Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tsk canim benim yok ya benim adetimi hemen kesiyor o yuzden ilacda almadim
senin keyfin nasil duzeldinmi biraz hic kendini uzme baka bana artik o kadara alistimki adet oldum diyip geciyorum uzulmek yok artik:sm_cool:

İyi canım ya elimden gelen bişey yok ben ne kadar istesemde olmuyo bazı şeyler kısmet işi bunlar . Bende alışıyorum yavaş yavaş artık

beyaz melek buldum baktım fotoğraflara.çok şıksınız.hepiniz.ayrıca herkez boy açısından maşallah.bu arada siyah elbise ve kemeri olan arkadaşı tanıyorum sanki daha önce kesin gördüm ama nerde.

Nevrocuuuuummmmmmm nerdesin. :teytey:Bi soru sormuştum arkadaşlar bana cevap vermiyolar. :çok üzgünüm: :roflol: :roflol: Sen bana yardımcı olursun ancak eminim. CADIARZU

Nevrocuuuuummmmmmm nerdesin. :teytey:Bi soru sormuştum arkadaşlar bana cevap vermiyolar. :çok üzgünüm: :roflol: :roflol: Sen bana yardımcı olursun ancak eminim. CADIARZU

Canım ben yardımcı olmak isterdim ama tama bi bilgim olmadığı için karışmak istemedim kusura bakma

İyi canım ya elimden gelen bişey yok ben ne kadar istesemde olmuyo bazı şeyler kısmet işi bunlar . Bende alışıyorum yavaş yavaş artık

evet canim biraz relax olalaim demi allahim ol demeyince olmuyor zaten bol bol dua edelim birbirimiz icin insallah olucak bir gun beraber dogum gunlerimizi hesaplayalim insallah seneye

evet canim biraz relax olalaim demi allahim ol demeyince olmuyor zaten bol bol dua edelim birbirimiz icin insallah olucak bir gun beraber dogum gunlerimizi hesaplayalim insallah seneye

Amin canım ya inşallah o günlerde gelir hep dualarımdasınız zaten:Saruboceq:

yok canim bu kadar bosluk bence etkilemez bende bir kere boyle kacirmistim
elden ne gelir bence sen devam et
canim bende ayni soruyu sormustum kimse cvp vermemisti o yuzden tahminimi yaziyorum ama gercektende kimse bilmezdir bence sen devam et ben 1 ay oldu ara verdim mecburen sonra yine devam edicem

geçmiş olsun canım, grip olan tüm arkadaşlarım geçmişler olsun c vitaminini eksik etmeyin sakın, bir salgındır dolaşıyor ortalıklta aman dikkat....

benimde adfetime 5 gün kaldı hiçbir belirti hissetmiyorum her aykilerle aynı göğüs ağrısı kasık batması falan işte hayırlısı bakalım ne zaman tutturacağız...

Selam kızlarr herkeze hayırlı günler hele şükür siteye girebildim.Dün akşam 4 saat girmeye çalıştım ama bir türlü giremedim k.k ya .Ama olsun şimdi tıkır tıkır ilerliyor sayfalar. oleyyy.Grip olan arkadaşlarr hepinize geçmiş olsun benimde bugün 5. gün ama öksürük çok var Allahım hepimize şifa versin...Sağlık gibisi yok aslında.Hasta olduğumuz zaman anlıyoruz iyi olduğumuz günlerin kıymetini.O yüzden halimize binlerce kez şükretmemiz lazım.....Hani bebiş yok diye üzülüyoruz ya o açıdan dedim.Beyaz melek çok tatlısınız hepiniz resimlerinizi gördüm maşallah :) Allaha emanet olun kızlarrr .Rabbim en kısa zamanda dularımızı kabul et bebelerimizi bize gönder:CüvCüv: :dance:

ben geldimmm a.s.
bi bakayım dedim ne var ne yok
evde temizlik beni bekler
hepinizi koccaman öptüm Şeniz

günaydın tatlı bayanlar...grip olanlar bol bol c vitamini alsın bakiimmm...yerimseniben.bizim hasta olmamamız lazım..:1rolleyes:. malum çalışmalar yapılmalı.:CüvCüv:.kimse ara vermesin sakın....:jeyyar:

:jeyyar:Tamam canım zeynom :) c vitamini alalım.Eşlerimizede bol vitaminli yiyecekler yedirelim ki sonra çalışmalarr olsunnn bebiş gelsin.:jeyyar:Delüm merak etme hiç ara vermeden bu ay çalışıyorumilk defa bu ay hayır olsun inşallah :roflol::roflol:

tekrar günaydın kızlar a.s. bu nasıl gripmiş ya anlamadım türküyenin heryerin de salgın var :sm_confused: ben şidilik grip değilim eşimede grip aşısı yaptırdım grip olunca hiç çekilmiyor çok nazlı kaydirigubbakcemile3

canlar bütün hasta olanlara çok geçmiş olsun diyoruma.s.

BEYAZ MELEK cim resimlerini gördüm çok tatlısın canım Allah seni sevdiklerine bağışlasın kendini toparlamana da çok sevindim canım inşallah kısa zaman da hamiş haberlerini de duyarız :CüvCüv:

geçmiş olsun canım a.s. benim de dayılar ve dedemler kocaelindeler bizde trenle gidip geliyoruz o yüzden senin yorgunluğunu çok iyi anladım canım a.s

kizlar sirasi gelen arkadaslar bizden umit gitti insallah sizden guzel haberler aliriz durmak yok insallah birde nevrocum sen bilirsin ama dedigin gibi bir limitimiz olsun bence 3 4 ay girmeyen bence zaten girmeyecek demektir bence listeden lisebilirsin arkadaslar ne dusunur bilmem ama ben 3 aydir takip ediyorum bi siteyi hic gormedigim listede kisiler var

selam canlarım merhaba ben hem rahatsızlığımdan dolayı hemde amcamın vefatı nedeniyle gelemedim
bayadır.yeni hamişler var galiba 2 tane çok sevimdim ya allah ım tamamına erdirsin
hep böyle mutlu olun kızlar ve mutlu olalım:))

Sanada günaydın canım evet burda grip salgını var tanıdığım herkes hasta bende yakalnmıştım ama çabul atlattım inşallah herkes çabuk atlatır.

Başın sağolsun canım Allah başka acılar göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…