Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

Aslında amacım üsturuplu veya üsturupsuz bir imaj çizmek değildi. 2 tane tanımadığım, daha önce de hiç evine gitmediğim 3 erkekle birlikte aynı eve girmeye korktum ve o yüzden ağladım bile. Ve de istemiyorum beraber olmayı. Neden olmayayım ki olmak istesem? Eşofman dediğiniz olay, zaten komple eve götürme olayı onun isteği üzerine oldu. Eşofman dediğiniz olay da ikimizin orta yolu gibi oldu. Çünkü ben beraber olmak istemiyordum. O da beraber olmak istiyordu ve böyle davrandı. Hatta diğer konumda da anlatmıştım, ısrarla "evime gelmeyeceksen hayatımda işin ne, seks yapmayacaksak en yakın kız arkadaşlarımdan ne farkın kalır" falan demişti.
Yapmasaydınız işte buradaki herkes bunu söylüyor, cinselligin orta yolu olmaz, istemiyorsanız hayır diyecektiniz, ısrar mi ediyor tekmeyi basacaktınız.
Bir imaj cizme derdinde olmasanız, "arkamdan boyle boyle diyor mudur" diye konu açmazsınız.
Öğrenmek istediginiz seyi soyleyeyim mi; evet bence sizin arkanızdan insanlara "soyle yaptik, boyle yaşadık" diye anlatmıştır. Çünkü size saygi duysa sizi sekse zorlamaz, size saygi duysa elinizden tutup "gel buraya neden korkuyorsun, bak bu hasan, bu da ahmet, beyler bu da benim kız arkadasim" derdi.

Yapmasaydınız işte buradaki herkes bunu söylüyor, cinselligin orta yolu olmaz, istemiyorsanız hayır diyecektiniz, ısrar mi ediyor tekmeyi basacaktınız.
Bir imaj cizme derdinde olmasanız, "arkamdan boyle boyle diyor mudur" diye konu açmazsınız.
Öğrenmek istediginiz seyi soyleyeyim mi; evet bence sizin arkanızdan insanlara "soyle yaptik, boyle yaşadık" diye anlatmıştır. Çünkü size saygi duysa sizi sekse zorlamaz, size saygi duysa elinizden tutup "gel buraya neden korkuyorsun, bak bu hasan, bu da ahmet, beyler bu da benim kız arkadasim" derdi.
Hayır zaten defalarca dedim ve ayrıldım da. Kapımın önünde bekledi. Sonra yine ayrıldım. İmaj çizmeye çalışmıyorum ama adım da çıksın istemem yani. Neticede aynı okuldayız. Mevzu onların gözünde imaj çizmek değil. Mevzu genel. Anladım. Teşekkür ederim

Çocuk, yani karşı taraf ısrarla evine davet ettiği için ve de ben her seferinde dışarıda durmak isteyerek onu bloke etmeye çalıştığım için olamadı. Hem bunun dışarıda tanımakla alâkası yok ki.. 10 yıldır tanıdığım birisi bile olsa tanıyamadığın bazı özellikleri karşına çıkabiliyor.
Biz de üniversite okuduk, biz de ev arkadasimizla kaldik, bizim de erkek arkadasimizin ev arkadaslari vardi. Tuttu elimizden kız, erkek bütün arkadaslariyla tanıştırdı.
Şuan kocam olur kendisi!
Dışarıda tanımakla çok alakası var, 10 yıldır tanıdığın insan, gazozuna ilaç atmaz merak etme.

Biz de üniversite okuduk, biz de ev arkadasimizla kaldik, bizim de erkek arkadasimizin ev arkadaslari vardi. Tuttu elimizden kız, erkek bütün arkadaslariyla tanıştırdı.
Şuan kocam olur kendisi!
Dışarıda tanımakta çok alakası var, 10 yıldır tanıdığın insan, gazozuna ilaç atmaz merak etme.
Anladım, niye bu kadar takıldınız ki ev arkadaşlarının evden çıkmasına? Tanıştırdı zaten, dışarıda da bir kere oturduk ama yine de sevgilimin kendisiyle bile eve girmek durumunda değilim ki. Niye bu kadar ısrarcı?
Ben 10 yıllık arkadaşımın en büyük yalancı olduğunu 10. Yıl sonunda bi olay vesilesiyle öğrenmiştim. O hiç belli olmaz bu arada

Arkadaism kafan mı güzel, sevgilinle evde başbaşa kalmak için diğerlerini zorla gondertmişsin. Sence insanlar ödev yaparken ses olmasın diye mi çıktı evden rahat rahat seviş diye mi?
Kimsenin evinin huzurunu bu şekilde kaçırmaya hakkın yok aslında ama neyse. Ekmek bitse gitmeye üşenen insanlar iyi arkadaşı halvet oldu diye çıkmışlar. Erkeklerin su dayanışmasina hayranım.
Ayrıca adam size zorbalık yapıyor, zorla kendini elletiyor , cinsellik pazarlığı yapıyor. Hala koyun gibi adamın evine gitmeye devam ediyorsunuz. Sizin kendinize saygınız yok, elin ogullari sizin için ne derse desin. Bence takılmaniz gereken yer çok başka

Anladım, niye bu kadar takıldınız ki ev arkadaşlarının evden çıkmasına? Tanıştırdı zaten, dışarıda da bir kere oturduk ama yine de sevgilimin kendisiyle bile eve girmek durumunda değilim ki. Niye bu kadar ısrarcı?
Ben 10 yıllık arkadaşımın en büyük yalancı olduğunu 10. Yıl sonunda bi olay vesilesiyle öğrenmiştim. O hiç belli olmaz bu arada
Hanımefendiciğim ısrarcıysa kabul etmeseydiniz, evine gitmek zorundasiniz demedim zaten, ısrarlarını neden kabul ettiniz siz önce bunu söyleyin?
Takılacak konu çünkü, evime kira ödeyeceğim, ev arkadasim her seferinde bana "oolum evden bir gidin, işim var" diyecek öyle mi?
Kusura bakmayin ama biz buna maalesef ki "eve kız atmak" diyoruz ve bu cümledeki kız sizsiniz farkında mısınız? Hani farkında degilseniz belirteyim; bu cümle hoş bir cümle değil!

Hanımefendiciğim ısrarcıysa kabul etmeseydiniz, evine gitmek zorundasiniz demedim zaten, ısrarlarını neden kabul ettiniz siz önce bunu söyleyin?
Takılacak konu çünkü, evime kira ödeyeceğim, ev arkadasim her seferinde bana "oolum evden bir gidin, işim var" diyecek öyle mi?
Kusura bakmayin ama biz buna maalesef ki "eve kız atmak" diyoruz ve bu cümledeki kız sizsiniz farkında mısınız? Hani farkında degilseniz belirteyim; bu cümle hoş bir cümle değil!
Çünkü karşı taraf, ayrılmama rağmen ısrarla evimin önünde bekledi, barışmak için ve beni elde etmek için çok çabaladı ve zaten seviyordum da. Hatta diğer konumda da yazmışım, 3 gün boyunca 250 kez beni arayıp açmadığımda kız arkadaşlarına arattırdığını falan. Madem bu kadar ısrar ediyo, kendime zarar verdirmeden ikimizin de istediği olmuş oldu ama yalanmış. Tekrar 4 gün sonra evine çağırdı beni çünkü.
Evet, farkındayım ama ben de zaten gerçekten amacım huzur bozmak veya imaj çizmeye çalışmak değildi. Ben ayrılmıştım ve çocuğu gözden çıkarmıştım bile

Arkadaism kafan mı güzel, sevgilinle evde başbaşa kalmak için diğerlerini zorla gondertmişsin. Sence insanlar ödev yaparken ses olmasın diye mi çıktı evden rahat rahat seviş diye mi?
Kimsenin evinin huzurunu bu şekilde kaçırmaya hakkın yok aslında ama neyse. Ekmek bitse gitmeye üşenen insanlar iyi arkadaşı halvet oldu diye çıkmışlar. Erkeklerin su dayanışmasina hayranım.
Ayrıca adam size zorbalık yapıyor, zorla kendini elletiyor , cinsellik pazarlığı yapıyor. Hala koyun gibi adamın evine gitmeye devam ediyorsunuz. Sizin kendinize saygınız yok, elin ogullari sizin için ne derse desin. Bence takılmaniz gereken yer çok başka
:KK43: haklısınız malesef. Onların huzurunu kaçırmamak sevgilimin elindeydi, kendisi bu kadar eve gelmemde veya ilişki konusunda ısrarcı olmayarak hepimizin huzurunu korumuş olurdu. İşte ondan bahsediyorum. Eve gelen başka kız arkadaşları da olmuş ve oluyordu. Yani her eve gelen halvet diye bi şey yok diye düşünmemişler midir?

:KK43: haklısınız malesef. Onların huzurunu kaçırmamak sevgilimin elindeydi, kendisi bu kadar eve gelmemde veya ilişki konusunda ısrarcı olmayarak hepimizin huzurunu korumuş olurdu. İşte ondan bahsediyorum. Eve gelen başka kız arkadaşları da olmuş ve oluyordu. Yani her eve gelen halvet diye bi şey yok diye düşünmemişler midir?
Düşünmemişlerdir. Evden gidiyorsak aşnak fişnak pompa var demişlerdir 🤷🏻‍♀️

Sevgilin iyi niyetli değil cinsellik iki tarafın isteği ile olan bir şey sevgili olduğun kişilerin her dediğini yapmak zorunda değilsin yaranmak için HAYIRSA HAYIRDIR! arkadaşları ne düşünürse düşünsün sen kendinle ilgilen.

Ya bu adam tatile giderken yanına kondom aldığını sana söyleyen insan, böyle ağzı gevşek - cinsel hayatının reklamıni yapmayı seven birisi. Üstelik karaktersiz. Sence söylememe ihtimali var mı?
Bosver, uzak dur onların cevresinden. Kimler kimlerle yatıyordur zaten,sana gelene kadar...merak etme, dedikodu değeri bile taşımaz bu , duyulsa bile. Sonuçta bunu paylaştıkları kisiler de sevgililerinin evine girip çıkıyordur, üniveriste ortamı. Kim senin neyini kınayacak?

Eve gelen başka kız arkadaşları da olmuş ve oluyordu. Yani her eve gelen halvet diye bi şey yok diye düşünmemişler midir?
Ha bir de o kızlar 'onlar çıkmadan ben girmem,başbaşa olalım' diye kapıda bekleyip bir de ağlıyor muydu?
Tabii ki hayır. Yani onlarinki normalken sizinki amacını belli eden bir şey olmuş. Benim de ev arkadaşım beni çıkarsa,bir şey anlatmasına bile gerek yok. Bilirdim evden neden kovulduğumu

Çocuk zaten evine girmekten korktuğumu biliyor. Kendisine güvenemediğimi de. Başka korkulacak bir şey yok ki? 3 tane erkekli eve girmenin neresi korkunç değil ve başka korkunç olan ne? Ha bi de 3 kere kaldığım sınavımı böyle birisi için tkerar seneye bırakmam korkunç.
Eve girmekten korktuğun çocukla yatmaya korkmuyorsun ama ? Bu ne çelişki ? 3 tane erkekli eve giremeyecek kadar çekingen biriysen bu haltları da yememen gerekiyor siz bu şekilde davrandıkça yani söyledikleriniz aksi davranışlar sergiledikçe sadece kullanılırsınız başka da bir şey olmaz

Vallahi paşalar gibi sevgilinizle elele evine gidip, arkadaslarina selam verip, oturup muhabbet edip, iyi geceler diyip herkes odalarına dağılsaydı, evde, disarda hep beraber programlar yapilsaydi yani kisacasi normal bir sevgili hayati gibi yaşasaydiniz sevgiliniz oyle seyler soylemezdi, soylemeye calissa da arkadaslari "len oolum ayip degil ki kiz arkadasin hakkinda boyle konusuyorsun" derlerdi.
Sen milleti evden cikarttirip eve girmissin, sevgilinin "ooo şöyle yaptik, böyle yaptik" demesine gerek yok ki, ne yaptiginizi sanacak evden cikarttigin arkadaslari? Edebiyat tartıştığınızı mı? Münazara yaptığınızı mı?
Kusura bakmayın da göğüsleyemeyeceginiz eylemleri yapmayınız.
Ve evet bu yaptığınız davranisla daha usturuplu degil daha usturupsuz imaj ciziyorsunuz!
Eşofmanla sürtünmek nedir allesen?
Gerdan mı? akhdjskak
Aynen öyle evden çıkarttığı adamlar sadece oturduklarını düşünmedi herhalde🤣

Başka şeyleri de kafaya takıyorum da, aynı okuldayız ya, o yüzden bunu bi tık daha fazla takıyor olabilirim :KK43: şu an ayrıyız bu arada, ayrılmıştım ben 2 ay önce ondan bu hareketleri yüzünden..
Keşke ilk başta beni boşalt dediğinde ayrılsaydın. Ay ne kadar itici bir çocuk canlandı şuan gözümde.

Ama sen gelirken onları evden çıkarması iyi olmamış. Yani çocuk biseyleri abartmasa bile onlar senin korktuğun şekilde anlar zaten.

Neyse olan olmuş artık yapacak bişey. Seni fazlaca çekingen buldum. İstemediğin hiç birşeyi kabul etme kocaman genç kızsın. O nasıl ısrar edebiliyorsa sende kararlı dur hayır demeyi öğren.

Çünkü karşı taraf, ayrılmama rağmen ısrarla evimin önünde bekledi, barışmak için ve beni elde etmek için çok çabaladı ve zaten seviyordum da. Hatta diğer konumda da yazmışım, 3 gün boyunca 250 kez beni arayıp açmadığımda kız arkadaşlarına arattırdığını falan. Madem bu kadar ısrar ediyo, kendime zarar verdirmeden ikimizin de istediği olmuş oldu ama yalanmış. Tekrar 4 gün sonra evine çağırdı beni çünkü.
Evet, farkındayım ama ben de zaten gerçekten amacım huzur bozmak veya imaj çizmeye çalışmak değildi. Ben ayrılmıştım ve çocuğu gözden çıkarmıştım bile
Yapmayın lütfen .3. kez kaldığınız dersten yine kaldınız.Universite okumayı siz çok yanlış anlamissiniz.Aileniz için çok üzüldüm

Ya sevişeceksen adam gibi seviş ya da adam gibi sevişme. Yok iç çamaşırı yok eşofman yukarı çıktım aşağı indim. Ne farketti? Cinsellik yaşadın işte, yaşamadığını mı sanıyorsun? Madem doğru bulmuyorsun niye karşındakinin iki sözüne tav olup sonra pişman oluyorsun? Hayır demeyi öğrensene. Niye kendine ait Bi kararın Bi duruşun yok. Niye arkasında duramayacağın şeyler yaşıyorsun. Hem de kendi isteğinle bile değil baskıyla. Madem bu kadar cinsellik istiyor ayrılsana, kardeşim biz birbirimize göre değiliz diye.
Namuslu bisekilde yapmis gibi bir izlenim veriyor. Yani elbisem vardi kotu bisry yapmadim gibisinden

Hayır zaten defalarca dedim ve ayrıldım da. Kapımın önünde bekledi. Sonra yine ayrıldım. İmaj çizmeye çalışmıyorum ama adım da çıksın istemem yani. Neticede aynı okuldayız. Mevzu onların gözünde imaj çizmek değil. Mevzu genel. Anladım. Teşekkür ederim
Defalarca demeniz bir anlam ifade etmiyor ,o istedi siz istemediniz ama gönlü olsun diye sevistiniz mi sevistiniz mesele bitti . Eğip bükmeye gerek yok olana bakın, arkanızdan laf etmiştir çünkü siz böyle bir adamla sevgili oldunuz O istedi diye onun için, en önemli sınava girmemiş birisiniz .Hayata bakış açınızı degiştirin, başkasınin zorlamalari ve istekleri doğrultusunda yaşamayı bırakın korkmayın yalnızlıktan ölmezsiniz.

Çocuk zaten evine girmekten korktuğumu biliyor. Kendisine güvenemediğimi de. Başka korkulacak bir şey yok ki? 3 tane erkekli eve girmenin neresi korkunç değil ve başka korkunç olan ne? Ha bi de 3 kere kaldığım sınavımı böyle birisi için tkerar seneye bırakmam korkunç.
Peki korktuğun bir yere neden gidiyorsun? Seni orada tutan ne var? Cinsellik kötü bir şey değil ama buraya yaşayıp yaşayıp da karlı taraf size sorbalık yapmış gibi lanse etmeniz kötü bir şey. Kimse bu zorbalıklara rağmen gidip beraber olmazdı(kıyafetle de olsa) Ayrıca sizin kendi düşünebilme yetiniz yok mu? Hayır demek çok mu zor yani

Zaten ayrıldım, o evimin önüne geldi bekledi, sonra yine ayrıldım ben, yani ayrıyız zaten şu an. Ayrılan da benim. Baya ısrarcı birisi kendisi, niye böyle taktı anlamadım da. Arkadaşlarına anlatacağı bi durum yok ortada, ben de merak ediyorum erkekler anlatırlar mı, naparlar diye.
Ya herif dümdüz sevişmek istiyor, beğenmiş de niye takmasın ki? Adım başı sevişebileceği, güvenilir biri çıkmıyordur ki karşısına, elinin altında hep hazır biri bulunmuyordur ki. Birçok kadın senin gibi korkuyor haklı olarak, erkek ortamında t*ş*k muhabbetine meze olur muyum, tehdit eder mi falan diye. Ha deyince sevişebilmek için de ciddi ilişki yapmaya bakıyorlar bu yüzden bazıları.

X