Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

Oral yok. İşte ben de ondan bahsediyorum. Oral moral yoktu ve bunu olmamasına rağmen olmuş gibi anlatır mı erkekler diye. Kendisi söylemişti malesef o etek giymedim diye beni azarladığı sinemadan çıkınca. "Benim bu durumum, artık bi hedef hâline geldi" gibisinden bi laf etmişti. O yüzden öyle söyledim.
Ya oralı örnek olarak verdim.

Vardır yoktur ne fark eder?

Sevişilmişse bu işin oralı da aynı analı da bence.

Neyse…

Adam madem sizi bu kadar büyük hedef olarak gördü,o zaman anlatır haklı olarak.

Hedef bu kolay mı?

Kaç tane adam hedef olarak kadın belirler ki?

Belirleyen de anlatır. Anlatması da çok normal bence.

Hedefine ulaşan herkes abarta abarta anlatmak ister,doğal olarak.

Okudum konuyu. Yorumumu zerre etkilemedi. Bakire olmaya bu kadar takılmıyorsanız niye sürekli seks yapmadık, tam anlamıyla ilişkiye girmedik vurgusu yapıyorsunuz? Kelimeye bu kadar takılmayın. Bakirelik kavramını kullanmadan yazayım yine aynı kapıya çıkıyor yaptığınız iki yüzlülük evet. Bal gibi sevişmişsiniz. Bir de kıyafetli sevişmemizi direkt seks yaptık diye anlatmış mıdır demişsiniz. Böyle saçmasapan kavramlar uydurmak iki yüzlülük. Bir şey yaşamışsınız arkasında durun bari. Sevişmişsiniz gayet.

Sınava girmek sizin sorumluluğunuzdaydı elbette ki bedelini de siz ödeyeceksiniz. Adam kendisini gizlememiş ki. Ne istediği ne olduğu olacağı zaten belli. İçim niye rahat olsun ayrıca konuyu okuyup çıkıyorum, kendime dert edinecek değilim. Karşı taraftan bana ne konuyu siz açmışsınız elbette size yorum yapacağım. Adam sizi evine zorla götürmemiş. Hadi beni boşalt diye kafanıza silah dayamamış. Ne yaptıysanız kendi hür iradenizle bile isteye yapmışsınız. Şimdi diyorsunuz bana bunları yaşatan bedel ödemiyor. Kimse zorla bir şey yaşatmamış size. İstemiş yaşamışsınız. Yaşananlardan memnun değilseniz kendi kararlarınızı sorgulayacak bedelini de elbette siz ödeyeceksiniz
Çünkü bakire olsam da olmasam da böyle birisinin şeyini almadığımı ve olayı zaten anlatabilmek için bu konuya vurgu yapmam gerektiğini söylemem lâzımdı. Olayı abartarak anlatmasını sordum bende ve o yüzden bu konuya vurgu yapmam lâzımdı. Bence fazla vicdansızsınız. Ikiyüzlülük yaptığımı düşünmüyorum. Gerçekten de kıyafetle oldu, yani ne ben onun organını, ne de o benimkisini görmedik. Seks yapmakla bu ikisi çok farklı şeyler. Bunun nesi ikiyüzlülük? Erkekler arasında "vermek" tabiri, benim için kullanılsın istemediğimi vurgulamak istedim. Sevişmek olarak değil tam olarak ve yüzeysel bir şeydi. Ben zaten yaptığım her şeyin arkasındayım ama yaptığım şeylerin arkasında olduğum için yapmadığım şeyler de üzerime kalsın istemedim, herkes gibi.

Konuyu kendinize dert zaten edinmeyin fakst karşı taraf, yani ben ediniyorum. Biraz vicdanınız olsun o yüzden. Siz burada böyle kırıcı yorumlar yapıp madem sallamayıp geçiyosunuz ama karşı tarafın da bi kalbi var. Siz benim yerimde olsaydınız bu çocuğa kimbilir napardınız. Şimdi buradan klavye üstünde bana sallaması kolay. Kendi hür iradem değil, zorla bi şey yaşatmadı değil. Madem zotla bi şey yaşatmadı, neden o zaman kendisini bana karşı tacizci gibi hissettiğini söylesin? "Kız da istekliydi" der geçerdi. Ben zaten kendi kararımı sorguluyorum ve sorgulamaya da devam edeceğim. Onda bi problem yok. Fakat burada onun da sıkıntısını çekmesi gereken bir durum var ki nitekim kendi kız arkadaşına olayı anlattığımda, o da bana hak verdi.

Ki nitekim bunun gerçekten sizin dediğiniz tabirle "hür irademle" olmayanı yani elimin kolumun tutulması versiyonunu da yaşadığımı zaten öteki konumda okudunuz. Neyin tecavüz sayılıp sayılmayacağını en iyi ben bilirim. Bu çocuk elimi kolumu tutmamış olabilir, dövmemiş olabilir ama bunu yapmaması beni ilişkiye zorladığı gerçeğini değiştirmez. Benim hür iradem söz konusu tam olarak bu konuda sayılamaz. Çünkü ben gerçekten isteksizdim.

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin en yakın kız arkadaşı

Bu konumdaki çocukla sevgiliyken onun doğum gününde emrivaki yaparak evine götürdü beni. Benim de o saatte 3. Kez kaldığım dersten sınavım vardı. O yüzden sınavı kaçırdım. Sonra sınava internetten girmeye çalıştık falan filan. Bana normalde "Benim evde laptop var, oradan gireriz" demişti. Ben de evdeki 2 arkadaşının çıkması şartıyla gelebileceğimi söyledim ama geldiğimde çıkmamış oldukları için kapıdan içeriye girmeyip aşağıya indim ağlayarak. Çünkü 3 tane erkek evde ne yapacaktım? Korktum. Sınava o yüzden aşağıda telefonumdan girmek durumunda kaldım ve ayaküstü girdiğim için sınavdan 25 almışım. Sonra çocuk "arkadaşlarım senin için evden çıktılar" deyip beni tekrardan evine götürdü. Önce odasını gösterdi falan, sonra sarılıp uyumak istedi ve düğmelerimi açmaya başladı. O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi. Diğer konuda anlattığım üzere benim üzerimde iç çamaşırım, onun da eşofmanlı bi şekilde kıyafet üzerinden sevişme oldu. Pantolonunu çıkarıp eşofmanını giydi hatta. O şekilde kıyafetli bi şekilde çıplaklık olmadan boşaldı. Sonra beni öpüp sevdiğini söyledi. Ve sarılıp uyuduk. Sonra başka bi kız arkadaşı geldi, ben çağırmıştım çocuğun evine tek girmemek için, kız bizim okuldandı yine. O kız, ben, sevgilim otururken ev arkadaşı olan diğer 2 çocuk da geldi. Sohbet ettik öyle. Sonra çantamı alıp çıkacakken çocuk beni zorlamış gibi hissettiğini ve kötü hissettiğini falan söyledi. Sonra çıktık, beni evime bıraktı. Zaten iki alt sokağında oturuyorum. 4 gün sonra yine eve davet etti. Hâlbuki uzun bir süre dayanacağını söylemişti. Ben yine arkadaşının çıkmasını söyledim ve çıkmış. Bu sefer kıyafetli bile sevişmedim, sadece gerdanımı öptü. Dudaktan öpüşmedik bile. İttirdim çünkü onu. Sonra çocuk eve geldi. Ben de diğer çocuk gelince evden çıkmak istedim ve çıktık evden. Sonra benimki arkadaşına kızmış "niye erken geldin?" diye. Sizce arkadaşlarına o günkü kıyafetli sevişmemizi direk seks yaptık diye anlatmış mıdır? Erkekler böyle üstüne koyarak anlatırlar mı? Çünkü neticede seks yapmadık. Yani tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Zaten şu anda da ayrıyız, ben ayrıldım ondan ama benim içime dert olduğu için soruyorum. Arkadaşına, erken geldiği için kızmış neticede. Ve de erkek arkadaşlarına çok soğuk davrandığım için erkek arkadaşları rahatsız olmuşlar. Az konuşan birisi olduğum için " bizi hiç takmıyo, bizle oturmuyo" demişler benimkine. Gözümüzün içine bile bakmadı demişler. Ne düşünüyorsunuz? Benimki kendiyle övünüyo mudur acaba "yatağa attım" gibisinden? Neticede ilişkiye girmedik ve çıplaklık yoktu onda da, bende de.
Canım sana kötü bir haberim var. Kıyafetinizi çıkarmamanızın bir anlamı yok seks yapmışsınız zaten🤦‍♀️

Hahaha gerçekten şaka olmalısın, herkes kendi boncuğuna sahip çıksın yeter ben niye sizinkinin sahibi olayım 😂😂 siz kendinizi kandırmaya devam edin. Bakireligim gitmedi surece seks yapmamış oldum, yok canım başka emrin var mı. Bir adamla aynı odaya girdin mi, özel bölgelerinizle sürtündünüz mu, öpüşüp koklastiniz mi, adamı boşalttın mi, hepsi evet o zaman neyi kafası bu. Sizin kafaya göre seks yapıp sonra diktirmekte normaldir, sıfırlanır yani..
Çıplak değildik. Onun normal kız arkadaşı da odaya giriyor, seks mi yapmış oluyor? Bakirelik gibi bi durumu iddia ettiğim yok zaten. Diktirmiş birisi miyim ki benim için normal olsun? Bilip bilmeden konuşuyosunuz işte. Öpüşmekle seksin ne alâkası olabilir? Boşalma konusuna bi şey diyemem ama bunlarla seks bir değil.

Zaten ayrıldım, o evimin önüne geldi bekledi, sonra yine ayrıldım ben, yani ayrıyız zaten şu an. Ayrılan da benim. Baya ısrarcı birisi kendisi, niye böyle taktı anlamadım da. Arkadaşlarına anlatacağı bi durum yok ortada, ben de merak ediyorum erkekler anlatırlar mı, naparlar diye.
anlarmıştır muhtemelen, abartmasada en azından yasadıklarinizi.

Yatmaya da korktuğum ve de istemediğim için beraber olmadık işte. Diğer konumu okuduysanız. Karşı tarafın bir sürü kız arkadaşı var normal arkadaşım dediği ve yanında prezervatif taşıdığını belirtmişti, ben de o prezervatifleri attırmıştım. Okudunuz mu? Yazımda da belirtmişim zaten. Hatta çoğu kadın "hastalık kaparsın" vs demiş.
Kız bu tatile prezervatifle giden lezbiyen arkadaşı olan sevgili mi. Sen daha ayrılmadı mı bundan. :KK4:

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin en yakın kız arkadaşı

Bu konumdaki çocukla sevgiliyken onun doğum gününde emrivaki yaparak evine götürdü beni. Benim de o saatte 3. Kez kaldığım dersten sınavım vardı. O yüzden sınavı kaçırdım. Sonra sınava internetten girmeye çalıştık falan filan. Bana normalde "Benim evde laptop var, oradan gireriz" demişti. Ben de evdeki 2 arkadaşının çıkması şartıyla gelebileceğimi söyledim ama geldiğimde çıkmamış oldukları için kapıdan içeriye girmeyip aşağıya indim ağlayarak. Çünkü 3 tane erkek evde ne yapacaktım? Korktum. Sınava o yüzden aşağıda telefonumdan girmek durumunda kaldım ve ayaküstü girdiğim için sınavdan 25 almışım. Sonra çocuk "arkadaşlarım senin için evden çıktılar" deyip beni tekrardan evine götürdü. Önce odasını gösterdi falan, sonra sarılıp uyumak istedi ve düğmelerimi açmaya başladı. O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi. Diğer konuda anlattığım üzere benim üzerimde iç çamaşırım, onun da eşofmanlı bi şekilde kıyafet üzerinden sevişme oldu. Pantolonunu çıkarıp eşofmanını giydi hatta. O şekilde kıyafetli bi şekilde çıplaklık olmadan boşaldı. Sonra beni öpüp sevdiğini söyledi. Ve sarılıp uyuduk. Sonra başka bi kız arkadaşı geldi, ben çağırmıştım çocuğun evine tek girmemek için, kız bizim okuldandı yine. O kız, ben, sevgilim otururken ev arkadaşı olan diğer 2 çocuk da geldi. Sohbet ettik öyle. Sonra çantamı alıp çıkacakken çocuk beni zorlamış gibi hissettiğini ve kötü hissettiğini falan söyledi. Sonra çıktık, beni evime bıraktı. Zaten iki alt sokağında oturuyorum. 4 gün sonra yine eve davet etti. Hâlbuki uzun bir süre dayanacağını söylemişti. Ben yine arkadaşının çıkmasını söyledim ve çıkmış. Bu sefer kıyafetli bile sevişmedim, sadece gerdanımı öptü. Dudaktan öpüşmedik bile. İttirdim çünkü onu. Sonra çocuk eve geldi. Ben de diğer çocuk gelince evden çıkmak istedim ve çıktık evden. Sonra benimki arkadaşına kızmış "niye erken geldin?" diye. Sizce arkadaşlarına o günkü kıyafetli sevişmemizi direk seks yaptık diye anlatmış mıdır? Erkekler böyle üstüne koyarak anlatırlar mı? Çünkü neticede seks yapmadık. Yani tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Zaten şu anda da ayrıyız, ben ayrıldım ondan ama benim içime dert olduğu için soruyorum. Arkadaşına, erken geldiği için kızmış neticede. Ve de erkek arkadaşlarına çok soğuk davrandığım için erkek arkadaşları rahatsız olmuşlar. Az konuşan birisi olduğum için " bizi hiç takmıyo, bizle oturmuyo" demişler benimkine. Gözümüzün içine bile bakmadı demişler. Ne düşünüyorsunuz? Benimki kendiyle övünüyo mudur acaba "yatağa attım" gibisinden? Neticede ilişkiye girmedik ve çıplaklık yoktu onda da, bende de.
Bu hissettikleriniz ve sorularınız o kadar uzucu ve sacma ki, lutfen asagıdakı yazdıklarımı dıkkate alın.
1.Hiç kimse size istemediginiz bir şeyi psikolojik baskıyla yaptıramaz, bu ister sevişme olsun ister baska bir şey. Kendini boyle rahatsız hissettigin bir kişiyle asla ikinci kez bile gorusmemelısın.
2. Insanlar senin arkandan ne konusursa konussun, ister birlikte olduk desin ister eli elime degmedi desin, ister iyi ister kotu...bunlar senin degerini, yasananları degiştirmez. lutfen dikkate alma.
3. Evde arkadasları var dıye gırmemek, onlarla konusmamak ne kadar ayıp etmişsin. İletişim denen bir şey var, kimse kimseyi yemiyor. Guvenmıyorsan hiç gitmeseydın, arkadaslarının evden cıkmasını ıstemen dunyanın en sacma seyı olmus.
4. Sonuncu ve en onemlısı, senin sınavın kaldıgın dersler varsa en onemlısı bu, zevk bile almadıgın rahat hissetmedigin bir ortamda olacagına derslerıne odaklan, burada o arkadasını suclayamazsın kendi hatan yuzunden kalmıssın.

Çıplak değildik. Onun normal kız arkadaşı da odaya giriyor, seks mi yapmış oluyor? Bakirelik gibi bi durumu iddia ettiğim yok zaten. Diktirmiş birisi miyim ki benim için normal olsun? Bilip bilmeden konuşuyosunuz işte. Öpüşmekle seksin ne alâkası olabilir? Boşalma konusuna bi şey diyemem ama bunlarla seks bir değil.
Yapmadıklarını nerden biliyorsun ki? Onlar da pekala öbüşmüş olabilir seks yapmadan.

Zorbalıkla alâkalı bu konu. Kendisi de zorbalık yaptığını biliyor ve kabul ediyor. Bu kadar reddeden bi kıza bu şekilde sürekli azarlıyodu, tartışmamız oluyodu, başka bi şey konuşamaz olmuştuk. Yani yakın kız arkadaşına anlattığımda bile arkadaşı zorbalık olduğu konusunda hemfikir oldu ve siz mi olamıyosunuz
Ya arkadasım zorbalık ne demek? O zaman taciz etmis bu adam seni bunu mu duymak istiyorsun? Sen kendin söylemedin mi ısrarla"istemedim" diye. Ee kardeşim sen kendi isteğinle adamın evine git kend isteğinle seviş sonra bu konuda zorbalık yapıyor de. Bu arada ben istemediğim halde benim eşim bile zorlayamaz beni. Neden? Çünkü beynimi kullanabiliyorum kendi iradem var. Zorlama değil bu şu an sizin durumunuzda şsntaj falan da yok bildiğim kadarıyla. Yani kendi isteğinle sevismis oluyorsun. Ayrıca bilginize sevismek kötü bir şey değil tuvalete gidip yemek yemek kadar normal bi şey.

Çünkü bakire olsam da olmasam da böyle birisinin şeyini almadığımı ve olayı zaten anlatabilmek için bu konuya vurgu yapmam gerektiğini söylemem lâzımdı. Olayı abartarak anlatmasını sordum bende ve o yüzden bu konuya vurgu yapmam lâzımdı. Bence fazla vicdansızsınız. Ikiyüzlülük yaptığımı düşünmüyorum. Gerçekten de kıyafetle oldu, yani ne ben onun organını, ne de o benimkisini görmedik. Seks yapmakla bu ikisi çok farklı şeyler. Bunun nesi ikiyüzlülük? Erkekler arasında "vermek" tabiri, benim için kullanılsın istemediğimi vurgulamak istedim. Sevişmek olarak değil tam olarak ve yüzeysel bir şeydi. Ben zaten yaptığım her şeyin arkasındayım ama yaptığım şeylerin arkasında olduğum için yapmadığım şeyler de üzerime kalsın istemedim, herkes gibi.

Konuyu kendinize dert zaten edinmeyin fakst karşı taraf, yani ben ediniyorum. Biraz vicdanınız olsun o yüzden. Siz burada böyle kırıcı yorumlar yapıp madem sallamayıp geçiyosunuz ama karşı tarafın da bi kalbi var. Siz benim yerimde olsaydınız bu çocuğa kimbilir napardınız. Şimdi buradan klavye üstünde bana sallaması kolay. Kendi hür iradem değil, zorla bi şey yaşatmadı değil. Madem zotla bi şey yaşatmadı, neden o zaman kendisini bana karşı tacizci gibi hissettiğini söylesin? "Kız da istekliydi" der geçerdi. Ben zaten kendi kararımı sorguluyorum ve sorgulamaya da devam edeceğim. Onda bi problem yok. Fakat burada onun da sıkıntısını çekmesi gereken bir durum var ki nitekim kendi kız arkadaşına olayı anlattığımda, o da bana hak verdi.

Ki nitekim bunun gerçekten sizin dediğiniz tabirle "hür irademle" olmayanı yani elimin kolumun tutulması versiyonunu da yaşadığımı zaten öteki konumda okudunuz. Neyin tecavüz sayılıp sayılmayacağını en iyi ben bilirim. Bu çocuk elimi kolumu tutmamış olabilir, dövmemiş olabilir ama bunu yapmaması beni ilişkiye zorladığı gerçeğini değiştirmez. Benim hür iradem söz konusu tam olarak bu konuda sayılamaz. Çünkü ben gerçekten isteksizdim.

Ben vicdansız değilim siz gerçekleri görmek istemiyorsunuz. Hep başkaları suçlu, hep başkaları kötü. Sayfalardır sizi eleştiren herkesle çat çat kavga etmeye çalışacağınıza bir durup düşünün haklı olabilirler mi acaba diye. Çocuğa siz kendini tacizci gibi hissettirmişsinizdir ayni burada yaptığınız gibi. Çocuk size rızanız dışında bir şey yaptı mı, yapmadı. Sizi en başında ilişkiye zorluyordu bu çocuk psikolojik baskı kuruyordu üstünüzde. Kendi ağzıyla söylüyordu seks olmasa normal arkadaşımdan ne farkın var diye. Siz bunu söyleyen niyetini bildiğiniz adamın evine gittiniz mi gittiniz? Hatta evi boşaltmasını istediniz mi istediniz? Sonrasında ne olacağını düşünüyordunuz kardeş kardeş oturacak mıydınız? Ya geçin bunları. İsteksizseniz yaşamasaydınız bu kadar basit. İsteksiz olmanız yaşadığınız gerçeğini değiştirmiyor ki. Kendi hür iradeniz tam bu konuda sayılır yani. Ne kendinizi ne bizi kandırın

Çıplak değildik. Onun normal kız arkadaşı da odaya giriyor, seks mi yapmış oluyor? Bakirelik gibi bi durumu iddia ettiğim yok zaten. Diktirmiş birisi miyim ki benim için normal olsun? Bilip bilmeden konuşuyosunuz işte. Öpüşmekle seksin ne alâkası olabilir? Boşalma konusuna bi şey diyemem ama bunlarla seks bir değil
Neyin kafasi bu Allah aşkına ne duymak istiyorsun, evet bacım seks yapmadın en namuslu sensin adam da arkandan agliyordur böyle bir kızı nasıl kaybettim diye, bize ne ne yaptığın nasıl yaptığın.

Canım sana kötü bir haberim var. Kıyafetinizi çıkarmamanızın bir anlamı yok seks yapmışsınız zaten🤦‍♀️
Ya sizin gönlünüz olacaksa hadi öyle olmuş olsun diyeceğim fakat onun gibi biriyle seks yapma cümlesi bile beni iğrendiriyor, varsayım olarak bile konduramıyorum. :KK43: ay çok kötü oldum, düşünmek bile sinirlendiriyo beni şu an

Kız bu tatile prezervatifle giden lezbiyen arkadaşı olan sevgili mi. Sen daha ayrılmadı mı bundan. :KK4:
Evet ya. Ta kendisi. Ayrılalı 2 ay oldu zaten. Çoktan ayrıldım o gün telefonlarını açmadım, 250 kez aradı, o arkadaşına arattırdı falan, hatta siz de telefonu açmayışıma aferin demiştiniz.

Yapmadıklarını nerden biliyorsun ki? Onlar da pekala öbüşmüş olabilir seks yapmadan.
Heh tamam, şimdi oldu. Zaten kötü hissediyorum kendimi, bu yorumunuzla kat kat arttı kötü hissetmem. Teşekkürler. Ben bu ihtimali düşününce bile sinirleniyorum da neyse. Ben de hep kandırılan oluyorum nedense, o arkadaşım, bu arkadaşım diyerekten

Of niye öyle bi izlenim vermeye çalışayım ki? Zaten tanımadığım kişiler var burada. Ben o çocuğun elini tuttuğuma bile şu an pişman olduğum için, tiksinç olduğu için kendisi öyle dedim ve olayı anlattım. Olan bu şekilde. Niyetim yanlış anlaşılmış. Namus kafada biter bana göre. Kime namuslu görünebilirim ki? Kendime nasıl göründüğüm önemli benim için. Çünkü kendime saygı konusunda bazı problemler yaşıyorum.
Yok hani birkac kez zikrettin elbiseyle oldugunu. Yani ne farkeder ha elbise ha elbisesiz. Garip geldi yani. Ama seni gercekten seven kisi bu sekilde davranmaz. Kendini kullandirma. Hani cok seversin olur birtakim seyler ama burada gercektsn ask yok. Adam sadece kendini dusunmus ama ileri gidememis. Dul olsaydin cok farkli davranirdi. Amac belli anladin mi

Heh tamam, şimdi oldu. Zaten kötü hissediyorum kendimi, bu yorumunuzla kat kat arttı kötü hissetmem. Teşekkürler. Ben bu ihtimali düşününce bile sinirleniyorum da neyse. Ben de hep kandırılan oluyorum nedense, o arkadaşım, bu arkadaşım diyerekten
Yani yapacak bir şey yok, adam tuttuğunu affetmiyor, bunu reddetmek de hayatına çok büyük bir fayda sağlamayacak.

Ya arkadasım zorbalık ne demek? O zaman taciz etmis bu adam seni bunu mu duymak istiyorsun? Sen kendin söylemedin mi ısrarla"istemedim" diye. Ee kardeşim sen kendi isteğinle adamın evine git kend isteğinle seviş sonra bu konuda zorbalık yapıyor de. Bu arada ben istemediğim halde benim eşim bile zorlayamaz beni. Neden? Çünkü beynimi kullanabiliyorum kendi iradem var. Zorlama değil bu şu an sizin durumunuzda şsntaj falan da yok bildiğim kadarıyla. Yani kendi isteğinle sevismis oluyorsun. Ayrıca bilginize sevismek kötü bir şey değil tuvalete gidip yemek yemek kadar normal bi şey.
Sevişmek normal bi şey de bu kişiyle değil, ondan dolayı böyle tepkiler veriyorum ya zaten. Eh yani, kendi isteğiyle denilemez tam olarak ama boşverin. İşte ben de ondan bahsediyorum. Bu irademi karşı taraf neden göremiyo ya da ben mi yeteri kadar yansıtamadığım için böyle zorlama yoluna gidiyor, onu çözmeye çalışıyorum. Bu girdaptan kurtulmam lâzım. Çünkü her zaman hayatta istediğin şeyleri yapmış olmuyosun

bizim lise zamanlarında bir arkadaşımız vardı kız anal ilişki yaşayıp dururdu . Sonra da ben kız oğlan kızım derdi 😀 sizin ki de o hesap olmuş 😀
Aynı lise mi acaba😂😂bizde de vardı kızlık bozulmasın diye anal ilişki yaşamış arkadaş, aslında özünü düşünseler ne kadar acı bir durum ama bunun farkında dahi değiller, iki yüzlülükten başka birşey değil

X