Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevroskycim, listedeki girmeyen arkadaslari biliyorum kiyamiyorsun silmeye, ama onlari ayri bir listeye alsak nasil olur? Mesela haber alamadigimiz gibi. Hem böylece sürekli giren arkadaslar birbirini daha rahat takip edebilir.

Kpraa dan hala haber yokmu, cok merak ediyorum onu. Azosperm durumu oldugu icin ayrica ilgilendiriyor beni.

günaydııınnnn kızlaaaarrrrrr:sm_cool:
bakalım bugün kimden güzel haber alacağız:dance:
nevroşcuğum iyi olmana çok sevindim canım bol limonlu ıhlamur iç bitanemmŞeniz

gunaydin kizlar nasilsiniz nevar neyok
benim hastaligim iyice ilerledi cok kotu oksuruge cavirdi
nevrocum canim sana gecmesin demistim aman canim dikat et kendine hemen dr a git olmazsa biz sensiz zor yapariz site dagilir yine

Sağolun kızlar. Allah razı olsun. Kırmızılar ile birlikte hiç çekilmiyor. mirmirmirmir

Güzelim dün sen giremedin. Bugün ben işlerden. Sonra da database error'lardan. Ne olacak böyle? Nasıl kavuşacağız senle. kaydirigubbakcemile3 Ben de özledim güzelim seni. Kendine iyi bak. Şeniz

Gripli arkadaşlar hepinize geçmiş olsun .en kisa zamanda tlatirsiniz inşallah.allah 'a şükğr bana gelmedi şimdilik.inşallah gelmez.bendede çok kötü ağiz yarasi oldu.kardeşim tuzlu suyla gargara yap dedi bakalim deneyeceğim.
Sağlik gibisi yok vallah.

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN CANIM:1hug:
CANIM KRİSTALLEŞME TAM OLARAK BİLMİYORUM AMA BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNDEN KAYNAKLAŞIYORMUŞ NETTE ARAŞTIRDIM AMA TAM SONUÇ ALAMADIM
aşılama veya tüp bebe yapmak parayı riske atmak gibi bişey canım çünkü doktor çok zor hamile kalacağımı söylemiş yani mucize:çok üzgünüm:
inşallah mucizem sağlıklı bir şekilde gerçekleşir:CüvCüv:

saol canım aminnnnnnnnnn

evet ya maşallah 1 ayda 7 hamiş süper bişey
tabi sırada bizlerde bu sayıları katlayacaz inşallah:sm_cool::Saruboceq:

Canım hamiş olmamana üzüldüm ancak güçlü olabildiğine çok sevindim. Çünkü günün 3 gün geçmişti ve sen bir ümitle kan testi yaptırdın. Olumsuz sonuç çıkmasına rağmen çok pozitif konuşmuşsun. Seni kutluyorum canım. Bu dediklerini aklından çıkarmadığın sürece ona daha yakınsın unutma. İnşallah o vakit çok yakındır. Daha fazla bekletmeden gelir meleğin. :Saruboceq: :CüvCüv: a.s.

Bitanem sana da geçmiş olsun. Gel sana sarılayım. Sen de hastasın ne de olsa. Kimseye sarılamıyorum korkumdan. :çok üzgünüm: :1hug:

:1hug: sarıl canım benim sarıllll bigün gelicem yanına nasipse sositososito sositososito sositososito
inşallah bu gelişin sebebi bebek ziyareti olur
:Saruboceq: Şeniz

Kabul edilmiyor değil canım. WHO'ya göre normali %50-%60 üstü. Kruger'e göre %14 üstü. Kruger'in çok katı kuralları varmış. Çok detaylı inceleniyormuş. Sen kruger iste canım. sengözlerimebaksanab

gunaydim kizlar
nasilsiniz
biz daha doktora telefon etmedik
telefon edip bilgilendirmemiz lazim hastalandim diye
ona gore bakicaz neler olucak
buyuk bi ihtimal 1 ay ara vericez
optum hepinizi canlarim

Merhaba bitanem. Bence de ara verin. İki kere üst üste çok yıpratıyor bedenen. Hem ilaçların tesiri devam ederken doğal yoldan da hamiş kalabilirsin güzelim. :içelim:

selam kızlar büyük uğraşlarım sonucu heleşükür girebildim siteye artık sinirlerim bu konuda hat safhada neyse 15 ekimde düzeltilecek diye okudum heyecanla onu bekliyorum

nevro canım her iki türlüde geçmiş olsun benimde dünden beri boğazlarım çok yanıyor((kesin grip olacam

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

neşeli canım ALlah rahmet eylesin Rabbim geride kalanlara sabır ve hayırlı uzun ömür nasip etsin

sağol canım teşşekkür ederim allahtan gelene çare yok canım üzlmek ancak bebek sahibi olmamımız geciktirmek ve kendimizi yıpratmaktan başka işe yaramaz o on üzüntü yaşayıp yılmadan yıpranmadan yolumuza devam etmeliyiz canım bakalım sabrın sonu elbet selamettir ben şimdi çıkıyorum sonra tekrar görüşürüz canım

Canım artık bakıcaz bir çaresine. Birisi tarih birisi de isim sırasına göre. Takip etmek pek zor değil ama listenin kabarık görünmesi sorun. Bakacağım biraz daha düşüneyim ben. hihoyyyt

Mesajlarına dönemediğim arkadaşlarım ; sizlerden özür dilerim. Bu bağlantının kötülüğünden ve mesainin bitmiş olmasından dolayı herkese dönemedim. Kendinize çok iyi bakın. Sizleri çok seviyorum. Hiçbirşey için canınızı sıkmayın , sıkıp sağlığınızı bozmayın. a.s.

Eşim biraz önce geldi. Halimi görünce ; "sen evden yine internete gircem dersin" dedi. Akşam hastayım diye gelmeme izin vermicek sanırım. :çok üzgünüm: Bir ara kaçıp gelirim ben yine. :a015: Aklım sizlerde kalacak. İnşallah bütün gripli arkadaşlar bu hastalığı yeneriz tez zamanda. :lepi: Şeniz :asigim:

Nevrosky canım aynı sorun bendede var bi türlü yazamıyorum gerçekten çok sinir bozucu tam kavuştuk diyorum engel çıkıyor ama ayıramazlar bizikaydirigubbakcemile3 inatla sayfayı açmak için başından kalkmıyorum pcnin en sonunda açmak zorunda kalıyo zafer bizim yanikaydirigubbakcemile5

slm kzı lar nasılnız bakalım.şimdi girebilidim. temizlik yaptım yoruldum bi bakayım ne var yok dedim

eve gidince yat dinlen tatlım senin hasta olmana gönlümüz razı olmaz iyileş ve dön yuvana :asigim:

Canım sen eşinin sözünü dinle biraz bu hastalık dinlenmeden geçmiyo biraz yat dinlen bol bolda c vitamini al sıcak çaylar falan iç yarına daha dinç bekliyoruz seni :içelim: böyle hasta hasta kıyamam sana kendine ii bak biran önce iyleş ok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…