Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam canlarım merhaba ben hem rahatsızlığımdan dolayı hemde amcamın vefatı nedeniyle gelemedim
bayadır.yeni hamişler var galiba 2 tane çok sevimdim ya allah ım tamamına erdirsin
hep böyle mutlu olun kızlar ve mutlu olalım:))

hoş geldin neşeli başınız sağolsun çanım allah sabır versin senin ne rahatsızlığın vardı sanıda çok geçmiş olsun a.s.

hepinize selam arkadaşlar nasılsınız diyicem ama aramızda bayağı grip olmuş arkadaşlarımız var hepinize geçmiş olsun a.s.

selam canlarım merhaba ben hem rahatsızlığımdan dolayı hemde amcamın vefatı nedeniyle gelemedim
bayadır.yeni hamişler var galiba 2 tane çok sevimdim ya allah ım tamamına erdirsin

Canım başınız sağolsun allah sabırlar versin .Mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq:

geçmiş olsun canım a.s. benim de dayılar ve dedemler kocaelindeler bizde trenle gidip geliyoruz o yüzden senin yorgunluğunu çok iyi anladım canım a.s

sevındım canım.kocaelı gercekten guzel bır yer.nresındeler acaba ben korfezdeyım.ama sıkı sık ızmıte gıder gelırım.esımle ızmıt carsıyı severız.buralarda hıc gezmeyız.canımız dısarı cıkmak ısteyınce hooop ızmıte.gemıs olsun dılegınız ıcınde saolun kızlar.cok fenayım suan.adette olcam zaten oluyom sancıdan.ama evımı temızlemek ve yemek yapmak zorundayım.dun hastayım dıye esım lahmacun getırdı bana saolsun.ama bugunde hazır yemek olmaz sımdı deme.ne tembelım yaaa-tatlicadiarzu-

BALSURATIM sen avatarını değiştirmezsen dişlerim çürüycek
nezaman avatarını görsem üçer beşer lolipop yiyorum :mymeka:
10 lu paketlerden aldırttın bana
:mymeka: :dilcikar:
uykum var yaw mirmirmirmirmirmirmirmir

sevındım canım.kocaelı gercekten guzel bır yer.nresındeler acaba ben korfezdeyım.ama sıkı sık ızmıte gıder gelırım.esımle ızmıt carsıyı severız.buralarda hıc gezmeyız.canımız dısarı cıkmak ısteyınce hooop ızmıte.gemıs olsun dılegınız ıcınde saolun kızlar.cok fenayım suan.adette olcam zaten oluyom sancıdan.ama evımı temızlemek ve yemek yapmak zorundayım.dun hastayım dıye esım lahmacun getırdı bana saolsun.ama bugunde hazır yemek olmaz sımdı deme.ne tembelım yaaa-tatlicadiarzu-

canım dedemler vezirçifliğinde oturuyorlar merkeze yakın ben de biraz tanıyorun izmiti güzel illerimizden birisi fuarı bilirsin herhalde yazın izmite gittimi fuara çok giderdik ama evlendikten sonra çok sık gidemiyorum senede birkez falan anca bekarken gidince 2-3 hafta kalırdım dedemler de.

başın saolsun canım allah sabırlar versin sana ve ailesineeeee sana da geçmiş olsun tez zamazda iileşirsin inşallahhhh

BALSURATIM sen avatarını değiştirmezsen dişlerim çürüycek
nezaman avatarını görsem üçer beşer lolipop yiyorum :mymeka:
10 lu paketlerden aldırttın bana
:mymeka: :dilcikar:
uykum var yaw mirmirmirmirmirmirmirmir

Sabırsızımm sabırlı ol canım ama ben avatarımı çok seviyom :):icecream::mymeka:O kadar şeker yemek iyi değil sana :)bebişin olduğu zaman alırsın hehe 10 lu paket almış bide haha:roflol:Şaka bir yana dikkat et kendine..Ballı limonlu çay yap kendine iyi geliyor boğazlara yat dinlen azcıkkŞeniz

BTRKLC canım çok geçmiş olsun.ama yinede şükret Allah'ım sana bir tane vermiş.kendini çok yıpratma.Allah çocuğunqa uzun ömür versin.İnşallah ikinciyede kavuşursun.
çanım zaten çok yıpratmıyorum.zaten yıprancak sinirlerim kalmadı.koy verdim herşeyi.allahtan gelene karşı gelinmez zaten.rabbim isterse verir.zaten hayırlı olacaksa versin.dilerim ikizleriniz olur.benim gibi ikinciyi aramak için hastanelere gitmek zorunda kalmazsınız.a.s.
btrklc canım rabbim sabır versin sana çok geçmiş olsun
canım çok sağol sanada geçmiş olsun.
btrklc canim tekrar gecmis olsun allahim ogluna uzun uzun omur versin anali babali buyusun hic uzulme sen allahim eminim hic beklemedigin bir anada ikinci evledini verecek sen yinede dikkat et bir defa hamis kaldiysan birdaha kalirsin tup bebek yaptirmasanizda kendinize dikkat edin spermcikler belki duzelcek ve hamis olcan ben inaniyorum
sağol asicim dilerim ve isterim ki öyle olur.rabbim hepimizin kollarını bebişlerle doldursun.

NEŞELİ başınız sağolsun canım allah geride kalanlarınıza uzun ve hayırlı ömür versin

sabırsız canım sana da geçmiş olsun kendine iyi bak.

herkezde felaket bir grip salgini var...
Bana henüz uğramadi uğramaz inşallah ta...
Hasta olan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun...
Kendinize dikkat edin

fatimazehracim valla bende pek bilmiyorum nevrocum soyler aksam gelince ozel msj nasil aciliyor diye
smhsmh cim nasilsin arastirdigin kur isini neyaptin aldinmi

X