Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kizlar doktora telefon ettik sekreterle konustuk
adet oldugumu soyledik ama siz yinede kan testini yaptirin dedi
adet olup hamile kalan cok kadin varmis
hemde kanda negatif cikarsa kagit doktora gidecek olmadigina dair
ona gore nasil bir yol izliycez doktorlar karar verip bize bildirecekler

kızlar hepinize geçmiş olsun herkes hastalanmış fisfisfisbana yaklaşmayın :eek:uzak durun da bulaşmasın:jeyyar:
neşeli canım başım sağolsun,
beyaz melekfotoğrafları gördüm canım gerçekten çok güzelsiniz
bu arada bugün dr. gidecektim ama 1 hafta yokmuş haftaya kaldı çok da endişeleniyorum bu arada gerçi daha haftaya 6 hafta olacak ama görmeden inanamıyom işte

kızlar hepinize geçmiş olsun herkes hastalanmış fisfisfisbana yaklaşmayın :eek:uzak durun da bulaşmasın:jeyyar:
neşeli canım başım sağolsun,
beyaz melekfotoğrafları gördüm canım gerçekten çok güzelsiniz
bu arada bugün dr. gidecektim ama 1 hafta yokmuş haftaya kaldı çok da endişeleniyorum bu arada gerçi daha haftaya 6 hafta olacak ama görmeden inanamıyom işte

canım olsun sen içini ferah tut sıkıntı yapma hem gidince kalp atımını da duyarsın daha ii olur bi taş da 2 kuşşş hihoyyythihoyyyt

kizlar doktora telefon ettik sekreterle konustuk
adet oldugumu soyledik ama siz yinede kan testini yaptirin dedi
adet olup hamile kalan cok kadin varmis
hemde kanda negatif cikarsa kagit doktora gidecek olmadigina dair
ona gore nasil bir yol izliycez doktorlar karar verip bize bildirecekler

hayılısı olsun canım inşallah hamişsindir allahım yüzünü güldürür inşallahhh olmazsa tedaviye devam ben de bu ay göbekten iğnelere geçicem sanırım ama benim dr henüz rahim filmi istemedi bi konuşucam..ultrasonla bi problem yok dedi ama belli olmazz... iğnelerden sonra doğal yolla denicez bakalım ne olcekkk

kan testinden pozitiflerini alana kadar herkesin duacısıyım sizde dualarınızda beni de hatırlayın allah aşkına:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:​

herkeze iyi akşamlar arkadaşlar hastalanan arkadaşlar çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda atlatırsınız
aşılama yaptıran arkadaşlar size bir sorum olacak lütfen paylaşırmısınız aşılamamı yoksa direk tüp bebekmi yani aşılama hangi durumlarda yapılıyo acaba çünkü benim durumum biraz kötü yumurtalık rezervinde azalma var ve eşimin morfolojisi bozuk

neşeli canım başın sagolsun.allah sabır versin.

BTRKLC sana da geçmiş olsun .insallah bu sefere bakarsın dogal yoldan oluverir.allah ogluna da uzun ömürler versin cnm

grip olan arkadaslar gecmiş olsun.bu aralar aman ha dikkat edin.havalar aldatıcı.

olymposss cnm hiç endişe yapma.bir seferde bebişi de göreceksin kalp atısını da duyacaksın.iki sefer gitmene gerek kalmayacak...ben de haftaya carsamba gidecegim kalp atıslarını duymaya.o günü iple cekiyorum.:)))

neşeli canım başın sagolsun.allah sabır versin.

BTRKLC sana da geçmiş olsun .insallah bu sefere bakarsın dogal yoldan oluverir.allah ogluna da uzun ömürler versin cnm

grip olan arkadaslar gecmiş olsun.bu aralar aman ha dikkat edin.havalar aldatıcı.

olymposss cnm hiç endişe yapma.bir seferde bebişi de göreceksin kalp atısını da duyacaksın.iki sefer gitmene gerek kalmayacak...ben de haftaya carsamba gidecegim kalp atıslarını duymaya.o günü iple cekiyorum.:)))

slm kızlar pek uğrayamıyorum ama aklım hep buralarda acaba kızlar ne konuşuyo ne yapıyo acaba yeni hamişler varmı......
ama aranızda olamıyorum inanın çok yoğun çalışıyorum mesleğimi söyleyebilseydim bana hak verirdiniz ama malesef söyleyemicem :çok üzgünüm:
ayrıca grip olmam kaynanamın gelmesi falan derken yoklamalarda hep yok yazıldım sağlık olsun ne yapalım
bayramdan sonra hamiş patlaması olucak demiştik dualarımız karşılıksız kalmadı çok şükür hamile arkadaşları:CüvCüv::CüvCüv: tebrik ederim :dance:
nevrosky canım geçmiş olsun hastamı oldun sen allah tez zamanda şifa versin tatlım öpüyorum hepinizi Şeniz

Selam kızlarr herkeze hayırlıı akşamlarr :)Ben azcık sitede dolanayım birazcık işlerim var sonra gelirim Şeniz

herkese merhaba kızlar.nasılsınız.nevroskym hastaymış.çok çok çok geçmiş olsun.acil şifalar kardeşim benim.

BTRKLC canım sen bebişinimi kaybettin kusura bakma ben anlamamışım biraz yabancı kaldım konuya ya
çok geçmiş olsun allah ım inşallah oğluna uzun ömür verir
tabii bir tanede kardeş tek çocuk olmuyor kardeş olması şart bence inşallah 4. aşılamada herşey çok güzel olur
ewet kimyasal bile olsa hamile kamışım.kantesti yaptımasaydım .anlaşılmıcak adet zannetcektim.zannediyorum.çatlamayn bir yumurtam belki o sebep vermedi gebeliğe.napalım kader kısmet.

BTRKLC canim, sanada gecmis olsun. Insallah son denemeniz tutar. Tutmazsada bütün ilgini ogluna verirsin. Buda iyi olur, hayirli bir evlat yetistirmek cok zordur herhalde. Üzülme, Allah sana oglunun mürüvetini gösterir insallah. Sende bol bol torun seversin.[/QUOTE]

çok sağol canım zor tabi bu türkiye şartlarında ama şunu diyebilirim ki pırlanta gibi bir oğlum var.belki de o geleceğin politikacısı olcak.çünkü benim kuşağım gibi değil.13 yaşında ama herşeyden haberdar.bilen araştıran bir çocuk.nasıl anlatabilrim bilemiyorum.dediğiniz gibi elimdeki bu çocuğu pırıl prıl yetiştirmek.:lepi:

Nevronun yokluğun :KK43: belli oluyorr çabuk gel canım bizlerin senin umut dolu konuşmalarına ihtiyacımız var

aynen oyle ya kimse kimseyle konusmuyor nevro olmayinca ona cok alismisiz
cabuk iyiles nevrocum

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile Hadi canlanalım bakalım kızlar hastayız diye durmak yok.Biz yakın zamanda anne adayı olucazz :)Bebişlerimize bakıcazz güçlü olmamız lazım kaydirigubbakcemile5

bebeğimiz iyi teyzesi.öyle olunca ben iyi oluyorum zaten.tahmin edersin,evhamım çok ama.her gün şükredip size de yaşatmasını diliyorum allahtan.

Canım evham yapma Allahın izniyle sağlıklı bir hamişlik geçirip bebeğini alıcaksın kucağına.Duaların için allah razı olsun senden Şeniz

X