözünüz böyle ailelerde de olabilir, Evlilik meraklısıda olabilirsiniz bu bizi ilgilendirmez ki. Toplumda genel bir profil vardır bu tarz ilişkileri rıza ile yaşayıp sonra bakirelik diye yırtınan biz onlara istinaden dedik .

X