Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ya arkadaslar bır sey sorcam ben morfolojı hakkında bısey sormak ıstıyorum.neden who ya gore kabul edılmıyorda krugere gore morfolojıye bakılıyor anlamadım.hos bu ıkısı nedemek onuda anlamadımya.ooofff ne zor ısler bunlar ya.testı ben adetlıyken yaptırcaz ınsallah.esım perhızı pek sevmıyor:))testı yaptırırken ben soylıyımmı krugere gore morfolojıye bakılsın dıye..ya kızlar kafam cok karıstııııııııı...

gunaydim kizlar
nasilsiniz
biz daha doktora telefon etmedik
telefon edip bilgilendirmemiz lazim hastalandim diye
ona gore bakicaz neler olucak
buyuk bi ihtimal 1 ay ara vericez
optum hepinizi canlarim

yukardaki kirmizi cetvelde kullanici paneli
sonra ayarlar
sonra unuttum iste
degisiklerdi galiba ordanda ozel msj duzenle var ordan acabilirsin
bilmem uardimci olabaildim
nevrocum canim hosgeldin uzuldum ya senin kirmizilara biraz erken gelmedimi banami oyle geldi insallah bu son olur canim ya
degerleride cok guzel esinin anlamadim bir turlu allahim hayirlisini versin

Ya üzüldüm canım yaaaa. keşke gelmeseydi şu kırmızılar. İnşallah bi dahaki ay gelmez.

Narencim konuşamadik nasilsin doktora falan gittin mi..
Eşin nasil kimbilir ne kadar sevindi nasil söyledin eşine merak ettim valla

Benim adet günüm salı günüydü çarşamba iş çıkışına kadra adet olmayınca test aldım .idrarı teste damlattım içeri gidip üzerimi değiştim.15 dakika sonra gittim baktım.daha önce hiç görmediğim 2.çizgi vardı .silikti ama vardı.ilk kimi arasam şaştım.kardeşimi aradım .tamam işte dedi.var .erken yaptığın için net değil dedi.hemen eşimi aradım onada söyledim.oda inanamadı.eve gelince gösterdim oda inanamadı.pembe çıkmış kızımız olacak dedi.ama o akşam emin olmamakla bereber hem şaşkın hem mutlu bir gece geçirdik.bir gece önce rüyamda görmüştüm aslında çift çizgiyi.sabah kan verdim.eşimi arayıp sonucu 2,30 alacağım dedim.ama o saate kadar eşim 4-5 defa aradı .aldın mı diye. kan tahlili sonucunu aldım doktora gösterdim pozitif dedi hemen eşimi aradım.çok sevindi.eve geldiğinde 10 dakika falan sarıldık birbirimize.ikimizde birbirimizi tebrik ettik .tabi hangimizin başarısı bilemediğimiz için.ama hala inanamıyoruz.çok mutluyum.Allah isteyen herkeze versin arkadaşlar.cumartesi medikal park tan randevu aldım.13:15 verdiler. Aslında içim daha %100 rahat değil kalp atışlarını duyayım birde çok fazla tahlil yapıyorlarmış.hepsi temiz çıksın o zaman tam olarak içim rahatlayacak.

Kizlar hepinize iyi günler, mesajlarinizi simdi okudum. Öncelikle grip olan arkadaslar gecmis olsun, insallah yakin zamanda gecer. Nevroskycim sen de cok kötü yakalanmissin, üzüldüm canim.senağlama

Yeni gelen arkadaslar hatay1977 ve selen 25 hosgeldiniza.s. Insallah kisa zamandapembe kösemize gecersiniz.Şeniz

Başın sağolsun canım Allah başka acılar göstermesin

neşeli başınız sağolsun mekanı cennet olsun ALLAH RAHMET EYLESİN CANIM

neşeli başiniz sağolsun canim...
Allah sabir versin...sevenlerine

Canım başınız sağolsun allah sabırlar versin .Mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq:

başın saolsun canım allah sabırlar versin sana ve ailesineeeee sana da geçmiş olsun tez zamazda iileşirsin inşallahhhh

NEŞELİ başınız sağolsun canım allah geride kalanlarınıza uzun ve hayırlı ömür versin

sabırsız canım sana da geçmiş olsun kendine iyi bak.

neseli basiniz sagolsun canim mekani cennet olsun

güzelim başiniz sağolsun.allah sevenlerine sabir versin.
çok teşekkürler canim .allah en kisa zamanda sizlere de nasip kismet eder inşallah.

hoş geldin neşeli başınız sağolsun çanım allah sabır versin senin ne rahatsızlığın vardı sanıda çok geçmiş olsun
allah razı olsun kızlar
5 sene çektikten sonra vefat etti
bide işin iç burkan tarafı sülalede tek beni sever ve benimle konuşurdu
ve yiğenlerinden tek benim düğünüme gelmiştir
allah günahlarını af etsin makanı cennet olsun ne diyeyim

benim rahatsızlığım 1buçuk aydır var neredeyse heja doktor doktor taşındım ama ne fayda allah tan bişeyim kalmadı artık
yani bende salgın hastalık olan grip in pençesindeydim:))

benimde boğazlarım ağrıyoo
kızlar sizlerede geçmiş olsun aman dikkat edin gerekirse dışarı çıkmayın ve en önemlisi güneşe aldanıp çok ince giyinmeyina.s

bende rahim filmi çektirdim
antibiyotik yazdılar ama korun demediler hatta doktorum daha kolay hamile kalırsın tutar inşallah falan dedi
hatta ben 1 sene sonra eşimin sorunu tam anlamıyla öğrenince aşılama yaptırmak istemiştim
doktor bu tutmazsa senden 2.film isticem demişti
yine temiz çıkarsa hemen 2. aşılama falan yaparız dedi
ama aşılama olmadan iptal olmuştu:))
2.si içinde gitmedim çünkü üroloğ eşimde kristalleşme olduğunu bu şartta zor hamile kalacağımı söylemiş:1no2:

inşallah senin eşinde hiç bir sorun çıkmaz ve hemen filmi çekersiniz arkasındanda ben hamişim diye çığlık atarsın burda bizimde yüreğimize su serpilir:1hug:
nevrosyk canım her iki yöndende geçmişler olsun
of ya adet ve grip hiç çekilmez ama sendeki enerji bunlara vız gelir evel allah

canım üzülme oluyor bazen kadınlarda böyle geçikmeler bendede geçenki ay 42.gün geldi adetim
nasıl morelim bozuldu 2 idrar testi ve kan testinde negatifi görmek içimi parçalamıştı
sonra mevsimsel olduğunu duyunca neyse hayırlısı buymuş dedim
bu günümüzede hamd olsun
,hep böyle olmayacak ya elbet birgün bizde anne olacaz:CüvCüv: :ecrin_bebek:

nevro sana hayırlı işler canım.yeni adetim 7 kasım bu ay dinleniyorum.öbür ay o kist sorun çıkarmazsa 4 aşılamaya başlarım.omadı aralık ayında ne yapalım.sona bir adım kaldı.:sm_confused:

Sağol güzelim. Allah razı olsun. a.s.

Anladım canım. Allah hayırlısını versin inşallah. Keyfimiz kaçtı ister istemez. Bol bol dua edeceğiz artık. Direkten döndü ya o kötü geldi belki de. :1closedeyes: Sağlık olsun. Allah sağlık sıhhat versin. Allah oğluna uzun ömürler versin. Kısmetinde varsa bir ikinciyi de bağışlayacaktır. :Saruboceq:

Canım hiçbirşey olmaz. 2-3 günden hatta 1 haftadan. Elimizden geldiğince uymaya çalışıyoruz. Ancak bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor. yerimseniben

Neseli canim, bende sana Allah sabir versin diyorum. Biliyorsun yakinlarimizdan birisini kaybedip bu aci ya sabreder ve boynumuzu bükersek, Allah mükafatini verir. Baska caremizde yok zaten.

BTRKLC canim, sanada gecmis olsun. Insallah son denemeniz tutar. Tutmazsada bütün ilgini ogluna verirsin. Buda iyi olur, hayirli bir evlat yetistirmek cok zordur herhalde. Üzülme, Allah sana oglunun mürüvetini gösterir insallah. Sende bol bol torun seversin.

kızlar sizlerede geçmiş olsun aman dikkat edin gerekirse dışarı çıkmayın ve en önemlisi güneşe aldanıp çok ince giyinmeyina.s sağol tatlım Allah razı olsun

bende rahim filmi çektirdim
antibiyotik yazdılar ama korun demediler hatta doktorum daha kolay hamile kalırsın tutar inşallah falan dedi
hatta ben 1 sene sonra eşimin sorunu tam anlamıyla öğrenince aşılama yaptırmak istemiştim
doktor bu tutmazsa senden 2.film isticem demişti
yine temiz çıkarsa hemen 2. aşılama falan yaparız dedi
ama aşılama olmadan iptal olmuştu:))
2.si içinde gitmedim çünkü üroloğ eşimde kristalleşme olduğunu bu şartta zor hamile kalacağımı söylemiş:1no2:

inşallah senin eşinde hiç bir sorun çıkmaz ve hemen filmi çekersiniz arkasındanda ben hamişim diye çığlık atarsın burda bizimde yüreğimize su serpilir:1hug:
çok sağol tatlım inşallah sende en kısa zamanda pembe köşeye geçersin :1hug:

Canım başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun inşallah. :çok üzgünüm: :Saruboceq: Sana da geçmiş olsun bitanem.

Canım 15 günde 7 hamiş çıktı. Biz sevinçten çok halaylar çektik. Kendimizi kaybettik. Sonra da terledik ve böyle üşüttük. :teytey: :teytey: :teytey:

BTRKLC canım sen bebişinimi kaybettin kusura bakma ben anlamamışım biraz yabancı kaldım konuya ya
çok geçmiş olsun allah ım inşallah oğluna uzun ömür verir
tabii bir tanede kardeş tek çocuk olmuyor kardeş olması şart bence inşallah 4. aşılamada herşey çok güzel olur

Canım yine de kıyamıyorum. Belki gelirler diyorum. Elim giderse sileceğim elbet bir gün. Gerçekten bazılarının geleceğine hiç inanmıyorum aslında. yasakkelime

Bursali güzeller, resimlerinizi simdi gördüm. Cok kiskandim, keske bizimde imkanimiz olsaydida topikteki bütün arkadaslarla bulusabilseydik. Ne güzel olurdu.kaydirigubbakcemile3

Kizlar ben simdi cikiyorum, ama aksama yine gelicem. Nedense evin isini bitiremiyorum. Isten yeni ciktim, eskiden bu kadar herseye dikkat etmezdim. Bu gidisle temizlik ve düzen hastasi olucam valla.
Hepinizi öptüm, gripliler tekrar gecmis olsun. Siz galiba internet üzerinden gönderiyorsunuz grip virüsunu. Bende yakalanmadan cikayim bari...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…