Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

O yüzden mi sinaviniza girmeyip eve gitmeyi seçtiniz bu ne yaman celiski
Eve gitmeyi seçmedim. Olaylar eve gitmem yönünde gelişti. Ben zaten eve giremedim bile ilk başta ve de gerçekten sınavıma girecektim. Zaten o gün de kardeşim hastaydı ve karşı tarafın doğum günüydü. Ben de karşı tarafa hediyemi vermeye ve doğum gününü kutlamaya gittim 1 saat. Sonra da o bunu fırsat bilip kendi ksndine arkadaşlarını aradı, evden çıkın diye. Bi daha kimseye acımayacağım yok doğum günüymüş, 1 saat kutlayayım ayıp olmasın diye. Onu öğrenmiş olduk

Çünkü karşı taraf, ayrılmama rağmen ısrarla evimin önünde bekledi, barışmak için ve beni elde etmek için çok çabaladı ve zaten seviyordum da. Hatta diğer konumda da yazmışım, 3 gün boyunca 250 kez beni arayıp açmadığımda kız arkadaşlarına arattırdığını falan. Madem bu kadar ısrar ediyo, kendime zarar verdirmeden ikimizin de istediği olmuş oldu ama yalanmış. Tekrar 4 gün sonra evine çağırdı beni çünkü.
Evet, farkındayım ama ben de zaten gerçekten amacım huzur bozmak veya imaj çizmeye çalışmak değildi. Ben ayrılmıştım ve çocuğu gözden çıkarmıştım bile
bir savcilik personeli büyük bir ablan olarak şunu söyleyeyim canim sana; dua et elleme öpme ile bitmiş bu iş. sana zorla da sahip olabilirdi ve sen utanıp sessiz kalabilirdin, sonra sesin çıkmadı diye çok daha ötelere gidebilirdi mevzu. şikayetçi olsan çamaşırların incelenecek beden muayenen yapılacak aman allahimneler neler daha. çok şükür hiçbiri olmamis. o sebeple abartarak mi anlattı hiç mi anlatmadı bosver takılma bunlara. kurtulduğun için sadaka ver

Birincisi kişi okulumdan. İkincisi böyle birisi benim üzerimden fazlasını ekleyerek hava atmasın. Allah'ım... O kadar pişmanım ki onunla aynı yolda yürüdüğüm için bile. "Ben elde edebiliyorum bütün kızları, zoru başarıyorum haha" duygusunu yaşamasını istemiyorum arkadaşlarının gözünde.
Tamam da adamın evindeki insanları evden kovunca zaten seviştiğiniz belli olmuştur.

Fikirleriniz çok değişik.

Çözemedim.

Sevişmenin üzerine fazla ne eklenebilir ya da sevişmek neden zor olsun onu anlamadım.

Bakireliğe önem vermeyen bir çok genç her gün sevişip sevişip duruyor. Size özel bir durum yok,rahat olun.

Daha neler demedi ki.... "Evime gelmeyeceksdn hayatımda işin ne?" "Seks yapmayacaksak normal yakın arkadaşlarımdan ne farkın kalır?" Sinemaya gidecektik, bana "Niye etek giymedin" diye azarlamıştı. Ben ona yanında taşıdığı prezervatifleri attırmıştım, o da etek giymemi istemişti. Sinemada bacaklarımı ellemeyi düşünüyordu sanırım. Pantolon giymiştim diye azarlamıştı. Ben daha önce de farkına varmıştım, bu çocuk bana farkına vardırdı. Benim başıma ne geldiyse şu yaşıma kadar, hep gitmem gereken yerlerden gidemediğim için gelmiş. Aman düzelir, aman düzeltirim, aman seviyorum... Benim insan bırakamama, vazgeçememe sıkıntım olduğunu söyledi psikologum. Bunun üzerine eğiliyoruz ama inanın, diğer yaşadıklarımda da çok zarar gördüm. Bence bi insan bu kadarını da haketmez ya. Aslında ettim... Çünkü bu süreçte ailemi çok üzdüm. Çok üzdüm... Müstahak o yüzden bana.
Okudukça asabim bozuldu . Böyle çocuğun a*na sçar kafasını duvara surterim. Beyinsiz

Çocuk zaten evine girmekten korktuğumu biliyor. Kendisine güvenemediğimi de. Başka korkulacak bir şey yok ki? 3 tane erkekli eve girmenin neresi korkunç değil ve başka korkunç olan ne? Ha bi de 3 kere kaldığım sınavımı böyle birisi için tkerar seneye bırakmam korkunç.
Kimse için sinavimdan olmazdım. Sizin de pek niyetiniz yoktu anlaşılan sınava girmekte. Ayrıca size uygun olmayan birşeyi yapmak zorunda değilsiniz. Yok öyle yaptık yok böyle yaptikla olacak iş değil bunlar. Size ters bir durumsa ne gerek var yani

bir savcilik personeli büyük bir ablan olarak şunu söyleyeyim canim sana; dua et elleme öpme ile bitmiş bu iş. sana zorla da sahip olabilirdi ve sen utanıp sessiz kalabilirdin, sonra sesin çıkmadı diye çok daha ötelere gidebilirdi mevzu. şikayetçi olsan çamaşırların incelenecek beden muayenen yapılacak aman allahimneler neler daha. çok şükür hiçbiri olmamis. o sebeple abartarak mi anlattı hiç mi anlatmadı bosver takılma bunlara. kurtulduğun için sadaka ver
Zaten diğer konumda da bahsettiğim gibi 15 yaşlarımda başıma böyle bi olay gelmişti ve ben yine susmak zorunda kalmıştım. Zaten ona sus buna sus öyle öyle direk tımarhaneye diye millet de dalga geçiyor sonra işte. :KK43: İşkence yaşantısı. Biliyorum, aynen öyle. Zaten o yüzden ayrıldım kendisinden, çok zorladı beni gerek arkadaşları, gerek kendisi ama çok şükür ayrıldım. Teşekkür ederim

Karşı taraf bana zorbalık yaptı gibisinden lanse etmiyorum. Zaten kendisi bile kabul ediyor bana cinsel konuda zorbalık yaptığını. Ben ondan ayrıldığımda "iyi, en azından sana cinsellik konusunda zorbalık yapanın olmayacak" demiş birisi. Benim düşünme yetim var tabi ve de elimden geldiğince kullanmaya çalıştım, kendimi korumaya ancak bu kadar gücüm yetti şimdiye kadar. Zaten hayır deme konusunda problemlerim var
Ya zorbalıkla falan alakası yok sen kabul edip gitmissin adamın evine iraden yok mu

Zaten diğer konumda da bahsettiğim gibi 15 yaşlarımda başıma böyle bi olay gelmişti ve ben yine susmak zorunda kalmıştım. Zaten ona sus buna sus öyle öyle direk tımarhaneye diye millet de dalga geçiyor sonra işte. :KK43: İşkence yaşantısı. Biliyorum, aynen öyle. Zaten o yüzden ayrıldım kendisinden, çok zorladı beni gerek arkadaşları, gerek kendisi ama çok şükür ayrıldım. Teşekkür ederim
geçmiş olsun. öyle çok görüyorum ki bu olaylardan ve çokta üzülüyorum. benim de iki kizim var evet şu an küçükler ama Allah ömür verirse büyüyecektir ve bu konu kabus gibi maalesef. kendinizi pisliklerden korumak zorundasınız. geçti insallah bitti gitti. dert etmeyibirak ve okuluna ailene hayatına odaklan. o beyni ile ürolojik bölgesi yer değiştirmiş olan amipte isterse millete yattık desin. it ürür kervan yürür salla😍

Ikiyüzlülük.... Zaten diğer konuyu bi okusaydınız anlardınız da siz muhtemelen onlara da yalan dersiniz. Böyle bi adamın şeyini içime almak zorunda değilim bakire olmasam bile. Ortada her haltı yiyeyim de bakire olayım gibisinden hir şey yok. Beni tanımıyorsunuz ve diğer konuyu okumamışsınız sadece. Zaten aynen, hep böyle olur "sınava çalışsaydın, kafana silah mı dayadık yapsaydın, etseydin".... Doğru, 4. Kez kaldım işte, ceremesini, bedelleri hep ben ödeyeyim zaten.

Yalan mı derdim? Ben yalan kelimesini kullanmadım ki. Eski konunuzu da okudum yorumum aynı. Okumadığımı nerden çıkarttınız? Bir erkeğin şeyini içine almanız gibi bir zorunluluğununuz kimse için yok. Adamın evine sevişmek için gitmişsiniz ve sevişmişsiniz. İçinize girip girmemesi önemli mi bu kadar? Yazıp durduğunuza göre önemli ve evet ortada her haltı yiyeyim bakire olayımlık bir durum var. Sizi kimse tanımıyor burada ne alaka şimdi? Yaptıklarınızın bedelini başkası mı ödesin? Elbette siz ödeyeceksiniz. Yapmak istemedim yaptım, gitmek istemedim gittim, sınava girmek istedim giremedim ayaküstü girdim... Büyüyün biraz yaptıklarınızın, kararlarınızın sorumluluğunu alın

Son düzenleme:
Ya zorbalıkla falan alakası yok sen kabul edip gitmissin adamın evine iraden yok mu
Zorbalıkla alâkalı bu konu. Kendisi de zorbalık yaptığını biliyor ve kabul ediyor. Bu kadar reddeden bi kıza bu şekilde sürekli azarlıyodu, tartışmamız oluyodu, başka bi şey konuşamaz olmuştuk. Yani yakın kız arkadaşına anlattığımda bile arkadaşı zorbalık olduğu konusunda hemfikir oldu ve siz mi olamıyosunuz

. Bir erkeğin şeyini içine almanız gibi bir zorunluluğununuz kimse için yok. Adamın evine sevişmek için gitmişsiniz ve sevişmişsiniz. İçinize girip girmemesi önemli mi bu kadar? Yazıp durduğunuza göre önemli ve evet ortada her haltı yiyeyim bakire olayımlık bir durum var. Sizi kimse tanımıyor burada ne alaka şimdi? Yaptıklarınızın bedelini başkası mı ödesin? Elbette siz ödeyeceksiniz. Yapmak istemedim yaptım, gitmek istemedim gittim, sınava girmek istedim giremedim ayaküstü girdim... Büyüyün biraz yaptıklarınızın, kararlarınızın sorumluluğunu alın
Eklemiştim zaten konuyu. Sevişmek için gitmemiştim. Sevişmek için gitseydim zaten sevişirdik. Ortada bakire olmaklık bir durum yok. Ben bakireyim mi demişim yazdığım konuda? Evet, ben ödedim zaten yaptığım her şeyin bedelini. Başkası değil, bana bunları yaşatan niye bedel ödemiyor? Bundan bahsetmiştim. Hep ben mi ödeyeceğim başkasının yediği haltların bedelini, onu soruyorum. Karşı tarafın bi boşalması uğruna niye ben bedel ödüyorum, onu soruyorum. Kararlarımın sorumluluğu zaten bende ve de çekiyorum zaten, içiniz rahat olsun. Ben niyetimi söylüyorum. Karşı taraf bana bunları yaparken bana bunlar hak reva mı yani? Karşı taraf sütten çıkmış ak kaşık gibi yorumlarınız var da çünkü.

Tamam da adamın evindeki insanları evden kovunca zaten seviştiğiniz belli olmuştur.

Fikirleriniz çok değişik.

Çözemedim.

Sevişmenin üzerine fazla ne eklenebilir ya da sevişmek neden zor olsun onu anlamadım.

Bakireliğe önem vermeyen bir çok genç her gün sevişip sevişip duruyor. Size özel bir durum yok,rahat olun.
Çünkü kendisi bunu bi ulaşılması gereken bir hedef hâline getirdi ve şimdi istediğine tam manasıyla ulaşamasa da bi kısmını gerçekleştirmiş, yani kendi hissettiği tabirle yarım da olsa "başarmış" oldu ve ben de o hissi yaşamasını istemiyorum. Hem de kız benim için sınavını ekti ayağına yatmasını falan istemiyorum tabi ama iş işten geçti galiba... Gıcık kaptım çünkü bi kere.

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin en yakın kız arkadaşı

Bu konumdaki çocukla sevgiliyken onun doğum gününde emrivaki yaparak evine götürdü beni. Benim de o saatte 3. Kez kaldığım dersten sınavım vardı. O yüzden sınavı kaçırdım. Sonra sınava internetten girmeye çalıştık falan filan. Bana normalde "Benim evde laptop var, oradan gireriz" demişti. Ben de evdeki 2 arkadaşının çıkması şartıyla gelebileceğimi söyledim ama geldiğimde çıkmamış oldukları için kapıdan içeriye girmeyip aşağıya indim ağlayarak. Çünkü 3 tane erkek evde ne yapacaktım? Korktum. Sınava o yüzden aşağıda telefonumdan girmek durumunda kaldım ve ayaküstü girdiğim için sınavdan 25 almışım. Sonra çocuk "arkadaşlarım senin için evden çıktılar" deyip beni tekrardan evine götürdü. Önce odasını gösterdi falan, sonra sarılıp uyumak istedi ve düğmelerimi açmaya başladı. O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi. Diğer konuda anlattığım üzere benim üzerimde iç çamaşırım, onun da eşofmanlı bi şekilde kıyafet üzerinden sevişme oldu. Pantolonunu çıkarıp eşofmanını giydi hatta. O şekilde kıyafetli bi şekilde çıplaklık olmadan boşaldı. Sonra beni öpüp sevdiğini söyledi. Ve sarılıp uyuduk. Sonra başka bi kız arkadaşı geldi, ben çağırmıştım çocuğun evine tek girmemek için, kız bizim okuldandı yine. O kız, ben, sevgilim otururken ev arkadaşı olan diğer 2 çocuk da geldi. Sohbet ettik öyle. Sonra çantamı alıp çıkacakken çocuk beni zorlamış gibi hissettiğini ve kötü hissettiğini falan söyledi. Sonra çıktık, beni evime bıraktı. Zaten iki alt sokağında oturuyorum. 4 gün sonra yine eve davet etti. Hâlbuki uzun bir süre dayanacağını söylemişti. Ben yine arkadaşının çıkmasını söyledim ve çıkmış. Bu sefer kıyafetli bile sevişmedim, sadece gerdanımı öptü. Dudaktan öpüşmedik bile. İttirdim çünkü onu. Sonra çocuk eve geldi. Ben de diğer çocuk gelince evden çıkmak istedim ve çıktık evden. Sonra benimki arkadaşına kızmış "niye erken geldin?" diye. Sizce arkadaşlarına o günkü kıyafetli sevişmemizi direk seks yaptık diye anlatmış mıdır? Erkekler böyle üstüne koyarak anlatırlar mı? Çünkü neticede seks yapmadık. Yani tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Zaten şu anda da ayrıyız, ben ayrıldım ondan ama benim içime dert olduğu için soruyorum. Arkadaşına, erken geldiği için kızmış neticede. Ve de erkek arkadaşlarına çok soğuk davrandığım için erkek arkadaşları rahatsız olmuşlar. Az konuşan birisi olduğum için " bizi hiç takmıyo, bizle oturmuyo" demişler benimkine. Gözümüzün içine bile bakmadı demişler. Ne düşünüyorsunuz? Benimki kendiyle övünüyo mudur acaba "yatağa attım" gibisinden? Neticede ilişkiye girmedik ve çıplaklık yoktu onda da, bende de.
Şaka gibisiniz siz gelince diğer 2 erkeğin evden çıkması ne anlama geliyor, sevgilinizin illa hava atıp yatağa attım demesi gerekmiyor ki, siz rahat sevişin diye çocuklar evi boşaltmışlar.
Bal gibi de seks yapmışsınız bunun eşofmanlisi esofmansizi olmaz kendinizi kandırmayın. Ya sevişmeyin yada hakkını verin

Sınavın var, çok önemli ama adamın evine gidiyorsun. Sonra da öyleydi böyley bahaneler… Milleti evinden niye gönderiyorsun güvenmediğin adamın evinde ne işin var? Ne dedikleri ne düşündükleri o kadar önemli mi oturup konuşmamışsın bile tanımıyor seni bunlar. biz sevişcez evden gidin grup istemiyorum ( sanki tepene çullanmışlar gibi) gibi olmuş.
burda okuduğum en garip olaylardan bu.
Adam ne abazaymış safi onun için yapışmış, ısrar kıyamet zorba gibi aramış donla monla yanaşmış. Azar azar tam sekse ikna ederim demiş herhalde. Bence sen hayır demeyi öğrenmelisin özellikle ısrar/ naz dengesiyle ilgili . Kapıya yapışıp in diyen adama polisi ararım defol demen lazım.
Bu arada evet, şöyle oldu böyle oldu iyi ki gittiniz duvardan duvara sektik demiştir
Aynen... Kendisi de dedi zaten bunu ayrılmadan önce. "her seferinde bir sınırını aşmaya çalışıyorum" diye. Tam olarak böyle. Azar azar tam sekse ikna etme yoluna girmişti. Bi de kendimi kasmamam gerektiğini söylüyordu. Işte mevzu da burada. Nası oluyo bilmiyorum ama hayır dememe rağmen, ayrılmama rağmen niye bu kadar ısrar etti ve benim niye o gün basiretim bağlandı

Çünkü kendisi bunu bi ulaşılması gereken bir hedef hâline getirdi ve şimdi istediğine tam manasıyla ulaşamasa da bi kısmını gerçekleştirmiş, yani kendi hissettiği tabirle yarım da olsa "başarmış" oldu ve ben de o hissi yaşamasını istemiyorum. Hem de kız benim için sınavını ekti ayağına yatmasını falan istemiyorum tabi ama iş işten geçti galiba... Gıcık kaptım çünkü bi kere.
Çok abartılı bir hayat yaşadığınızı düşünüyorum.

Erkeklerin sizin ya da bizim gibi ayrıntıya dikkat edeceğini sanmıyorum.

“Kızla o gün seviştik,şu gün çağırdım geldi,oral yaptık vs” der en fazla.

“Yarım başardım,tam başardım,çeyrek başardım” der mi bilemedim.

Sevişmek niye hedef olsun arkadaşım. Bir sürü kadın var,sevişeceği. Nedir yani bu kadar büyütecek?

Şaka gibisiniz siz gelince diğer 2 erkeğin evden çıkması ne anlama geliyor, sevgilinizin illa hava atıp yatağa attım demesi gerekmiyor ki, siz rahat sevişin diye çocuklar evi boşaltmışlar.
Bal gibi de seks yapmışsınız bunun eşofmanlisi esofmansizi olmaz kendinizi kandırmayın. Ya sevişmeyin yada hakkını verin
Benim rahatsız olduğumu biliyolar. Seks yapmadık. Neden benim şeyimin sahibi misiniz? Zaten hakkını bu kişiyle vermek istemezdim onu anlatmaya çalışıyorum. Eşofmanlısı olur. Çünkü biz orta yolu bulmaya çalıştık. Ben sevişmek istemediğim için kendisi böyle bi hareket yaptı. Kendisi de sevişmek istediği için orta yolu bulmuş olduk. Kendimi kandırdığım gibi bi durum yok ki ortada. Neticede eşofman üstünde olduğu için ve benim de iç çamaşırım olduğu için birbirimizin şeyini bile görmedik. Bu önemli bi şey bence. Hele ki böyle iğrenç bi herif söz konusu ise.

Eklemiştim zaten konuyu. Sevişmek için gitmemiştim. Sevişmek için gitseydim zaten sevişirdik. Ortada bakire olmaklık bir durum yok. Ben bakireyim mi demişim yazdığım konuda? Evet, ben ödedim zaten yaptığım her şeyin bedelini. Başkası değil, bana bunları yaşatan niye bedel ödemiyor? Bundan bahsetmiştim. Hep ben mi ödeyeceğim başkasının yediği haltların bedelini, onu soruyorum. Karşı tarafın bi boşalması uğruna niye ben bedel ödüyorum, onu soruyorum. Kararlarımın sorumluluğu zaten bende ve de çekiyorum zaten, içiniz rahat olsun. Ben niyetimi söylüyorum. Karşı taraf bana bunları yaparken bana bunlar hak reva mı yani? Karşı taraf sütten çıkmış ak kaşık gibi yorumlarınız var da çünkü.

Okudum konuyu. Yorumumu zerre etkilemedi. Bakire olmaya bu kadar takılmıyorsanız niye sürekli seks yapmadık, tam anlamıyla ilişkiye girmedik vurgusu yapıyorsunuz? Kelimeye bu kadar takılmayın. Bakirelik kavramını kullanmadan yazayım yine aynı kapıya çıkıyor yaptığınız iki yüzlülük evet. Bal gibi sevişmişsiniz. Bir de kıyafetli sevişmemizi direkt seks yaptık diye anlatmış mıdır demişsiniz. Böyle saçmasapan kavramlar uydurmak iki yüzlülük. Bir şey yaşamışsınız arkasında durun bari.

Sınava girmek sizin sorumluluğunuzdaydı elbette ki bedelini de siz ödeyeceksiniz. Adam kendisini gizlememiş ki. Ne istediği ne olduğu olacağı zaten belli. İçim niye rahat olsun ayrıca konuyu okuyup çıkıyorum, kendime dert edinecek değilim. Karşı taraftan bana ne konuyu siz açmışsınız elbette size yorum yapacağım. Adam sizi evine zorla götürmemiş. Hadi beni boşalt diye kafanıza silah dayamamış. Ne yaptıysanız kendi hür iradenizle bile isteye yapmışsınız. Şimdi diyorsunuz bana bunları yaşatan bedel ödemiyor. Kimse zorla bir şey yaşatmamış size. İstemiş yaşamışsınız. Yaşananlardan memnun değilseniz kendi kararlarınızı sorgulayacak bedelini de elbette siz ödeyeceksiniz

Son düzenleme:
Çok abartılı bir hayat yaşadığınızı düşünüyorum.

Erkeklerin sizin ya da bizim gibi ayrıntıya dikkat edeceğini sanmıyorum.

“Kızla o gün seviştik,şu gün çağırdım geldi,oral yaptık vs” der en fazla.

“Yarım başardım,tam başardım,çeyrek başardım” der mi bilemedim.

Sevişmek niye hedef olsun arkadaşım. Bir sürü kadın var,sevişeceği. Nedir yani bu kadar büyütecek?
Oral yok. İşte ben de ondan bahsediyorum. Oral moral yoktu ve bunu olmamasına rağmen olmuş gibi anlatır mı erkekler diye. Kendisi söylemişti malesef o etek giymedim diye beni azarladığı sinemadan çıkınca. "Benim bu durumum, artık bi hedef hâline geldi" gibisinden bi laf etmişti. O yüzden öyle söyledim.

Benim rahatsız olduğumu biliyolar. Seks yapmadık. Neden benim şeyimin sahibi misiniz? Zaten hakkını bu kişiyle vermek istemezdim onu anlatmaya çalışıyorum. Eşofmanlısı olur. Çünkü biz orta yolu bulmaya çalıştık. Ben sevişmek istemediğim için kendisi böyle bi hareket yaptı. Kendisi de sevişmek istediği için orta yolu bulmuş olduk. Kendimi kandırdığım gibi bi durum yok ki ortada. Neticede eşofman üstünde olduğu için ve benim de iç çamaşırım olduğu için birbirimizin şeyini bile görmedik. Bu önemli bi şey bence. Hele ki böyle iğrenç bi herif söz konusu ise.
Hahaha gerçekten şaka olmalısın, herkes kendi boncuğuna sahip çıksın yeter ben niye sizinkinin sahibi olayım 😂😂 siz kendinizi kandırmaya devam edin. Bakireligim gitmedi surece seks yapmamış oldum, yok canım başka emrin var mı. Bir adamla aynı odaya girdin mi, özel bölgelerinizle sürtündünüz mu, öpüşüp koklastiniz mi, adamı boşalttın mi, hepsi evet o zaman neyi kafası bu. Sizin kafaya göre seks yapıp sonra diktirmekte normaldir, sıfırlanır yani..

X