Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
beterim ne yaptın nasılsın :asiğim:

napayım canişko 4. kez aşılamaya karar verdim.çünkü cepten ödediğim için bu ucuz bir tedavi.ve son tedavim bundan sonra maddi sebeplerden dolayı devam etmicem.yeter artık beş senedir çektiğim vucudüm yoruldu sinirlerim yıprandı ve daha ötesine geçemicem.kimin iiçin niçin.hayatıma devam etcem.oğlum var onu topluma faydalı bir birey olarak yetiştircem.güzel bir gelin alıcam.umarım kaynanasına çekmez fırt fırt doğurur.bakarım ben.yarın gitcem röfle yaptırcamkaydirigubbakcemile3.nasılsa hamile değilim.gezcem tozcam kocanın parasına har vurup savurcam.

fatimazehracim buldum galiba acinca okursun kullanici panelini aciyorsun
orda ayarlar var onu seciyorsun ordanda ozel msj alimini tikliyorsun
hatta ordan tum ayarlarini okuyabilirsin ordan herseyi yapabilirsin degistirebilirsin canim

Sabırsızımm sabırlı ol canım ama ben avatarımı çok seviyom :):icecream::mymeka:O kadar şeker yemek iyi değil sana :)bebişin olduğu zaman alırsın hehe 10 lu paket almış bide haha:roflol:Şaka bir yana dikkat et kendine..Ballı limonlu çay yap kendine iyi geliyor boğazlara yat dinlen azcıkkŞeniz
sağol bitanem Allah razı olsun dinlenmeye çalışıyorum sende kendine dikkat et :icecream:

napayım canişko 4. kez aşılamaya karar verdim.çünkü cepten ödediğim için bu ucuz bir tedavi.ve son tedavim bundan sonra maddi sebeplerden dolayı devam etmicem.yeter artık beş senedir çektiğim vucudüm yoruldu sinirlerim yıprandı ve daha ötesine geçemicem.kimin iiçin niçin.hayatıma devam etcem.oğlum var onu topluma faydalı bir birey olarak yetiştircem.güzel bir gelin alıcam.umarım kaynanasına çekmez fırt fırt doğurur.bakarım ben.yarın gitcem röfle yaptırcamkaydirigubbakcemile3.nasılsa hamile değilim.gezcem tozcam kocanın parasına har vurup savurcam.

btrklc canım kusura bakma biraz geç oldu çünkü ben sitede bayağı sorun yaşıyorum sana çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah birdahaki aya hamile kalırsın gerçekten çok şükür bizim bir evladımız var allah olmayanlarada versin inşallah bizlerede ikincileri nasip etsin :Saruboceq: valla yaptır röfleni canım bende adet oliyim gidip röfle yaptırıcam çünkü aşılamaya başlıyorum o zaman inşallah hamile kalırsam röfle yaptıramam :1hug:

Kıslar benim pc yine takılmaya başladı açtığım sayfada kalıyorum bu saatlrtde hep yapıyo bunu niyeyse:nazar:

fatimazehracim buldum galiba acinca okursun kullanici panelini aciyorsun
orda ayarlar var onu seciyorsun ordanda ozel msj alimini tikliyorsun
hatta ordan tum ayarlarini okuyabilirsin ordan herseyi yapabilirsin degistirebilirsin canim

asıcım bır at bakalım mesaj gelcekmı bırseyler yaptım amaCADIARZUınsallah gelır.yav kızlar ben oluyorum.evde ılacta yok.esım almıs aksam getırcem dedı.ıhlamur ıcıyorum ballı.bogazlarım cok acıyor cok.koh koh dolasıyorum evde.-tatlicadiarzu-

rahim filmi çektiren arkadaşlar ve aşılama yaptıranlar ;
kızlar sorum size duyumlarıma göre rahim filmi çekildikten sonra dr 6 ay ara veriomuş tedaviye böyle bişey var mı?
rahim filminden hemen sonra ki ay aşılama yapılıyor mu?
beni aydınlatır mısınız kızlar meraktayım
21 ekimde rahim filmim çekilcek drum desolett doğum kontrol hapı verdi bu ay bebek olmasın diye eşimede spermiyogram yapılcak
inşallah her sey yolunda gider
hepinize teşekkürler
:nazar:

kızlar sorum size duyumlarıma göre rahim filmi çekildikten sonra dr 6 ay ara veriomuş tedaviye böyle bişey var mı?
21 ekimde rahim filmim çekilcek drum desolett doğum kontrol hapı verdi bu ay bebek olmasın diye eşimede spermiyogram yapılcak
hepinize teşekkürler

ben bir ay korundum.ondan sonra ki ay aşılamayaa.s. geçtik canım.

hepinize teşekkürler

canım ben rahim filmi çektim ama altı ay arar vermedim hatta o ay bile korunmadım yani böyle birşeyi ilk defa duyuyorum

Nevroksyyy canım özledim seni bugün karşılaşamadık seninle :KK43: Kolay gelsin işlerinde ...dikkat et kendine limonlu çay iç orda :)ben şimdi çıkıyorum evde işlerim var azcık sonra görüşürüz öpüyorumm herkezi kızlarrŞeniza.s.

nebilim öyle söyleyenler oldu bu ay bizde aşılama düşünüyoruz ama drun ne düşündüğüde önemli
çok korkuorum rahim filmindennnnn

:CüvCüv: ohh iyi yaparsın en azından seni biraz daha rahatlataktır canım sıkkın olduğunda alışveriş yapmak kuaföre gitmek banada iyi gelirkaydirigubbakcemile2
açıkcası bitanem ben tam bu işlerin içine girmediğim için fiyatları şöyle böyle biliyorum
bu işlerde maddiyatta önemli bi sitede sadece tek tüp bebek denemesi 6,350 yazıyodu :1shok:çüş olmuştum Allah yardımcınız olsun:Saruboceq:
yinede umudunu kaybetme canım:teselli:
Allah büyük:dance:
dediğin gibi hiç olmazsa tek oğlun var:ecrin_bebek:
öpüyorum canım Şeniz:asigim:

nebilim öyle söyleyenler oldu bu ay bizde aşılama düşünüyoruz ama drun ne düşündüğüde önemli
çok korkuorum rahim filmindennnnn

canım bende rahım fılmı cekıldım.cok zor bır ıslem degıl.o anlık bır acı hıssedıyorsun bırazcık okadar.sonra hemen ıyılesıyorsun.ben rahım fılmınden oncede sonrada antıbıyotık kullandım bır ay.cunku bu fılımde enfeksıyon kapma rıskı var canım.ama benım sana tavsıyem fılımden sonra bır ay dınlen.nede olsa ılac verılıyor ve rahım kasılıyor bıraz.sonrakı ay baslarsınız korunmamaya.ınsallah fılımden sonra hemen hamıle kalırsın cunku kalan oluyormus..hadı kolay gelsın canım.rabbım yar ve yardımcın olsun...:1hug:

selam canlarım merhaba ben hem rahatsızlığımdan dolayı hemde amcamın vefatı nedeniyle gelemedim
bayadır.yeni hamişler var galiba 2 tane çok sevimdim ya allah ım tamamına erdirsin
hep böyle mutlu olun kızlar ve mutlu olalım:))

güzelim başiniz sağolsun.allah sevenlerine sabir versin.
çok teşekkürler canim .allah en kisa zamanda sizlere de nasip kismet eder inşallah.

Narencim konuşamadik nasilsin doktora falan gittin mi..
Eşin nasil kimbilir ne kadar sevindi nasil söyledin eşine merak ettim valla

hepinize teşekkürler

sabırsız slm canım,rahim filmi çektirdikten sonra korunmadım,doktorum korunmana gerek yok demişti aşılama yaptırmayı düşünüyorduk son kez eşimde üroloğa kontrol gitsin ondan sonra yaptıralım dedik ve sperm değerlerinin varikosel yüzünden düştüğünü ve bir an önce ameliyat olmasını söyleyince doktorumuz ,aşılamayı erteledik,ameliyat oldu ve doğal yollardan hamile kalmayı bekliyorum tabii biraz zaman geçmesi gerekiyor ama eşinde sorun olmayıp rahim filminden birkaç ay sonra hamile kalan arkadaşlarda var a.s.

Günaydın birtanem. İnşallah bitanem. Mesela senden alabilirmiyiz acep? :dance: :dance: İnşallah gelmez kırmızıların bekliyoruz merakla güzelim. :sm_cool:

canım ben dayanamdım kan testi yaptırdım :1closedeyes:malesef negatif hamile değilim :1no2:ne yapalım artık durmadan yılmadan yola devam edicez allahım uygun zamanda hepimize gösterecek anneliği yaşamamızı sağlyacak şutarafagitti

sabırsız slm canım,rahim filmi çektirdikten sonra korunmadım,doktorum korunmana gerek yok demişti aşılama yaptırmayı düşünüyorduk son kez eşimde üroloğa kontrol gitsin ondan sonra yaptıralım dedik ve sperm değerlerinin varikosel yüzünden düştüğünü ve bir an önce ameliyat olmasını söyleyince doktorumuz ,aşılamayı erteledik,ameliyat oldu ve doğal yollardan hamile kalmayı bekliyorum tabii biraz zaman geçmesi gerekiyor ama eşinde sorun olmayıp rahim filminden birkaç ay sonra hamile kalan arkadaşlarda var a.s.

bilgilerin için sağol canım inşallah biran önce hamile kalırsın
inşallah eşimde sorun çıkmaz ve biran önce aşılama yaptırabiliriz
dualarınızı esirgemeyin kızlar nolur
:a015:

Kızlarrrrrr ben geldimmmm. :dance: :dance: :dance: İşlerimi bitirdim çok şükür. Teftiş 2 ay kalacak ama beni sarsmaz bundan sonra. hihoyyyt Sizlere kavuştum artık. Ara ara işlerim çıkar ama bu kadar da uzun ayrılık yaşamam sizlerden. :teytey:

Canlarım ben hastayım ya hani. Onu perçinledim. kaydirigubbakcemile3 Öbür türlü de hasta oldum bugün (kırmızılar). :1rolleyes: Elimi kolumu kıpırdatacak halim kalmadı. Ama sizlere kavuşmanın verdiği heyecanla son enerjimi de biraz önce harcamış bulunuyorum. kaydirigubbakcemile3

İlk amacım hastalığı yenmek , ikinci amacım da öbür ay kırmızıları görmemek için çok çalışmak ve bol bol dua etmek. kaydirigubbakcemile2 :Saruboceq:

X